لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000 کلیک کنید

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

محصولات خانواده Nexus سیسکو

سوئیچ سیسکو Nexus 7000 بخشی مهم از زیر ساختهای یک پارچه سیسکو برای محیط های مختلف از جمله دیتاسنترها میباشد که میتوان بوسیله آن سرویس های مختلف شبکه از قبیل Storage ،Compute و Virtualization را در یک پلتفرم پیاده سازی نمود. همچنین این دستگاه جزیی از معماری فابریک سیسکو میباشد و بوسیله پورت هایی تا سرعت 100 گگیابیت راهکار مختلفی را برای شبکه فراهم میکند. همچنین بواسطه سیستم عامل قدرتمند و گسترده NX-OS میتواند انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای هر شبکه ای فراهم کند. تمام شاسی های سیسکو نکسوس 700 شامل 2 جایگاه اختصاصی برای سوپروایزرهای قدرتمند به منظور High Availability میباشد که امکان ارتقا و آپدیت دستگاه روشن را بدون هیچ اختلالی در شبکه را فراهم میکند.  

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص محصولات لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus اینجا کلیک کنید

مدل های سویچ 7000 نکسوس سیسکو  

این سری سویچ شامل طیف وسیع و متنوعی از شاسی ها میشود و بنا بر شرایط و نیازهای شبکه بصورت زیر مقیاس پذیر است :  

سویچ نکسوس 7004 شاسی این مدل از 4 Slots پشتیبانی میکند و بیشتر مناسب دیتاسنترهایی با ابعاد کوچکتر میباشد. 

سویج نکسوس 7009  شاسی این مدل از 9 Slots پشتیبانی میکند. 

سویچ نکسوس 7010 : شاسی این مدل از 10 Slots پشتیبانی میکند. 

سویچ نکسوس 7018: شاسی این مدل از 18 Slots پشتیبانی میکند.   

سویچ نکسوس 7702:  مدل جدید این خانواده با بهره مندی از شاسی دارای 2 Slots و با اندازه 3-Rack-Unit میباشد که از پورت هایی با سرعت 10 ، 40 و 100 گیگابیت اترنت پشتیبانی میکند و برای دیتاسنترهای با محیط کوچک ایده آل میباشد. 

سویچ نکسوس 7700: اولین مدل این سری با بهره مندی از شاسی دارای 6 Slots با اندازه 9-Rack-Units میباشد و  میتواند برای دیتاسنترهایی با ابعاد متوسط کارایی بالا ، High Availability و زیرساخت های فابریک سیسکو را مهیا کند. همچنین مدل 10 Slots و 18 Slots این سری نیز برای محیط هایی با تراکم بالاتر و نیاز عملکرد بالاتر مناسب میباشد.  

 

سیسکو اسمارت لایسنس نکسوس 7000 

برای تهیه اسمارت لایسنس سویچ نکسوس 7000 (لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000) نیاز به ساخت اسمارت اکانت سیسکو در سایت مدیریت هوشمند سیسکو CSSM میباشد، سپس با اتصال دستگاه به اینترنت تمامی محیط های محصول بصورت خودکار و درصورت وجود اسمارت لایسنس مربوطه رجیستر میشوند. در صورتی که در محیطی امکان اتصال مستقیم دستگاه به اینترنت وجود نداشته باشد اسمارت لایسنس PLR نکسوس 7000 سیسکو بصورت آفلاین و برای همیشه میتواند محصول را فعال گرداند.  

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه