لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000
لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

محصولات خانواده Nexus سیسکو

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000 بخشی مهم از زیر ساخت‌های یک پارچه سیسکو برای محیط‌های مختلف از جمله دیتاسنترها می‌باشد که میتوان بوسیله آن سرویس‌های مختلف شبکه از قبیل Storage ،Compute و Virtualization را در یک پلتفرم پیاده سازی نمود.

همچنین این دستگاه جزیی از معماری فابریک سیسکو می‌باشد و بوسیله پورت هایی تا سرعت 100 گگیابیت راهکار مختلفی را برای شبکه فراهم می‌کند. همچنین بواسطه سیستم عامل قدرتمند و گسترده NX-OS میتواند انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای هر شبکه ای فراهم کند.

تمام شاسی های سیسکو نکسوس 700 شامل 2 جایگاه اختصاصی برای سوپروایزرهای قدرتمند به منظور High Availability میباشد که امکان ارتقا و آپدیت دستگاه روشن را بدون هیچ اختلالی در شبکه را فراهم می‌کند.  

 

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص محصولات لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus اینجا کلیک کنید.

مدل‌های لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

این سری سویچ شامل طیف وسیع و متنوعی از شاسی‌ها می‌شود و بنا بر شرایط و نیازهای شبکه بصورت زیر مقیاس پذیر است:  

  • سویچ نکسوس 7004: شاسی این مدل از 4 Slots پشتیبانی می‌کند و بیشتر مناسب دیتاسنترهایی با ابعاد کوچکتر می‌باشد. 
  • سویج نکسوس 7009: شاسی این مدل از 9 Slots پشتیبانی می‌کند. 
  • سویچ نکسوس 7010: شاسی این مدل از 10 Slots پشتیبانی می‌کند. 
  • سویچ نکسوس 7018: شاسی این مدل از 18 Slots پشتیبانی می‌کند.   
  • سویچ نکسوس 7702: مدل جدید این خانواده با بهره مندی از شاسی دارای 2 Slots و با اندازه 3-Rack-Unit میباشد که از پورت‌هایی با سرعت 10، 40 و 100 گیگابیت اترنت پشتیبانی می‎‌کند. این مدل برای دیتاسنترهای با محیط کوچک ایده‌آل می‌باشد. 
  • سویچ نکسوس 7700: اولین مدل این سری با بهره‌مندی از شاسی دارای 6 Slots با اندازه 9-Rack-Units می‌باشد و  میتواند برای دیتاسنترهایی با ابعاد متوسط کارایی بالا، High Availability و زیرساخت های فابریک سیسکو را مهیا کند. همچنین مدل 10 Slots و 18 Slots این سری نیز برای محیط هایی با تراکم بالاتر و نیاز عملکرد بالاتر مناسب می‌باشد.  

 

سیسکو اسمارت لایسنس نکسوس 7000 

برای تهیه اسمارت لایسنس سویچ نکسوس 7000 (لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000) نیاز به ساخت اسمارت اکانت سیسکو در سایت مدیریت هوشمند سیسکو CSSM میباشد، سپس با اتصال دستگاه به اینترنت تمامی محیط‌های محصول بصورت خودکار و درصورت وجود اسمارت لایسنس مربوطه رجیستر می‌شوند. در صورتی که در محیطی امکان اتصال مستقیم دستگاه به اینترنت وجود نداشته باشد اسمارت لایسنس PLR نکسوس 7000 سیسکو بصورت آفلاین و برای همیشه میتواند محصول را فعال گرداند.

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه