لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 29 آبان 1398

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000

محصولات خانواده Nexus سیسکو

محصولات خانواده Nexus سیسکو به لطف قابلیت آنها در یکپارچه سازی اطلاعات، ذخیره سازی اطلاعات و خدمات شبکه در دیتاسنترهای کوچک و بزرگ بسیار محبوب واقع شده‌اند. با وجود Cisco Fabric Interconnect، آنها نه تنها می‌توانند این خدمات را ارائه کنند، بلکه می‌توانند پلتفرمی قابل برنامه ریزی که از محیط های مجازی به طور کامل پشتیبانی می‌کند را ارائه کنند. خانواده محصولات Nexus سیسکو تعدادی از مدل‌های مختلف Nexus را شامل می‌شود تا بتواند نیازهای هر دیتاسنتری را برطرف کند. در ادامه به توضیح اجمالی سری Nexus 7000 می‌پردازیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

سوئیچ های ماژولار پرچم دار Cisco روی خط تولید کلاس Data Center ها، محصولی که تجهیزات موجود در آن برای شبکه هایی با ماموریت های بسیار بحرانی و حساس طراحی شده است.

این سوئیچ های ماژولار، قدرت اجرای عملیاتی ممتد و طولانی مدت در شبکه را داشته و قابلیت ارایه سرویس های مجازی سازی را در گستره ای بسیار فراگیر و نافذ، دارا می باشند. سوئیچ های سری Cisco Nexus 7000 بر مبنای بالاترین قابلیت ارجاع سیستم عامل های NX-OS طرح ریزی شده اند، به همراه ویژگی هایی بی بدیل و پیشرفته که قابلیت ارتقاء و ارائه سیستم های بلادرنگ (real-time) در شبکه را به وجود آورده و مضاف بر قابلیت های مدیریتی و سرویس دهی استثنایی که در این مدل از سوییچ های ماژولار Cisco در نظر گرفته شده است.

این محصول در وهله اول بطور کاملا هدفمند به منظور حمایت از دیتا سنترهای یکپارچه end-to- end طراحی شده، اما سبب کاهش ترافیک شبکه های LAN و SAN در سراسر یک شبکه منفرد و در نهایت بالابردن کارآیی هسته شبکه گردید.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 7000 اینجا را کلیک کنید.

سوئیچ های سری Cisco Nexus 7000، برای شبکه هایی با مقیاس بسیار بزرگ Ethernet 10، 40 و یا حتی تا 100 گیگا بیت در شبکه با ظرفیت switching تا 17 ترابایت در ثانیه (17 Tbps) طراحی شده اند.

سوئیچ های سیسکو سری Nexus 7000، در کاربری شبکه، switching platform های بسیار منعطف و مقیاس پذیری را برای امور بازرگانی، سرویس های خدماتی و غیره در هر مقیاسی که باشند، ارائه می دهند.

این سوئیچ ها که توسط طراحان سیستم عامل Cisco’s NX-OS پیاده سازی شده است:

مجموعه ای قوی که از قابلیت خود ترمیمی در شبکه(self-healing) گرفته تا ایجاد فضای شبکه ای نوینی که کاملا با تجهیزات شبکه ای جدید سازگار است، را در سطحی تخصصی ارائه می دهد. Cisco’s NX-OS خدمات سرویس رسانی به مشتریان را برای شبکه هایی که کاملا هوشمند و مقیاس پذیر بوده انجام می دهد. این سیستم عامل تحت شبکه( Cisco’s NX-OS)،در چندین صنعت پیشرو نوآوری، همچون OTV ، FabricPath، VDCs، LISP و hitless ISSU قابل استفاده و کاربرد می باشد و در ضمن دسترسی مداوم و همچنین تنظیم استاندارد برای محیط های با ماموریت های بحرانی (mission-critical) را در شبکه های بزرگ میسر می سازد.

سیستم عامل NX-OS انعطاف پذیر بوده و عملکردی استثنایی و فوق العاده را از طریق یک سیستم عامل تحت شبکه منفرد که در مسیر تمامی platformهای Nexus گسترش و نفوذ پیدا کرده اند، از خود نشان می دهد.

ویژگی های سوئیچ سیسکو سری Nexus 7000 Series:

همراه با سیسکو NX-OS، سری سیسکو سری Nexus 7000 مجموعه ای جامع از ویژگی های با عملیات بدون توقف در چهار فاکتور شکل شاسی ارائه می دهد:

  • شاسی 18 اسلات با 18 اسلات ورودی به جلوی در جلو و جریان هوا به سمت یک در یک فاکتور شکل افقی فشرده با مدیریت کابل کشی یکپارچه ساخته شده است.
  • شاسی 10 اسلات با 10 اسلاید ماژول عمودی عمودی و جلو و عقب و یک سیستم مدیریت کابلی.
  • 9 اسلات با 9 اسلات پد ماوس جلو و جریان هوای سمت در یک فاکتور فرم فشرده جمع و جور با مدیریت کابلی یکپارچه ساخته شده است.
  • شاسی 4 اسلات با تمام اسلات های جلویی ماژول و جریان هوا به سمت عقب در یک فاکتور فرم کوچک با مدیریت کابلی یکپارچه ساخته شده است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.