لایسنس روتر سیسکو سری NFV

لایسنس روتر سیسکو سری NFV

لایسنس روتر سیسکو سری NFV

 

لایسنس روتر سیسکو سری NFV از سرویس دهنده هایی که به دنبال افزایش سرعت راه اندازی سرویس های شبکه جدید،به منظور بالا بردن سود و توسعه اهداف بودند،گرفته شده است. محدودیت های تجهیزات سخت افزاری باعث شده تا استاندارد های مجازی سازی را بر شبکه خود اعمال کنند. جهت افزایش سرعت روند رسیدن به این اهداف، سرویس دهندگان مختلف موسسه ETSI را تاسیس کردند. گروه ویژه ETSI  برای NFV گروهی است که مسئول  توسعه نیاز ها و معماری ها برای مجازی سازی با کاربرد های مختلف در شبکه های مخابراتی است. NFV عملگر های شبکه مانند NAT، firewall، DNS و caching را از وابستگی به سخت افزار جدا می کند تا بتوانند در داخل نرم افزار اجرا شوند.

 

مزایای Network Functions Virtualization:

 

  • افزایش یا کاهش سریع امکانات سرویس ها به منظور برآورده کردن تغییرات در نیاز ها، پشتیبانی از نو آوری و فراهم کردن سرویس هایی که قابل راه اندازی بر روی هرگونه سرور سخت افزاری استاندارد باشد.
  • کاهش نیاز به خرید سخت افزار های سفارشی و پشتیبانی از مدل های “دریافت به اندازه پرداخت” برای از بین بردن هزینه های زیاد ذخیره تجهیزات سخت افزاری
  • کاهش فضا،مصرف برق و تجهیزات برودتی و تسهیل و ساده سازی مدیریت سرویس های شبکه و کاهش هزینه های تعمیرات
  • کاهش زمان مورد نیاز برای راه اندازی سرویس های شبکه ای جدید ،پشتیبانی از تغییر نیازهای کسب و کارکاهش ریسک های راه اندازی سرویس های جدید، فراهم کردن امکان تست سرویسها برای مشتریان بطوری که  بتوانند مشخص کنند کدام سرویس برای آنها مناسب تر است.

 

 

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *