لایسنس سیسکو پرایم

 • مدیر وب سایت
 • آخرین ویرایش در : 04 نوامبر 2019

لایسنس سیسکو پرایم

شرکت Cisco از دیرباز پلتفرم های مختلفی را از جمله Cisco Works LMS, NCS, WSC و…(جهت پایش و مدیریت تجهیزات) باسیم و بی سیم و سرویس های خود ارائه داده است. این شرکت در نهایت تصمیم به تجمیع تمامی آنها در قالب یک محصول واحد تحت عنوان Cisco Prime Infrastructure گرفت. Prime Infrastructure آخرین و کامل ترین راهکار کمپانی سیسکو برای پایش و مدیریت آسان و اتوماتیک شبکه در بالاترین سطح ممکن است. این محصول برای عیب یابی و سالم سازی شبکه بسیار کارآمد می باشد. پلتفرم Prime تحت عنوان دو مدل مجازی و فیزیکی در دسترس می باشد که حالت مجازی قابلیت پیاده سازی روی بستر VMware را داراست. در حقیقت این نرم افزار، یک چرخه حیات مدیریت قدرتمند شبکه است که بوسیله آن پیکربندی، مدیریت، مانیتورینگ و عیب یابی شبکه های مبتنی بر سیسکو آسان شده اند. این راهکار نوآورانه برای مدیریت End-To-End کسب و کارهایی که با سرویس ها و تکنولوژی هایی بحرانی و خاص مانند TrustSec، Medianet و EnergyWise کار می‌کنند، ارائه شده است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

پس از نصب، با استفاده از داشبوردی که از قبل برای مانیتورینگ و عیب یابی آماده شده است، اطلاعات مورد نیاز و عملیاتی برای ایزوله کردن و برطرف سازی سریع مشکلات شبکه ای قبل از آنکه بخواهند بر روی سرویس ها اثر بگذارند فراهم شده است. مانیتورینگ، نگهداری و توسعه شبکه های رایانه ای در مقیاس سازمانی و شبکه های Service Provider یکی از عمده چالشهای مدیران و کارشناسان این شبکه ها می باشد. مدیریت تجهیزات و کلاینت ها، لزوم بروز رسانی سیستم عامل سوئیچ ها، روتر ها، بررسی SYSLOG، تهیه نسخه های پشتیبان از پیکربندی تجهیزات و… از مهمترین وظایف کارشناسان هر شبکه Enterprise به شمار می رود.

سیسکو در این خصوص نیز راه حل مخصوص به خود را تحت عنوان Cisco Prime Infrastructure برای سهولت مدیریت و نگهداری تجهیزات سیسکو معرفی کرده است. در واقع این نرم افزار جایگزین نسخه های قبلی خود که تحت عنوان Cisco LMS شناخته می شدند، می باشد که به صورت حرفه ای تر و کامل تر توسط سیسکو ارائه شده است.
همچنین برای اخذ گزارشات در خصوص تعداد کلاینت ها، تعداد سوئیچ ها، پیدا کردن یک کاربر از روی MAC Address آن، گزارشات متنوع از پارامتر های مختلف شبکه، بررسی آلارم ها، رد گیری یک کاربر خاص در شبکه و ده ها امکان دیگر در این نرم افزار قدرتمند راه حل های متنوعی دیده شده است.

ویژگی ها و قابلیت های Cisco Prime Infrastructur

ویژگی ها و قابلیت های Cisco Prime Infrastructure:

 • چرخه پایش و مدیریت دائمی شبکه های بی سیم و با سیم (Lifecycle)
 • امکان بررسی کارایی و کیفیت سرویس دهی نرم افزارهای موجود در شبکه (Assurance)
 • مقایسه پیکربندی تجهیزات، با راهنماهاي تعریف شده و یا سایر مراجع منتخب از سوی شرکت سیسکو، برای افزایش کارائی و امنیت
 • مشاهده و بررسی مقدار مصرف پهنای باند
 • قابلیت یکپارچه سازی با محصولات دیگر شرکت سیسکو از قبیل ISE و MSE به منظور پایش و مدیریت دقیق تمامی پایانه های کاری باسیم و بی سیم و نیز پشتیبانی از فناوری BYOD
 • امکان تنظیم خودکار تجهیزات خام براساس پیش فرض های تعریف شده
 • ارائه انواع متنوع گزارشات لحظه ای و دوره ای از کارکرد شبکه
 • دسترس پذیری بالا (Availability High)
 • قابلیت تعریف کاربران وگروه های مختلف برای مدیریت بخشهای مختلف شبکه
 • قابلیت ارتباط مستقیم با وب سایت سیسکو جهت رفع ایرادات (Bugs) موجود روی تجهیزات و دریافت آخرین نسخه از سیستم عامل آنها
 • قابلیت یکپارچگی با WLC برای مدیریت Access Point ها

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت  پرایم سیسکو

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو پرایم به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco Prime Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.