لایسنس سیسکو Prime vNAM

سرویس مجازی تحلیل شبکه سیسکو پرایم

Cisco Prime Virtual Network Analysis Module

لایسنس سیسکو Prime vNAM
لایسنس سیسکو Prime vNAM

 

ساختارهای کلود و ماشین های مجازی فرصتی برای تغییر شکل ساختارهای موجود فراهم کرده است. لایسنس سیسکو Prime vNAM پرایم باعث چابکی در هر سطحی از شبکه میشود. با راه اندازی این سرویس در بستر مجازی یا کلود میتوان برتمامی شبکه نظارت داشت و آنالیز کارکرد و قابلیت  مدیریت شبکه را بهبود بخشید.

تکنولوژی های مجازی سازی و کلود در حال تغییر شکل زیرساخت های موجود برای بهبود هزینه و طراحی های شبکه میشوند و در عین حال زوایا و چالش های جدیدی نیز ایجاد میکنند. برای اینکه بتوان بصورت کامل از مزایای این تکنولوژی ها بهره مند شد، در آن واحد نظارت داشتن برتمامی عملیات های شبکه و کاربران جزو الزامات میباشد. سرویس سیسکو vNAM میتواند قدرت و اختیار بهبود جزییات عملکردهای شبکه را در اختیار مدیران در شبکه های چندلایه قرار داده و شرایط لازم برای اعمال راهکارهای مورد نظر براحتی برای آنها فراهم کند. علاوه بر قابلیت مانیتور کردن، سیسکو vNAM، همچنین امکان آنالیز مصرف اپلیکیشن ها، ماشین های مجازی و فیزیکی مختلف را بمنظور برطرف کردن گلوگاه های شبکه ( Bottlenecks )، که تاثیر منفی در آن دارند، را مهیا میکند. در آخر، با مشخص شدن این موارد، با در اختیار گذاشتن پنل وب با قابلیت مدیریت متمرکز، میتوان سیاست هایی در راستای WAN optimization  و QoS را در دیتاسنترها و فضای مختلف اعمال نمود.

ویژگی های مهم

  • مدیریت کارکرد اپلیکیشن ها، کاربران و ماشین های مجازی
  • شناسایی گلوگاه های ( Bottleneck ) شبکه که موجب کاهش عملکرد میشوند
  • آنالیز Packet ها برروی سخت افزار و هم محیط های مجازی
  • بهره مندی از کنسول تحت وب که موجب راحتی مدیریت آن میشود
  • آپدیت های معتبر و مداوم برای WAN optimization ،Cisco Trustsec و QoS

لیست مدل های این سرویس در جدول زیر مشاهده میکنید:

 

Cisco Prime Virtual Network Analysis Module
لایسنس سیسکو پرایم

 

لایسنس سیسکو Prime vNAM

لایسنس سیسکو Prime vNAM هم بوسیله لایسنس های سنتی و هم لایسنس اسمارت سیسکو میتواند اعمال کردد. بمنظور فعال کردن این محصول، لایسنس مورد نظر باید توسط وبسایت مدیریت هوشمند سیسکو ( Cisco Smart Software Management ) و بوسیله اسمارت اکانت فرد و یا سازمان خریداری گردد. سپس بعد از رجیستر شدن محصول در این وبسایت، ویژگی های مختلف فعال و قابل استفاده میگردد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه