لایسنس سیسکو WSA

لایسنس سیسکو Web Security Appliance

لایسنس سیسکو WSA

در حال حاضر که وبگردی بسیار لذت بخش است درک ناامنی های موجود در آن نیز بسیار واجب میباشد. شما به انواع محافظات در برابر تهدیدهای روبه جلو و پیشرفته ، احتیاج دارید و این نیاز به اسفاده از راهکارهای پیجیده تر میباشد که طبیعتا حجم کاری بیشتری را برای شبکه شما ایجاد میکند، ولی نه با بهره گیری از Cisco Web Security Appliance (WSA) لایسنس سیسکو WSA میتواند یک درگاه بسیار امن برای شبکه باشد که از شما دربرابر این تهدیدات محافظت کند و کنترل و ارزش سرمایه گذاری را دارد زیرا که از جدیدترین زیرساخت های سیسکو در جهان بهره میگیرد.

این دستگاه با استفاده از مکانیزم Talos که زیرنظر بهترین محققان این شرکت میباشد و بروزترین مجموعه بروز تهدیدات امنیتی را پوشش میدهد از شبکه شما دربرابر تهدیدات تحت وب حمایت میکند. سیسکو Talos اطلاعات موجود درباره تهدیدات جدید را از سرتاسر جهان جمع آوری و این دستگاه را با آنها بروز نگه میدارد . این مجموعه از موارد زیر جمع آوری میگردد :

  • در اختیار داشتن صد ترابایت اطلاعات امنیتی بصورت روزانه
  • بیش از یک میلیون دستگاه امنیتی در سطح جهان
  • بیش از صد و پنجاه میلیون کاربر
برای کسب اطلاعات بیش تر درخصوص محصولات لایسنس فایروال اینجا کلیک کنید.

Talos با استفاده از منابع بالا میتواند در کمتر از یک روز تهدیدات جدید را شناسایی و و با استفاده از سیاست های جدید دستگاه های خود را آپدیت کند. سیسکو WSA با جمع آوری اطلاعات میتواند وبسایت های مختلف را  براساس سوابق آنها بررسی کند و آنها را امتیازدهی نماید.

دفاع چندلایه و هوشمند در برابر Malware ها

قدیم امنیت ارزشمند به معنای محافظت در برابر سایت های ناامن بود ولی امروزه مواجهه با ویروس ها و Malware ها در هر وب سایتی امکان پذیر میباشد. سیسکو WSA با آپدیت های کمتر از 5 دقیقه میتواند بصورت هوشمند از شبکه شما محافظت نماید. تمامی بخش های وب از متن HMTL گرفته تا تصاویر موجود مورد بررسی دقیق قرار خواهند گرفت.

یکی از ویژگی های جدید این محصولات Advanced Malware Protection (AMP) میباشد. این ویژگی که با خرید لایسنس مخصوص فعال میشود یک مکانیزم پیشرفته در برابر Malware ها میباشد.

کنترل کامل

این محصول با بهره گیری از پنل مدیریتی امکان نظارت کامل و راحت را برروی تهدیدان در اختیار مدیران شبکه قرار میدهد. به کمک سیسکو WSA ادمین ها میتوانند برروی تمامی اپلیکیشن ها و سایت های موجود و قابل دسترسی در شبکه خود نظارت کامل و دقیق داشته باشند و حتی پهنای باند مصرفی آنها را مدیریت کنند. با بهره مندی از ویژگی Data Loss Prevention مدیران میتوانند از خروج اطلاعات محرمانه به محیط کاری نیز جلوگیری کنند.

انواع مدل های WSA

لایسنس ها

در حال حاضر برروی این محصول هم لایسنس های قدیمی و هم اسمارت لایسنس سیسکو قابل فعالسازی میباشد.

مدل های WSA
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه