لایسنس روتر سیسکو سری XRv9000

روتر سیسکو سری XRv9000
لایسنس روتر سیسکو سری XRv9000

این سری از روترها از مجموعه ویژگی های نرم افزار Cisco IOS XR پیروی می کند.از جمله ویژگی های این نرم افزار  Cisco IOS XR می توان به سرعت بالای خدمات و انعطاف پذیری آنها اشاره نمود، در واقع این نرم افزارها برای کار مداوم در  سیستم طراحی شده اند.

نرم افزار Cisco IOS XR یک صنعت پیشرو در صنعت است که از سیستم عامل روترهای لبه و هسته بسیار موفق لایسنس سیسکو پشتیبانی می کند. این سیستم عامل میزان دسترسی بسیار بالایی را در اختیار شما قرار می دهد ، این سیستم عامل از پردازنده های مدرن و چند پردازنده ای پشتیبانی می کند که همین موضوع باعث بالا رفتن کارایی می شود.

ویژگی های روتر سیسکو  XRv 9000

این روتر در واقع به صورت یک فرستنده مجازی عمل می کند که از  سیستم عامل های فیزیکی مبتنی بر NPU سیسکو استفاده می کند با این حال، آن را به طور خاص برای محیط CPU مبتنی بر NFV بهینه سازی کرده اند.از کارهای مهمی که در این سری انجام می شود دسترسی به حافظه برای استفاده بهینه از حافظه نهان است به علاوه تحویل و پردازش بسته ها را  با سرعت بالا در فرآیند فراهم می آورد.

از قابلیت های دیگری این روتر می توان به قابلیت BNG  اشاره نمود،BNG در واقع یک نقطه دسترسی برای مشترکین تعریف می نماید که به وسیله ی آن می توانند به پهنای باند شبکه متصل شوند.در واقع پل ارتباطی بین روتر و شرکت ارائه دهنده خدمات و استفاده از خدمات آن ها توسط این سری از روترها فراهم می شود.

لایسنس سیسکو XRv9000 Series
لایسنس روتر سیسکو سری XRv9000

 

لایسنس اسمارت روتر سیسکو  XRv 9000

یک راه حل برای مدیریت مجوزها و گزارش عملکرد استفاده از لایسنس های هوشمند است. روتر Cisco IOS XRv 9000 یک لایسنس انعطاف پذیر را ارائه می دهد که دارای چند دسته برای انتخاب است ، مانند مقیاس و گستردگی ، توان تولید ، مدل استقرار و مدت. ساختار لایسنس به ارائه دهندگان خدمات این امکان را می دهد تا هزینه آنچه را که مصرف می کنند پرداخت کنند. مجوزها از طریق مجوز نرم افزار Cisco Smart فعال می شوند.

Smart Licensing یک مدل انعطاف پذیر ارائه لایسنس می باشد که نحوه فعال سازی و مدیریت لایسنس ها را در سازمان ساده می کند. مدل Smart License، تهیه و مدیریت لایسنس نرم افزار های  سیسکو را برای شما آسان تر می کند که از مزایای آن می توان به ساده بودن ،متمرکز بودن و کم هزینه بودن آن اشاره نمود .

به طور کلی لایسنس های هوشمند این ویژگی را در اختیار کاربران قرار می دهد که مدیریت لایسنس روتر سیسکو و تجهیزات به صورت متمرکز و واحد مدیریت می شوند و امکان پیاده سازی لایسنس ها از جمله روتر سیسکو  XRv 9000 را فراهم می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه