لایسنس Citrix ADC

فهرست مطالب

معرفی Citrix ADC

لایسنس Citrix ADC
لایسنس Citrix ADC

 

Citrix ADC مجموعه ای از محصولات شبکه متعلق به Citrix Systems است. این محصولات از Citrix ADC ، یک کنترل کننده تحویل برنامه (ADC) ، NetScaler AppFirewall ، یک فایروال برنامه NetScaler Unified Gateway ، NetScaler Management & Analytics System و NetScaler SD-WAN تشکیل شده است که مدیریت شبکه گسترده ای را برای نرم افزار تعریف می کند. NetScaler در ابتدا در سال 1997 توسط میشل کی سوسای توسعه یافت و در سال 2005 توسط سیتریکس خریداری شد. سیتریکس در سال 2016 تمام محصولات شبکه خود را با نام تجاری NetScaler تلفیق کرد.

سری محصولات NetScaler بخشی از تجارت شبکه Citrix Systems است. این شامل ADC های میباشد:

NetScaler –

NetScaler Unified Gateway –

NetScaler AppFirewall –

NetScaler SD-WAN –

NetScaler Management & Analytics System –

این محصولات می توانند همراه با سایر پیشنهادات Citrix از جمله محصولات Xen آن کار کنند. NetScaler به عنوان بخشی از حمایت مالی Citrix Systems از بنیاد Openstack با OpenStack ادغام شده است.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Citrix اینجا کلیک کنید

Citrix ADC محصول اصلی شبکه سازی Citrix Systems است. این یک کنترل کننده تحویل برنامه (ADC) است ، ابزاری که سرعت تحویل و کیفیت برنامه ها را به کاربر نهایی بهبود می بخشد. این محصول برای مشتریان تجاری است و وظایفی مانند بهینه سازی ترافیک ، تعادل بار L4-L7 ، و شتاب برنامه وب را با حفظ امنیت داده انجام می دهد.Citrix ADC سلامت سرور را رصد می کند و ترافیک شبکه و برنامه را به سرورهای اضافی برای استفاده کارآمد از منابع اختصاص می دهد. همچنین چندین نوع حافظه پنهان و فشرده سازی را انجام می دهد. می توان از آن به عنوان پروکسی سرور استفاده کرد ، درخواست های SSL را پردازش کرد و VPN و برنامه های VPN میکرو برنامه را ارائه داد.

این برنامه همچنین شامل فایروال کاربرد NetScaler و قابلیت رمزگذاری SSL است. NetScaler ADC می تواند ترافیک را در هنگام حملات DDoS مدیریت کند ، اطمینان حاصل کند که ترافیک به برنامه های حیاتی می رسد. علاوه بر این ، گزارش فعالیت شبکه Netscaler به سرویس تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر Citrix منتقل می شود و مورد استفاده قرار می گیرد برای تجزیه و تحلیل و شناسایی خطرات امنیتی. چهار نسخه از لایسنس Citrix ADC وجود دارد NetScaler MPX ، یک دستگاه مبتنی بر سخت افزار برای استفاده در مراکز داده؛ NetScaler SDX ، یک دستگاه مبتنی بر سخت افزار برای ارائه دهندگان خدمات که مجازی سازی را فراهم می کند و قابلیت های چند منظوره را برای مجازی و ابری فراهم می کند. مراکز داده مبتنی بر  NetScaler VPX، یک برنامه مبتنی بر نرم افزار است که به عنوان یک ماشین مجازی اجرا می شود و برای استفاده در مشاغل کوچک در نظر گرفته شده است، و NetScaler CPX ، یک ADC NetScaler بسته بندی شده در یک ظرف و برای ابر طراحی شده است و برنامه های ریز خدمات. علاوه بر این ، سری محصولات NetScaler شامل Citrix SD-WAN ، قبلاً CloudBridge SD-WAN است ، که شبکه گسترده و شاخه ای را با نرم افزار تعریف می کند.

NetScaler Unified Gateway دسترسی از راه دور امن به دسک تاپ های مجازی و برنامه های متنوعی را از یک نقطه ورودی و با ورود به سیستم (SSO) ارائه می دهد. سیستم مدیریت و تجزیه و تحلیل NetScaler بستری است که برای آن طراحی شده است سازماندهی و اتوماسیون مدیریت سیاست در دستگاهها و برنامه ها. این ابزار برای متخصصان فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است تا محصولات مختلف NetScaler را از یک داشبورد واحد مدیریت کنند. این پلتفرم همچنین تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را ارائه می دهد.

Citrix Application Delivery Controller (ADC) جامع ترین راه حل تحویل برنامه و توازن بار برای محیط های چند ابر است. از آنجا که فاکتورهای فرم نرم افزاری و سخت افزاری آن همه بر اساس یک کد واحد ساخته شده اند ، Citrix ADC سازگاری عملیاتی و ویژه ای را با امنیت جامع برای برنامه های کاربردی مبتنی بر یکپارچه و ریز سرویس ها و در فضای ابری فراهم می کند.

با استفاده از مجوزهای جمع شده ، می توانید به راحتی ظرفیت عوامل مختلف ابر ، ابرها و مناطق جغرافیایی Citrix ADC (لایسنس Citrix ADC) را جابجا کنید تا تقاضای فزاینده را بدون مشکل برآورده کنید. Citrix Application Delivery Management (ADM) به شما کمک می کند تا از طریق یک کنسول واحد ، با کاربرد آسان ، به دید کامل ، مدیریت و عیب یابی برای کل ناوگان Citrix ADC خود برسید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه