لایسنس Citrix SD-WAN

فهرست مطالب

معرفی Citrix SD-WAN

لایسنس Citrix SD-WAN
لایسنس Citrix SD-WAN

 

Citrix SD-WAN تجربه کاربری قابل اطمینان و با عملکرد بالا را به نیروی کار توزیع شده شما ارائه می دهد تا بهترین کار خود را در هر مکان انجام دهد. با استفاده از Citrix SD-WAN ، می توانید با بهینه سازی برنامه ها و اتصال خودکار ، اقدامات ترکیبی چند ابر را ساده کنید. قابلیت های امنیتی قوی را به راحتی در جایی که به آنها نیاز دارید استفاده کنید. و از بین گسترده ترین گزینه های امنیتی با سرویس امنیتی یکپارچه و ادغام با فایروال های محبوب نژادهای شخص ثالث یکی را انتخاب کنید.

یک رابط کاربری مبتنی بر cloud ، مدیریت WAN ، پیکربندی سیاست های امنیتی و نظارت و اولویت بندی برنامه ها را ساده می کند. Citrix SD-WAN با طیف وسیعی از عوامل شکل فیزیکی و مجازی بیشترین انعطاف پذیری را به شما می دهد ، شما می توانید SD-WAN را در ابرهای عمومی ، مراکز داده ، شعب و دفاتر مستقر کنید. Citrix SD-WAN یک قابلیت اصلی رویکرد واحد Citrix به SASE (لبه سرویس دسترسی ایمن) همراه با دسترسی به شبکه با اعتماد صفر و امنیت ابر تحویل داده شده برای دسترسی مطمئن به همه برنامه ها در هر مکانی از هر دستگاه است.

Orchestrator Citrix SD-WAN

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Citrix اینجا کلیک کنید

Citrix SD-WAN Orchestrator یک سرویس مدیریت چند میزبان کلود (یا در محل) است که در اختیار شرکت های Do-It-Yourself و شرکای Citrix است. داشبورد Citrix SD-WAN Orchestrator Network (شکل 1) از نظر کاربرد در همه سایت ها ، یک چشم انداز از شبکه SD-WAN یک سازمان را ارائه می دهد. داشبورد خلاصه ای از هشدارهای گسترده در شبکه ، به روزرسانی مسیرهای پوشش و زیر لایه را ضبط می کند ، روند استفاده را برجسته می کند و نمای کلی شبکه را فراهم می کند. سیاست های برنامه محور: فرمان ترافیک مبتنی بر برنامه ، کیفیت خدمات (QoS) و سیاست های فایروال ، قابل تنظیم در سطح جهانی یا در هر سایت.

سخت افزاری Citrix SD-WAN از نسخه های مختلف Citrix SD-WAN ، اجزای سخت افزاری رایج و اطلاعات لوازم مجازی پشتیبانی می کنند. سیستم عامل های مختلف سخت افزاری Citrix SD-WAN طیف گسترده ای از ویژگی ها ، مسیرهای مجازی و توان عملیاتی را ارائه می دهند. نرم افزار Citrix SD-WAN از همه سیستم عامل های سخت افزاری Citrix SD-WAN پشتیبانی می کند. Citrix SD-WAN VPX (فاکتور شکل مجازی) به عنوان نمونه مجازی در بازارهای اصلی ابر Azure )، AWS ، GCP )و به صورت BYOL در دسترس است.

Citrix SD-WAN Portfolio
لایسنس Citrix SD-WAN
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه