لایسنس Citrix Workspace

فهرست مطالب

معرفی Citrix Workspace

لایسنس Citrix Workspace
لایسنس Citrix Workspace

 

 Citrix یک پلت فرم کار هوشمند و امن است که مهمترین اطلاعات مورد نیاز افراد را سازماندهی ، راهنمایی و خودکار می کند. این امر باعث تسریع در تصمیم گیری و همکاری در زمینه کار می شود. کارمندان از پیچیدگی بیش از حد استفاده می کنند برنامه های بسیار زیادی در دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف ، تعداد زیادی رمز عبور و محتوا در چندین مکان. همه اینها می تواند بر تجربه کارکنان تأثیر منفی بگذارد.

  • فضای کاری Citrix جریان کار را ساده می کند و به عنوان رابط بین اطلاعات موجود در سیستم های قدیمی ، سیستم های داخلی و سیستم های SaaS عمل می کند.
  • قابلیت های جستجو به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مربوطه را در همه پرونده ها و برنامه ها جستجو کنند.

محیط کار امروز پر از اعلان های بی ربط ، ایمیل های مرتب شده به ترتیب در صندوق های ورودی پر شده و برنامه های متعددی است که نیاز به تغییر متن دارند. فضای کاری Citrix به طور یکپارچه محتوایی را در یک خوراک هوشمند ارائه می دهد که کارمندان را قادر می سازد تا بیشتر درگیر کار خود شوند و از پیچیدگی ناامید شوند.

  • وظایف مبتنی بر رویداد و توسط کاربر که شخصی سازی شده و مرتبط هستند به کاربران تحویل داده می شوند.
  • کارمندان می توانند در هر مکانی ، در هر دستگاهی ، با ابزاری مانند Microsoft Teams همکاری کنند.
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Citrix اینجا کلیک کنید

گردش کار پیچیده بین برنامه ها باعث می شود که کارمندان وقت زیادی را صرف کارهایی کنند که ارزش تجاری کمی دارد.

  • کاهش تعداد ورود به سیستم که باعث ساده تر شدن روند کار و کاهش درخواست پشتیبانی برای گذرواژه های فراموش شده می شود.
  • فضای کاری Citrix از یادگیری ماشین برای ساده سازی کارهای معمول و کمک به کاربران در یافتن اطلاعات صحیح از سیستم ضبط متصل به خود استفاده می کند.

فضای کاری Citrix (لایسنس Citrix Workspace) به طور ایمن در هر لایه از فناوری فضای کار ، از جمله راه حل های پیشرو در صنعت برای مدیریت نقطه پایان ، همکاری محتوا ، کنترل دسترسی ، برنامه ها و دسک تاپ های مجازی ، هوش فضای کار و تجزیه و تحلیل ها ، به شما ارائه می دهد. این به شما امکان مشاهده و کنترل از ابتدا به انتها را می دهد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه