لایسنس Citrix Virtual Apps and Desktops

معرفی Citrix Virtual Apps and Desktops

citrix xendesktop
لایسنس Citrix Virtual Apps and Desktops

 

یکی از بهترین نرم افزار های ارائه کننده راهکار های مجازی سازی دسکتاپ و مجازی سازی نرم افزار است. با استفاده از سیتریکس Virtual Apps and Desktops سازمان ها می توانند به راحتی اقدام به انتشار نرم افزار های مهم سازمان در یک بستر امن و رمزنگاری شده با استفاده از پروتکل HTTPS کنند. با دانلود نرم افزار سیتریکس با لایسنس شما به ابزاری دست پیدا کردید که به کمک آن می توانید این امکان را به تمامی کاربران سازمان بدهید که بدون هیچ محدودیتی از هر کجا و با هر دستگاهی و تنها با یک ارتباط اینترنت از طریق مرورگر خود و یا Client نرم افزار سیتریکس به اپلیکیشن های خود دسترسی پیدا کنند.

با دانلود نرم افزار سیتریکس با لایسنس و استفاده از نرم افزار Citrix Virtual Apps and Desktops شما علاوه بر انتشار نرم افزار می توانید اقدام به پیاده سازی راهکار VDI کرده و به هر کاربر یک دسکتاپ مجازی اختصاص دهید. به این ترتیب کاربران شما از هر جا و با هر دستگاهی می توانند به دسکتاپ مجازی خود متصل شده و از محیط کاری خود بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Citrix اینجا کلیک کنید

شایان ذکر است در حوزه ی مجازی سازی سرور عملا محصولات  vSphereو ESXi از شرکت  VMwareبرترین و جامع ترین محصول در سراسر جهان محسوب می شود اما نتایج تحقیقات و پیاده سازی کاربردی نشان می دهد که در حوزه ی
مجازی سازی دسکتاپ و بخصوص در مقایسه با محصول  VMware Horizonمحصول Virtual Apps and Desktops  از شرکت  Citrixدارای توانایی و قابلیتهای بسیار خوبی بوده و در این حوزه نسبت به سایر رقبا  بسیار موفق تر عمل نموده است.

مزایای Citrix Virtual Apps and Desktops

این محصول از قابلیت های زیر پشتیبانی میکند:

  • انتشار نرم افزار های ویندوزی برروی بستر اینترنت
  • انتشار اپلیکیشن های مختلف با استفاده از پروتکل های ایمن چون HTTPS
  • ایمن سازی بستر انتشار نرم افزار ها چه شبکه داخلی سازمان چه شبکه خارجی آن
  • افزایش امنیت و مدیریت آسان نرم افزار ها با قرار گیری آن ها در دیتاسنتر های متمرکز
  • کاهش نیاز به کارشناسان Helpdesk با توجه به این که دیگر نرم افزاری بر روی سیستم کاربر نخواهد بود
  • کاهش هزینه تهیه سخت افزار های قوی برای کاربران به دلیل انجام محاسبات در دیتاسنتر با سرور های قوی

لایسنس سیتریکس

لایسنس، مجوزهای استفاده از هر ماشین مجازی ساخته شده با برنامه سیتریکس را مدیریت می‌کند و آمار استفاده از آنها را ارائه می‌دهد. بصورت کلی لایسنس های این محصول بر اساس کاربرانی که بصورت همزمان در حال دریافت سرویس از این نرم افزار میباشند تعیین میگردد. هرزمان کاربری اتصال خود را قطع نماید، یک لایسنس برروی محصول آزاد شده و در اختیار کاربران جدید قرار خواهد گرفت. بنابراین مشتریان در هنگام راه اندازی این محصول، باید پیش بینی بیشترین تعداد اتصالات همزمان به سرور Citrix را در سطح سازمان و شبکه خود نمایند و براساس آن لایسنس های مورد نظر خود را خریداری نمایند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه