لایسنس Data Discover

معرفی Proofpoint Data Discover 

قرار گرفتن در معرض خطر از دست رفتن داده ها و انطباق را کاهش دهید عناوین مربوط به نقض داده ها و افشای اطلاعات ، شرکت ها را مجبور به اتخاذ شیوه های جدید محافظت از اطلاعات کرده است که سطح حمله دیجیتالی آنها را در برابر از دست دادن داده های حساس یا تنظیم شده سخت می کند.  

چالش: اکثر سازمانها در گسترش اطلاعات حساس خود دید چندانی ندارند. در واقع ، سطح حمله متوسط ​​سازمان برای دهه آینده 40 درصد در سال رشد خواهد کرد. 

 

شرکتها راه حلهای بی شماری را ارائه داده اند که نویدبخش کمک به حل چالشهای محافظت از داده ها ، کنترل و دید آنها هستند. این محصولات با استقرار در هزینه زیاد و مدیریت آنها دشوار است ، وعده های آنها را تحقق نمی بخشند. این امر باعث شده است که بسیاری از شرکت ها نتوانند پاسخ دهند:  

  • داده های حساس کجاست؟ 
  • چه کسی به آن دسترسی دارد؟ 
  • آیا سطح دسترسی برای نقش مناسب است؟
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

قابلیت مشاهده و پاسخ داده های بدون ساختار کامل برای شرکت Proofpoint Data Discover، تجزیه و تحلیل محتوای قابل اعتماد و خودکار را برای ردیابی اطلاعات در سراسر شبکه سازمان از جمله ایمیل ، اشتراک فایل ، ذخیره سازی SAN و NAS و سایت های شیرپوینت فراهم می کند. این داده ها را به طور خودکار شناسایی می کند – از جمله PII ، PHI و PII – که بیشتر در معرض قرار گرفتن در معرض هستند و امکان جبران زمان واقعی از طریق قرنطینه ، لغو دسترسی یا حذف را فراهم می کند. 

لایسنس Data Discover
لایسنس Data Discover

 

بهبودی با تجسم روبرو می شود صف های اصلاح شده حوادث به دلیل سر و صدا بودن بیشتر از بینش مشهور است. Data Discover (لایسنس Data Discover) با تهیه ابزارهای تجسم از جمله نقشه های حرارتی و نمودارهای قرار گرفتن در معرض بیش از حد که نشان می دهد سازمان در کدام منطقه آسیب پذیر است ، این مسئله را حل می کند.

به عنوان مثال ، تخلفات صنعت اعتبار پرداخت (PCI) به تنهایی می تواند یک مدیر را با هزاران حادثه غرق کند. با کشف سریع تخلفات منحصر به فرد PCI که در آن سازمان بیش از حد مواجه شده و همه به آن دسترسی دارند ، Data Discover می تواند تلاش برای بازسازی را تسریع کند. این پرونده های با ارزش بالا با توجه به ارزش آن برای بازیگران تهدید ، به احتمال زیاد در صورت مصالحه منحل می شوند.

 

کنترل دسترسی 

دسترسی غیرضروری به داده های مهم کسب و کار همچنان یکی از مهمترین تهدیدهای سازمان شماست. Data Discover به شما کمک می کند اطمینان حاصل کنید که افراد مناسب فقط به داده هایی که مربوط به نقش آنها است دسترسی کافی دارند. تیم مالی بعید است به اسرار تجاری تیم سازنده شما دسترسی داشته باشد ، در حالی که گروه تولید کننده نباید به صورت سود و زیان دسترسی داشته باشد. 

 

نظارت خودکار 

 

مطابقت با دستورالعمل های مجوزهای نظارتی که به سرعت در حال گسترش است ، می تواند کاری دلهره آور باشد. Data Discover از طریق طبقه بندی و اصلاح خودکار داده ها با رعایت دستورالعمل های انطباق نظارتی مانند سوابق الکترونیکی سلامت ، اسناد محرمانه طراحی ، دارنده کارت و سایر داده های بدون ساختار ، پیچیدگی را از بین می برد. 

 

سرمایه گذاری و زمان مورد نیاز برای استفاده از راه حل های محافظت از اطلاعات یکی از بزرگترین موانع در حفاظت از داده های مهم تجاری است. با بهره گیری از یک سیستم عامل مبتنی بر ابر ، Data Discover با سرعت و ارزش بی سابقه ای ، استقرار سریع را ارائه می دهد. بسیاری از سازمان ها فقط در 90 دقیقه قادر به استقرار و در 24 ساعت مزایا هستند.

 

One Policy ،Multiple Channel Data Discover از سرمایه گذاری های انجام شده در Proofpoint Email و پیشنهادات محافظت از اطلاعات بیشترین بهره را می برد. این سرویس بیش از 80 خط مشی مبتنی بر الگو – از جمله PCI ، HIPAA ، PII و موارد دیگر – را از طریق ایمیل و پرونده های موجود در اشتراک شبکه و سایت های شیرپوینت به اشتراک می گذارد. سیاست های سفارشی را می توان به هر دو داده در حال حرکت و در حالت استراحت ایجاد و گسترش داد. 

 

Data Discover License
لایسنس Data Discover
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه