راهکار Digital Risk Protection

معرفی Proofpoint Digital Risk Protection 

 

امنیت در زمان واقعی برای حضور در رسانه های اجتماعی 

با گسترش حضور در شبکه های اجتماعی ، میزان مواجهه با محتوای توهین آمیز ، تهدیدهای امنیتی و تقلب در برند رو به افزایش است. با Proofpoint Digital Risk Protection از برندخود محافظت کنید ، از تسخیر حساب جلوگیری می شود و از کلاهبرداری های پرهزینه در شبکه های اجتماعی فیشینگ جلوگیری می کند.

Digital Risk Protection به شما کمک می کند از شرکت ، مشتریان و برند خود در برابر خطرات دیجیتال برای کل زیرساخت های رسانه های اجتماعی خود محافظت کنید. با استفاده از Proofpoint می توانید:  

 

 • حضور اجتماعی برند 
 • جلوگیری ازکشف تصرف حساب  
 • قفل کردن حساب های به خطر افتاده 
 • حذف محتوای مخرب 
 • نظارت بر هشتگ ها و شرایط تجاری برای اعتبار و تهدیدهای امنیتی 
 • کنترل برنامه های متصل 
 • جلوگیری از کلاهبرداری فیشینگ 
 • کاهش خطرات انطباق

 

حضور اجتماعی خود را کشف کنید هکرها یا مهاجمان می توانند حساب های جعلی در شبکه های اجتماعی ایجاد کنند. آنها این کار را برای انتشار اطلاعات گمراه کننده ، مسلح کردن کلاهبرداری فیشینگ ، توزیع غیرقانونی IP شما و اجرای سایر اقدامات مخل انجام می دهند.

آنها همچنین می توانند پروفایل های جعلی از مدیران کلیدی شما ایجاد کرده و زنجیره تامین شما را مختل کنند. کشف و درک ردپای اجتماعی شما برای حفظ اعتبار برند شما حیاتی است Proofpoint Digital Risk Protection  کمک می کند تا در پراکندگی حساب و خطر امنیتی را محافظت ایجاد کنند.

این وب اجتماعی را اسکن می کند تا حساب های وابسته به نام تجاری شما را پیدا کند. فقط با چند کلیک می توانید حساب ها را با استفاده از نام تجاری خود در هر شبکه اجتماعی مانند Twitter ، Facebook ، LinkedIn ، Instagram و موارد دیگر مشاهده کنید. سپس می توانید از سیستم برچسب گذاری آسان ما برای ایجاد یک نقشه دقیق از ردپای اجتماعی خود استفاده کنید. 

 

محافظت در برابر کلاهبرداری خدمات مشتری اجتماعی ، دیجیتال ریسک تعاملات مراقبت از مشتری اجتماعی شما را بصورت شبانه روزی کنترل می نماید و تلاشهای فیشینگ را بر روی مشتریان شما تشخیص می دهد. وقتی کسی از طریق یک حساب جعلی با مشتری شما تماس می گیرد ، بلافاصله به شما اطلاع می دهید. با این کار می توانید به سرعت طرح پاسخ خود را آغاز کنید.

لایسنس Digital Risk Protection
راهکار Digital Risk Protection

 

محافظت دیجیتال در برابر خطر دیجیتال اصلاح محتوای به طور خودکار پست ها و نظرات را برای محتوای پر خطر اسکن می کند. این موارد برجسته:  

 • بدافزار 
 • پیوندهای فیشینگ 
 • ناسزاگویی 
 • پورنوگرافی 
 • دزدی و سرقت از حق نسخه برداری 
 • سازش اعتبار نامه 

و موارد دیگر براساس نوع محتوا ، می توانید در مورد ورود ، اطلاع رسانی ، پنهان کردن یا حذف آن تصمیم گرفت. فقط با چند کلیک ، الگوهای سیاست از پیش ساخته شده به شما کمک می کنند تا امنیت و استفاده قابل قبول را در طیف وسیعی از صنایع و مقررات مدیریت کنید و فناوری Deep Social Linguistic Analysis (DSLA) که در انتظار ثبت اختراع ما است فراتر از فرهنگ لغت کلمات کلیدی و فیلترهای مبتنی بر بیان است. هیچ فناوری دیگری وجود ندارد که با دقت بیشتری محتوا را شناسایی ، طبقه بندی و مدیریت کند. 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

 

محافظت در برابر تصاحب حساب ، حفاظت دیجیتال از ریسک حسابهای برند شما را از تلاش برای تصاحب در زمان واقعی محافظت می کند. به طور مداوم حساب های شما را برای تغییر در نمایه یا الگوهای انتشار که نشان می دهد حساب شما ربوده شده است ، مشاهده می کند.

همچنین می توانید پیکربندی های حساب تایید شده خود را تعیین کنید. این شامل مالکان مجاز ، تصاویر ، اعتبارنامه ها و برنامه های شخص ثالث شما است. و بلافاصله هشدار دریافت می کنید در صورت مشاهده دستکاری در حساب ، بنابراین می توانید محتوای غیر مجاز را حذف کرده یا به طور خودکار حساب را قفل شود. 

هشتگ و نظارت بر برند شما در هشتگ های مربوط به مارک و برند خود سرمایه گذاری کرده اید ، اما پس از محبوبیت بیشتر ، هرکسی می تواند از آنها استفاده کند. گاهی اوقات ، آنها برای شکایت از یک تجربه استفاده می شوند. در مواقع دیگر ، می تواند خطر امنیتی ایجاد کند.

Digital Risk Protection به شما کمک می کند هشتگ ها و اصطلاحات مربوط به مارک را از نظر تهدید علیه اعتبار خود کنترل کنید. همچنین تهدیدات امنیتی مانند فیشینگ ، بدافزار و هرزنامه را شناسایی می کند. 

Digital Risk Protection
راهکار Digital Risk Protection

 

کنترل برنامه کاربردی اجتماعی برنامه های سازگار اغلب برای ربودن حساب های شبکه های اجتماعی استفاده می شوند Digital Risk Protection کنترل برنامه ای را فراهم می کند که حساب های شما را ایمن می کند. برنامه هایی را که به شما اجازه انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی شما را می دهد در لیست سفید قرار می دهد. و یک هشدار ارسال می کند و هرگونه محتوای ارسال شده توسط برنامه های غیر مجاز را حذف می کند. 

 

محافظت در برابر خطر دیجیتال با ارزش منحصر به فرد ما از شما در برابر امنیت ، مارک و خطرات انطباق در دامنه ، رسانه های اجتماعی و تلفن همراه محافظت می کند. فقط Proofpoint رویکردی جامع در مورد خطر دیجیتالی را برای شما فراهم می کند که تمام کانال های تعامل شما را پوشش می دهد. 

لایسنس proofpoint
راهکار Digital Risk Protection
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه