لایسنس Domain Fraud Monitoring

معرفی Domain Fraud Monitoring

تقریباً هر روز 200،000 دامنه ثبت می شود. بسیاری از آنها توسط مهاجمان برای جعل هویت مشاغل قانونی و کلاهبرداری از کارمندان ، مشتریان و شرکای خود ثبت می شوند.

به همین دلیل نظارت بر حضور دامنه شرکت شما باید بخشی اصلی از استراتژی امنیت دیجیتال شما می باشد. اما ابزارهای قدیمی می توانند تحلیلگران و تیم های امنیتی شما را تحت فشار قرار دهند. غربال کردن دستی نتایج و تعیین اینکه کدام یک از موارد مثبت کاذب هستند خسته کننده و وقت گیر است.

Proofpoint Domain Discover

دامنه هایی را پیدا می کند که به عنوان نام تجاری شما مطرح می شوند و آنها را از هدف قرار دادن کارمندان ، مشتریان و شرکای شما باز می دارد Domain Discover با استفاده از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی ، حجم وسیعی از داده های دامنه را برای کشف تقلب در دامنه و دامنه های متخلف تجزیه و تحلیل می کند.

لایسنس Domain Fraud Monitoring
لایسنس Domain Fraud Monitoring

 

هوش متقابل کانال تحقیقات ما نشان داده است که تقریباً یک چهارم دامنه های تقلید از مارک های تجاری نیز دارای سوابق فعال MX هستند. به عبارت دیگر ، این دامنه ها آماده ارسال ایمیل به مشتریان و کارمندان بی خبر شما هستند. بدون محتوای وب ، تشخیص این دامنه ها بسیار دشوار است.

Proofpoint تنها راه حلی است که به شما امکان مشاهده عمیق دامنه ها و فعالیت ایمیل آنها را می دهد. با داشتن این بینش ، می توانید برای جلوگیری از حملات احتمالی فیشینگ با ایمیل تجارت و موارد دیگر اقدام نماید.

قابلیت مشاهده عملی ما در برابر کلاهبرداری دامنه با قابلیت مشاهده دقیق در دامنه هایی که مارک شما را جعل می کنند محافظت می کنیم. با برچسب های خودکار که دامنه ها را بر اساس سطح خطر طبقه بندی می کند ، می توانید به سرعت ارزیابی کنید:

  • دامنه هایی که سوابق MX دارند و بخشی از یک حمله فیشینگ یا سایبری هستند
  • دامنه های مشکوکی که برای حمله احتمالی آینده قرار داده شده اند
  • دامنه هایی که از آرم شما استفاده می کنند و شما را نقض می کنند علائم تجاری مارک تجاری و یا استفاده از نام تجاری خود برای فروش کالاهای تقلبی
  • دامنه های دفاعی ثبت شده متعلق به مارک (مورد استفاده برای جلوگیری از چاپ تایپ و سایر ترفندها)
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

پاسخ داخلی ما پاسخگویی به دامنه های پر خطر را برای شما آسان می کند. افزونه حذف مجازی اختیاری ما شما را قادر می سازد تا به سرعت مصرف کننده ، شریک تجاری و کارمند را در معرض دامنه های مخرب قرار دهید.

Proofpoint دامنه ها را به لیست های مسدود کننده اصلی ارسال می کند که توسط مجموعه گسترده ای از ISP ها ، دستگاه ها ، خدمات وب و محصولات امنیتی استفاده می شود. سرویس هایی که در این لیست های مسدود شده مشترک می شوند ، دامنه ها را در سطح وب ، DNSو یا SMTP غیرقابل دسترسی می کنند.

ما همچنین خدمات حذف سنتی را از طریق یک شریک ارائه می دهیم. با استفاده از این سرویس ، می توانید دامنه را با ارائه دهنده ثبت یا میزبان دنبال کنید. از طریق سیستم عامل ما همچنین می توانید دامنه هایی را صادر کنید تا در درگاه ایمیل خود را مسدود کرده و اقدامات دیگری را برای پاسخگویی به تهدیدات انجام دهید.

Proofpoint Domain Discover

 

Proofpoint بهترین هوش صنعت را در مورد حملات بین کانال به شما ارائه می دهد. این کار با دریافت اطلاعاتی از راه حل های امنیتی ارائه می دهد از جمله: تصور کنید که چگونه مهاجمان برند شما را تضعیف می کنند. ما هنگام ارسال دامنه نام تجاری مشابه به عنوان یک URL مخرب در حملات ایمیل به شما هشدار می دهیم و دامنه های تقلبی که در حملات کلاهبرداری از طریق ایمیل استفاده می شوند را کشف خواهیم کرد. با Domain Discover می توانید برای جلوگیری از این حملات مخرب اقدام کنید.

Unique Value Domain Discover ما بخشی از مجموعه Proofpoint Digital Risk Protection است. محافظت در برابر خطر دیجیتال ، مشاغل را قادر می سازد تا تهدیدات مربوط به کارمندان ، مشتریان و شرکای خود را از طریق کانال های دیجیتال ، از جمله دامنه های وب ، رسانه های اجتماعی و شبکه تاریک ، شناسایی و پاسخ دهند.

 

Proofpoint Digital Risk Protection
لایسنس Domain Fraud Monitoring
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه