لایسنس Email Data Loss Prevention

پیشگیری و رمزگذاری جلوگیری از دست دادن اطلاعات ایمیل

لایسنس Email Data Loss Prevention
لایسنس Email Data Loss Prevention

Proofpoint Email DLP و Encryption بدون پیچیدگی و هزینه های راه حل های متفاوت ، دید و اجرای بی نظیری را فراهم می کند. این طبقه بندی خودکار داده ها و رمزگذاری شفاف را فراهم می کند که به صورت مرکزی در دروازه مدیریت می شوند. این تجربه بهتر مدیر را در تعریف و اجرای سیاست ها در سراسر ایمیل شما افزایش می دهد.

ایمیل شماره یک تهدید برای تهدیدهای ورودی است. همچنین یک عامل تهدید حیاتی برای از دست دادن داده های خروجی است. با Email DLP و Email Encryption می توانید کنترل داده های حساس خود را افزایش دهید. این اجازه می دهد تا رضایت شما را جلب کنید. و این یک لایه کلیدی برای محافظت در برابر حملاتی است که کاربران شما را وادار به ارسال اطلاعات حساس از طریق ایمیل می کند.

جلوگیری از نقض احتمالی داده های الکترونیکی DLP اطلاعات حساس و محرمانه را از طریق ایمیل به بیرون از سازمان نشت می کند این اطلاعات حساس را به طور دقیق طبقه بندی می کند و انتقال اطلاعات از طریق ایمیل را تشخیص می دهد. و خروج داده های مهم از سازمان شما را متوقف می کند. تطبیق دقیق داده ویژگی تطبیق دقیق داده در DLP ایمیل به شما امکان می دهد به راحتی فرهنگ لغت های سفارشی یا شناسه های سفارشی را بارگذاری یا ایجاد کنید. و آنها منحصر به سازمان شما هستند.

به عنوان مثال ، از شماره حساب خدمات مالی ، فرم مالی و اطلاعات حساب برای تجزیه و تحلیل داده های ایمیل که برای شما مهم است استفاده می کند. می توانید فرهنگ لغت های موجود را گسترش دهید تا شامل اصطلاحات و کدهای خاص سازمان باشد. مطابقت دقیق داده ها ، اطلاعات حساس منحصر به فرد سازمان شما را که باید محافظت شوند ، تشخیص می دهد. و می توانید از تعاریف مبتنی بر مسیر برای ایجاد خط مشی برای جریان پیام های ورودی و خروجی استفاده کنید.

محافظت در برابر تقلب در ایمیل بیش از 80 ایمیل DLP دارد سیاست های دقیق تنظیم شده که پیام ها را به طور خودکار پیدا ، طبقه بندی و مسدود می کند. به طور معمول ، این پیام ها به عنوان بخشی از حملات سازش ایمیل تجارت (BEC) استفاده می شود.

تجزیه و تحلیل عمیق و اثر انگشت DLP Email با دقت اطلاعات حساس را در محتوای بدون ساختار تشخیص می دهد. با استفاده از Email DLP می توانید:

 • اسکن بیش از 300 نوع پرونده از جعبه
 • اطمینان از اینکه داده های حساس واقع در فراتر از استاندارد Office و پیوست های PDF به درستی اداره نمی شوند
 • پشتیبانی از انواع پرونده های جدید ، سفارشی یا اختصاصی مانند حق ثبت اختراع و یادداشت با نوع پرونده را گسترش دهید. Profiler
 • اسناد حساس به اثر انگشت با قابلیت تطبیق کامل و جزئی – حتی اگر داده ها در قالب های مختلف فایل قرار داشته باشند

تنظیمات خودکار تنظیم خودکار ایمیل DLP به سرعت با حساسیت در فرهنگ لغت ، داده های حساس را کشف می کند. این فراتر از تطابق بیان ساده و منظم است. این موارد فراهم می کند:

 • اطمینان بالایی از تشخیص ارتباطات غیر منطبق
 • بررسی های دقیق الگوریتمی در شناسه های هوشمند
 • مثبت کاذب برای شماره کارت اعتباری ، شماره شناسایی و طیف گسترده ای از اطلاعات حساس را به حداقل می رساند عناصر اصطلاحات دیکشنری را می توان برای افزایش یا کاهش قدرت تطبیق هر اصطلاح یا مجاز کردن موارد استراحت ، وزن کرد.

بهبود یکپارچه سازی عملکرد عملیاتی با Enterprise DLP Email DLP با Proofpoint Enterprise DLP یکپارچه شده است. این راه حل های پیشرو در DLPبرای ایمیل ، ابر و نقطه پایانی را گرد هم آورده است.

ارسال هوشمند ویژگی ارسال هوشمند ارسال کنندگان ایمیل را قادر می سازد تخلفات مربوط به خط مشی خروجی خود را اصلاح کنند. این ابزار قدرتمند و با سهولت مدیریت به شما کمک می کند تا ضمن آزاد کردن منابع IT برای انجام کارهای استراتژیک ، به کاربران آموزش دهید. همچنین می توانید مسیریابی را برای هر خط مشی تعریف کنید برای تغییر مسیر دارایی های حساس به کاربر ، منابع انسانی ، IT یا هر شخص دیگری.

گزارش DLP ایمیل در زمان واقعی ، دید و گردش کار را برای کمک به شما در تصمیم گیری سریع و اقدام به شما فراهم می کند. به شما امکان می دهد آمار و روندها را مشاهده کنید ، حوادث فعلی را مدیریت کرده و در مورد پیام های غیر سازگار اقدامات مناسب را انجام دهید. همه این کارها را می توانید از طریق داشبورد متمرکز انجام دهید. و می توانید برای مرور هر حادثه با گرفتن نمای برجسته از ایمیل یا پیوست ، ببینید چه مواردی با سند یا خط مشی اصلی مطابقت دارد.

در مورد مدیر رخداد اظهارنظر ، پیگیری و جستجو کنید و پیام های منطبق را صادر کنید. گزارش های گرافیکی نقض ها با توجه به خط مشی ، توسط کاربر ، مجرمان برتر در هر خط مشی و موارد دیگر را در طول زمان نشان می دهد. برای شناسایی زمینه های موفقیت و فرصت ها ، روندها را مشاهده کنید. گزارشات می توانند به صورت برنامه ریزی شده از طریق ایمیل ارسال شوند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

 

رمزگذاری مطمئن ، قابلیت مشاهده و کنترل رمزگذاری ایمیل توسط موتور DLP مبتنی بر سیاست فعال می شود. کنترل های قوی آن:

 • به شما اجازه می دهد سیاست های رمزگذاری را برای پاسخگویی به خواسته های کسب و کار خود تعریف کنید.
 • سیاست ها را به صورت پویا در سطح جهانی ، گروهی و کاربر با ادغام در LDAP یا AD اعمال می کند.
 • به شما امکان می دهد رمزگذاری را براساس مقصد تعریف کنید به عنوان مثال می توانید شامل شریک تجاری یا تأمین کننده ، ویژگی های فرستنده و ویژگی های پیام مانند انواع پیوست رمزگذاری ایمیل همچنین می تواند به عنوان یک بازگشت TLS عمل کند تا از مکانیزم رمزگذاری ناموفق اطمینان حاصل کند. با رمزگذاری ایمیل ، می توانید:
 • ارتباطات شغلی خود را به صورت ایمن ادامه دهید.
 • به سازمانها کمک کنید تا ارتباطات بین گروهها یا کاربران را ایمن نگه دارند زیرا قابلیت رمزگذاری داخلی به داخلی را فراهم می کند و نیازی به مسیریابی نامه خارجی یا استقرار راه حل دیگری نیست که دشوار است.
 • لغو جزئی ایمیلهای رمزگذاری شده به شما اجازه می دهد تا کاربران امکان لغو ، انقضا یا بازیابی دسترسی به ایمیل رمزگذاری شده را داشته باشند بدون تأثیر دیگر کاربران یا پیام های دیگر به گیرنده مشابه مدیریت کلید با تولید کلیدها ، آنها به صورت ایمن ذخیره و مدیریت می شوند. و از طریق زیرساخت های مبتنی برابر ما بسیار در دسترس هستند. کلیدها جدا از محتوای ایمیل ذخیره می شوند تا از حریم خصوصی و امنیت اطمینان حاصل کنند. تجربه گیرنده پیشرفته تجربه کاربری یکپارچه با DLP ایمیل و راه حل های رمزگذاری برای جلوگیری از کار کارمندان در مورد سیاست های تعیین شده ضروری است. Proofpointگزینه های مختلفی را برای دسترسی به پیام رمزگذاری شده به کاربر ارائه می دهد. روش پیش فرض خواننده امن به کاربر اجازه می دهد تا روی پیوست html رمزگذاری شده از پیام کلیک کند. آنها را به پورتال وب هدایت می کند که در آن می توانند به راحتی به پیام رمزگذاری شده دسترسی پیدا کنند. روش دیگر کمک رمزگشایی است که به طور خاص برای دسترسی به تلفن همراه طراحی شده است. درون یک پیام ، پیوندی برای کلیک کاربر ارائه می شود. آنها را برای دسترسی به پورتال وب بهینه شده پیام رمزگذاری شده کاربران می توانند از صندوق ورودی امن خواننده به پیام های رمزگذاری شده دسترسی پیدا کرده و آنها را مدیریت کنند. این امر به آنها یک تجربه یکپارچه هنگام برخورد با پیام های رمزگذاری شده می دهد. همچنین به سازمان امکان می دهد پیام های خود را به راحتی مدیریت کند. ویژگی افزودنی های یکپارچه Outlook به کاربران امکان می دهد تا با کلیک یک دکمه به راحتی پیام های رمزگذاری شده را ارسال و بخوانند. و سازمان ها می توانند رمزگذاری داخلی به داخلی را برای ارتباطات حساس کارمند به کارمند فعال کنند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه