لایسنس Email Encryption

معرفی Email Encryption

لایسنس Email Isolation
لایسنس Email Encryption

رمزگذاری Proofpoint رمزگذاری ایمیل مبتنی بر سیاست و پشتیبانی از SaaS features ویژگی های رمزگذاری قدرتمند و سیاست محور را ارائه می دهد که خطرات مرتبط با تخلفات نظارتی ، از دست دادن داده ها و نقض سیاست های شرکت را کاهش می دهد ، در حالی که ارتباطات مهم تجاری را به طور مثبت امکان پذیر می کند. رمزگذاری Proofpoint برای هر سازمانی که نیاز به محافظت از داده های حساس دارد ایده آل است .

حل چالشها با ایمیل

از آنجا که ایمیل واسطه ارجح برای برقراری ارتباط تجاری است ، جلوگیری از فاش شدن اطلاعات محرمانه در پیامهای ایمیل خروجی باید در اولویت اصلی قرار گیرد تا خطر نقض داده کاهش یابد. علاوه بر این ، با قوانین فدرال مانند HIPAA ، SOX و GLBA ، تعداد مقررات دولت و صنعت که بر حفاظت از داده ها متمرکز هستند ، در حال افزایش است.

استانداردهای امنیتی بیشتر این مقررات این است که شرکت ها از داده های خصوصی از طریق فناوری هایی مانند رمزگذاری محافظت کنند. رمزگذاری لایسنس Proofpoint از این اختیارات با قدرتمندترین و انعطاف پذیرترین راه حل صنعت برای رمزگذاری ایمیل با سیاست برخوردار است.

Email Encryption
لایسنس Email Encryption

رمزگذاری Proofpoint

آموزش کاربران در استفاده صحیح از سیستم های رمزگذاری می تواند مانع قابل توجهی برای استقرار موفقیت آمیز راه حل های پیام رسان امن سنتی باشد ، اما با رمزگذاری Proofpoint ، این فرآیند بسیار ساده تر است. راه حل رمزگذاری ایمیل Proofpoint به طور خودکار و پویا رمزگذاری یا رمزگشایی را براساس سیاست های یک سازمان اعمال می کند. در نتیجه ، کاربران برای استفاده از ویژگی های رمزگذاری نیازی به اقدامات خاصی ندارند.

ساده مدیریت بدون از دست دادن کنترل بر خلاف روش های جایگزین رمزگذاری ، رمزگذاری Proofpoint محافظت effectiveموثر از داده ها را بدون بارهای اداری و هزینه های زیرساختی که معمولاً با پیام رسانی ایمن مرتبط هستند ، فراهم می کند.

  • مدیریت سیاست ساده: کلیه سیاست های رمزگذاری به صورت متمرکز مدیریت و در دروازه اجرا می شوند. یک رابط گرافیکی مناسب برای تعریف سیاست های رمزگذاری ارائه شده است که می تواند توسط پیام های حاوی اطلاعات تنظیم شده ارائه دهد.
  • مدیریت کلید ساده: رمزگذاری Proofpoint با درج سرویس Proofpoint Key مدیریت کلید را از بین می برد. از آنجا که کلیدها توسط رمزگذاری Proofpoint تولید می شوند ، از طریق زیرساخت سرویس ابری Proofpoint به صورت ایمن ذخیره ، مدیریت و بسیار در دسترس قرار می گیرند. مدیران امنیت همچنین می توانند مدیریت کلید کاربر نهایی را فعال کنند و به کاربران نهایی امکان لغو ، انقضا یا بازیابی دسترسی به ایمیل رمزگذاری شده را ارائه دهند.
  • انقضا و لغو پیام: سرپرستان کنترل کامل پیام های رمزگذاری شده را حفظ می کنند. براساس خط مشی ، تمام پیام ها با انقضا مشخص تنظیم می شوند. علاوه بر این ، یک پیام شخصی به یک گیرنده خاص می تواند بدون تأثیر بر کاربران دیگر یا پیام های دیگر به همان گیرنده لغو شود. 

استفاده آسان برای رمزگذاری Proofpoint بدون نیاز به بارگیری نرم افزار یا نصب و نگهداری سرویس گیرنده رمزگذاری دسک تاپ یا موبایل ، به صورت شفاف برای کاربران نهایی کار می کند. راه حل رمزگذاری Proofpoint به طور خودکار محتوای حساس را به صورت خودکار رمزگذاری و رمزگشایی می کند ، بدون اینکه کاربران نهایی مجبور به استفاده و مدیریت گواهینامه های دیجیتالی پیچیده یا کلیدهای رمزگذاری شوند. علاوه بر این ، چندین منبع احراز هویت را می توان پشتیبانی کرد.

رمزگذاری Proofpoint
لایسنس Email Encryption

 

اجرای سیاست های سازمانی همانند ویژگی های حفاظت از تهدید و امنیت محتوای Proofpoint ، سیاست های پیامرسانی ایمن از یک مکان واحد در سطح شرکت مدیریت و اجرا می شوند. پس از تعریف ، سیاست های رمزگذاری سازمانی برای انطباق و امنیت محتوا به طور خودکار ، به طور مداوم و دقیق اعمال می شود و خطر خطای کاربر را از بین می برد.

  • کنترل سیاست های رمزگذاری Proofpoint امکان کنترل بسیار پیام ریز ، پیام و پیام های رمزگذاری شده را فراهم می کند. رمزگذاری را می توان با ترکیبی از پارامترهای زیر آغاز کرد:
  • تجزیه و تحلیل محتوای عمیق: اطلاعات تنظیم شده مانند اطلاعات محافظت شده (PHI) ، اطلاعات غیر عمومی (NPI) و غیره یا اطلاعات محرمانه از طریق اثر انگشت سند پیشرفته با هر دو قابلیت تطبیق کامل و جزئی
  • مبدا یا مقصد پیام: پیام ها را می توان براساس مقصد رمزگذاری کرد ، مانند یک شریک تجاری خاص یا تأمین کننده ، از طریق فرستنده یا پیام ویژگی ها ، مانند نوع پیوست.
  • بازگشت TLS به رمزگذاری Proofpoint: پیام ها با اتصال TLS تحویل داده می شوند اما در صورت قطع اتصال TLS پیام ها به صورت ایمن با رمزگذاری Proofpoint تحویل داده می شوند. اعمال سیاستهای ورودی به پیامهای رمزگذاری شده ، ایمیل نیز می تواند در درگاه رمزگشایی شود و به شما اجازه می دهد سیاست های حفاظت از تهدید و انطباق محتوای Proofpoint در ایمیل رمزگذاری شده قبل از ارسال به کاربران نهایی اعمال شود و اطمینان حاصل شود که هرزنامه ، بدافزار و پیام های غیر سازگار به درستی مدیریت می شوند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه