لایسنس Email Isolation

معرفی Email Isolation

لایسنس Email Isolation
لایسنس Email Isolation

 

جداسازی ایمیل Proofpoint به افراد این امکان را می دهد تا آزادانه به ایمیل شخصی دسترسی پیدا کنند بدون اینکه سازمان در معرض بدافزار و از دست دادن اطلاعات قرار دهند. از فناوری جداسازی مبتنی برابر برای کاهش سطح حمله و ایمن سازی فعالیت ایمیل شخصی کاربران استفاده می کند. جداسازی ایمیل جلسات ایمیل را در یک جعبه امن ارائه می دهد تا محتوای مضر را از محیط دور نگه دارد.

کاربران می توانند ایمیل خود را به صورت عادی مشاهده و تعامل کنند. اما بدافزار و سایر مطالب مضر از صفحه حذف می شوند. برای جلوگیری از سرقت و از دست رفتن داده ها ، بارگذاری ها ، بارگیری ها و فرم های ورودی غیرفعال هستند.

راه حل منحصر به فرد کمک می کند تا امنیت ، بهره وری و حریم خصوصی را که همراه با حملات فیشینگ هدفمند و استفاده از ایمیل شخصی با ریسک بالا است ، حل کنید. و کاملاً ابری است ، بنابراین استقرار ، مدیریت و پشتیبانی آن ساده است.

امنیت با URL های خطرناک

مهاجمان امروز ، افراد سازمان را هدف قرار می دهند ، اغلب از طریق ایمیل های فیشینگ. کنترل های انطباقی می توانند در هنگام تکامل تهدیدها ، از مخاطره آمیزترین کاربران محافظت کنند. جداسازی ایمیل از محتوای مخرب تحت وب در ایمیل شرکت ها محافظت می کند. جلسات مرور ایجاد شده توسط URL ها در ایمیل براساس خط مشی شما به طور خودکار جدا می شوند. می توانید جداسازی ایمیل تنظیم کنید:

  • نشانی های اینترنتی ناشناخته
  • پیوندها از شبکه های اجتماعی
  • پیوندها از برنامه های ابری آنلاین

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس proofpoint اینجا کلیک کنید

امنیت برای کاربران هدف

از طریق ادغام با TAP ، ایزوله ایمیل همچنین می تواند URL ها را در ایمیل ارسال شده به مخاطره آمیزترین کاربران جدا می کند. با استفاده از هر ترکیبی از عوامل خطر ، می توانید انزوا را برای کاربران ایمیل شرکت ها اعمال کنید.

یکپارچه سازی همچنین امکان شناسایی و اسکن فیشینگ در زمان واقعی را برای شما فراهم می کند. هنگامی که یک جلسه جداگانه مرورگر فعال می شود ، برای کشف تهدیدات جدید و ردیابی خطر ، به داشبورد TAP گزارش می شود. ادغام کنترل های سازگار ، مردم محور و TAP یک روش موثر برای کاهش خطر است.

سطح حمله خود را کاهش دهید

لایسنس Email Isolation

بسیاری از سازمان ها به افراد اجازه می دهند از پست الکترونیکی شخصی خود استفاده کنند یا در محل کار خود به مرور اینترنت بپردازند. مهاجمان این را می دانند  و از موقعیت برای سواستفاده از حملات پیچیده استفاده می کنند. در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد بیش از نیمی از حملات ناشی از استفاده از وب یا ایمیل شخصی در دستگاه های شرکتی است. جداسازی ایمیل به شما در کاهش خطر کمک می کند در حالی که همچنان کاربران آزادی استفاده از ایمیل شخصی را می دهد. مجبور نیستید دسترسی را مسدود کنید ، پرونده ها را بازرسی کنید یا رفتار کاربران را ردیابی کنید ، در عوض ، شما به سادگی وب سایت ها و برنامه های ابری را به یک جلسه جداگانه هدایت می کنید ، با خیال راحت از محیط اطراف خود محصور شوید.

راه حل مبتنی در برابر طیف گسترده ای از حملات مبتنی بر مرورگر محافظت می کند. این موارد شامل حملات آب دهی و پیوندهای ایمیل به برنامه های ابری مسلح مانند Microsoft SharePoint و Dropboxاست. در یک جلسه جداگانه ، پرونده ها و پیوست های ایمیل (همراه با بارگذاری های مخرب) هرگز بارگیری نمی شوند.

ورودی کاربر برای کاهش سرقت اعتبار مبتنی بر مرورگر به صورت پویا محدود است. و بارگیری می شود مسدود شده ، از حملات بدافزار درایو جلوگیری می کند. همچنین انواع دیگر محتوای مخرب وب را از نقاط انتهایی شما دور نگه می دارد. حتی محتوای سایت های معتبری را که به خطر افتاده اند ، جدا می کند.

بار IT را کاهش دهید

گاهی اوقات ، افراد شما نیاز به دسترسی به ایمیل شخصی دارند. با اکثر راه حل ها ، تیم های فناوری اطلاعات باید تصمیم بگیرند که آیا اجازه دسترسی را می دهند یا ریسک را قبول می کنند یا آنها را مسدود می کنند و مانع کار کاربران می شوند. غالباً ، IT با درخواست استثناهای یکبار مصرف برای دسترسی به سایتهای خاص پر شده است.

جداسازی ایمیل روش بهتری ارائه می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا در یک ظرف جدا شده به ایمیل شخصی خود آزادانه ، با خیال راحت و خصوصی دسترسی پیدا کنند. این بار تیم IT شما را کاهش می دهد ، که دیگر مجبور نیست به طور فعال موارد استثنا را به صورت موردی مدیریت کند.

سازمان شما را از چالش های امنیتی ، بهره وری و حریم خصوصی استفاده از ایمیل شخصی کارمندان خلاص می کند. راه حل ما همچنین به شما کمک می کند تا سازگار باشید. جلسات جداگانه مرور کاملاً از نظر محیط و کارکنان فناوری اطلاعات پنهان است. این بدان معناست که از هرگونه مسائل مربوط به حریم خصوصی کارمندان و نقض انطباق جلوگیری خواهید کرد.

استفاده از جداسازی ایمیل آسان است زیرا کاملاً مبتنی بر ابر است. و مهمتر از همه ، این با ابزار وب فیلتر ، پروکسی ، دروازه و فایروال کار می کند.

Email Isolation
لایسنس Email Isolation
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه