راهکار Email Protection

معرفی proofpoint email protection

راهکار Email Protection
راهکار Email Protection

 

سازمان خود را در برابر تهدیدات ایمیل ایمن نماید Proofpoint Email Protection کمک می کند تا ایمیل های ورودی و خروجی را از طریق یک راه حل آسان برای استفاده در فضای ابری محافظت و کنترل شود. با محافظت از طریق ایمیل ، می توانید از افراد ، داده ها و اطلاعات خود در برابر تهدیدات و مزاحمت های رایج امروزی مانند:

  • Impostor email
  • Phishing (فیشینگ)
  • Malware (بدافزار)
  • Spam ( هرزنامه)
  • Bulk mail ( ایمیل انبوه)

 Next Generation Email Security Protectionابزارهای لازم را برای محافظت از مردم در برابر تهدیدات ایمیل فراهم می کند. ما توانایی شما را برای محافظت در برابر تهدیدهای سریع مانند ایمیل جعلی و فیشینگ افزایش می دهیم. ما همچنین به جلوگیری از تهدیدهای بهتر درک شده مانند هرزنامه ، ایمیل انبوه و ویروس ها کمک می کنیم. محافظت از طریق ایمیل حتی پیچیده ترین استقرارهای سازمانی را برآورده می کند. ما از نصب ابری ، هیبریدی و داخلی با وسایل فیزیکی یا مجازی پشتیبانی می کنیم.

پیشگیری از تهدید محافظت موثر از تهدید با تشخیص دقیق آغاز می شود. Email Protection از چندین لایه فناوری برای شناسایی دقیق تهدیدات از جمله محتوای مخرب و بدافزار استفاده می کند. محافظت از طریق ایمیل برای تجزیه و تحلیل محتوای چند لایه از چندین روش برای محافظت در برابر تهدیدهای شناخته شده و تهدیدات استفاده می کند.

تشخیص مبتنی بر امضا از تهدیدهای شناخته شده جلوگیری می کند در حالی که تجزیه و تحلیل شهرت پویا به طور مداوم آدرس های IP محلی و جهانی را ارزیابی می کند تا تعیین کند که آیا ایمیل های الکترونیکی را قبول یا رد شود .

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید.

محافظت در برابر تهدیدات بدون بدافزار Email Protection (راهکار Email Protection) تهدیدهایی را شامل نمی شود که شامل بدافزار نمی شوند ، از جمله فیشینگ معتبر و ایمیل جعلی. با تجزیه و تحلیل صدها هزار ویژگی ایمیل از جمله روابط فرستنده / گیرنده ، سرصفحه ها و محتوا ، اعتبار فرستنده را ارزیابی می کند. Impostor Email همچنین به عنوان ایمیل تجارتی یا کلاهبرداری شرکت شناخته می شود  تهدیدی است که به سرعت در حال رشد است و می تواند خسارات زیادی را به همراه داشته باشد.

طبقه بندی دقیق ایمیل کنترل می شود در برابر تهدیدات ایمیل و سایر پیام های ناخواسته تقریباً به هر زبانی با تجزیه و تحلیل چند زبانه. طبقه بندی کننده های ایمیل بر اساس نوع ایمیل های دریافتی را به منابع جداگانه تقسیم می کنند. این ویژگی به شما امکان کنترل دقیق دامنه گسترده ای از ایمیل را می دهد ، از جمله:

  • Impostor email
  • Phishing (فیشینگ)
  • Malware (بدافزار)
  • Spam ( هرزنامه)
  • Bulk mail ( ایمیل انبوه)

 

مدیریت ایمیل خاکستری

میزان شلوغی صندوق ورودی را کاهش دهید و این امکان کنترل شخصی ایمیل های انبوه را می دهد. تکنیک های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، Graymail را به طور دقیق شناسایی کرده و به صندوق ورودی جداگانه با اولویت کم می رساند. سپس کاربران می توانند ایمیل مورد نظر را به صندوق ورودی عادی خود منتقل کنند یا ایمیل ناخواسته را به قرنطینه خود انتقال دهند.

کنترلهای کاربر نهایی به افراد خود امکان کنترل سلف سرویس بر تنظیمات برگزیده ایمیل آنها را بدهید: نام تجاری همه سرویس های کاربر نهایی آسان است و امکان آشنایی کاربران نهایی را که به این ابزارها دسترسی دارند فراهم می کند. و با پشتیبانی از چندین زبان ، می توانید آنها را در سطح جهانی مستقر کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه