لایسنس Email Security and Protection

لایسنس Email Security and Protection
لایسنس Email Security and Protection

معرفی Email Security and Protection

اقدامات اجتماعی مانند کلاهبرداری فیشینگ و ایمیل 96٪ از طریق ایمیل ارسال می شود و این تهدیدات امنیتی همیشه در حال پیشرفت هستند. Proofpoint کارآمدترین راه حل یکپارچه را برای محافظت از افراد و داده های مهم شما در برابر تهدیدهای پیشرفته ایمیل ارائه می دهد. سکوی امنیتی ایمیل کامل و قابل توسعه ما ، تهدیدهای ایمیل بدافزار و غیر بدافزار مانند تقلب در ایمیل را که به عنوان ایمیل تجارت (BEC) نیز شناخته می شود ، مسدود می کند. این امکان را برای بزرگترین خطر شما و  افراد فراهم می کند. با بینش عملی ، می توانید ریسکی را که تهدید می کنید بهتر درک کنید و سریعتر به تهدیدها پاسخ دهید

با NexusAI ، فناوری پیشرفته یادگیری ماشین ، می توانید ایمیل های جعل کننده و فیشینگ ، بدافزار ، هرزنامه و موارد دیگر را به طور دقیق طبقه بندی کنید. و شما می توانید تهدیدهای غیر مخرب مانند کلاهبرداری های سازگار با ایمیل تجارت (BEC) را شناسایی و مسدود کنید. با احراز هویت تمام فرستندگان ، بدون انسداد ایمیل قانونی ، از اعتبار سازمان خود در حملات کلاهبرداری از طریق ایمیل محافظت کنید. و تامین کنندگان خود و ریسکی را که برای سازمان شما ایجاد می کنند به طور خودکار شناسایی می شود.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

بدافزار پیشرفته را شناسایی و مسدود می کند با تجزیه و تحلیل محتوای چند لایه که با استفاده از URL یا پیوست های مخرب ، ایمیل را شناسایی می شود و باج افزارها و بدافزارهای چند شکلی را مسدود می نماید. نوشتن مجدد نشانی های اینترنتی از کاربران شما در هر شبکه و دستگاه محافظت می کند

کاربران پر خطر را شناسایی کنید ما به شما کمک می کنیم افراد بسیار حمله شده (VAP) خود را شناسایی کنید. و ما دید کامل را در حملات هدفمند و سطح حمله انسانی شما فراهم می کنیم ، بنابراین شما می دانید چه کسی خطراتی برای سازمان شما ایجاد می کند. از طریق داشبورد خلاصه اجرایی ما می توانید جزئیات هر حمله را ببینید. علاوه بر این می توانید با اجرای کنترل های انطباقی برای کاربران پرخطر خود حملات را کاهش دهید.

بازسازی با یک کلیک ایمیل های مخرب را به صورت خودکار از بین می رود می توان ایمیل های فیشینگ حاوی URL های مسموم شده پس از تحویل یا ایمیل های ناخواسته را از حساب های داخلی که به خطر بیفتد حذف کنید. و این کار با یک کلیک یا به صورت خودکار انجام می شود ، حتی اگر ایمیل ها توسط کاربران دیگر ارسال یا دریافت شوند.

محافظت از ایمیل Email Protection دروازه ایمیل ایمن پیشرو در صنعت است. به شما امکان می دهد ایمیل ورودی و خروجی خود را ایمن و کنترل کنید. و یادگیری ماشینی اختصاصی و تکنیک های تشخیص چند لایه به شناسایی پویا و جلوگیری از تهدیدهای فیشینگ و جعل کمک می کند.

Email Security and Protection
لایسنس Email Security and Protection
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه