لایسنس Enterprise Data Loss Prevention

معرفی proofoint Enterprise Data loss Prevention

لایسنس Enterprise Data Loss Prevention
لایسنس Enterprise Data Loss Prevention

 

Proofpoint Enterprise Data Loss Prevention (DLP) سازمان شما را از کل طیف سناریوهای از دست دادن داده های مردم محور محافظت می کند. با توجه به چالش های امنیت سایبری امروز ، شما به یک روش بهتر برای DLP سازمانی نیاز دارید روشی که مردم محور باشد. به این دلیل که از دست دادن داده ها از افراد ناشی می شود. آنها می توانند سهل انگاری داشته باشند ، توسط یک عامل تهدید خارجی به خطر بیفتند ، یا برای منافع مالی یا سیاسی مخرب باشند.

Proofpoint Enterprise DLP راه حل های پیشرو از ایمیل ، ابر و نقطه پایانی را گرد هم آورده است. این ترکیبی از محتوا ، رفتار و دور سنجی تهدید از این کانال ها است. این به شما امکان می دهد طیف کاملی از سناریوهای از دست دادن داده مردم محور را به طور جامع بررسی کنید.

Enterprise Data Loss Prevention

 

مزایا و ویژگی های proofoint Enterprise Data loss Prevention

با طیف گسترده ای از خطر داده ها از کاربران سهل انگار ، خطرپذیر و مخرب آدرس دهی کنید

  • با استفاده مجدد از سیاست های DLP از یک کانال به کانال دیگر ، در وقت و دردسر مدیریتی صرفه جویی کنید
  • در تیم های امنیتی و انطباق خود ، در کنار سایر بخش ها ، زمان پاسخگویی و تحقیقات سریع تری را تجربه کنید
  • استفاده از قدرت برخلاف راه حل های نسل قبلی ، کاهش خطر و صرفه جویی در هزینه عملیاتی برای زمان سریعتر ارزیابی با راه حل DLP شرکت شما
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید
لایسنس DLP
لایسنس Enterprise Data Loss Prevention

 

تمرکز بر روی مسائل امنیتی و انطباق واقعی به طور متوسط ​​، بررسی یک هشدار حدود 15 دقیقه طول می کشد. اگر فردی کاملاً اختصاصی داشته باشید که فقط فقط هشدارها را بررسی کند ، این معادل 32 هشدار است. Proofpoint برای تعیین قصد و ریسک ، تله متری تهدید و رفتار را به محتوا اضافه می کند. ترکیب این موارد در نمای تایم لاین مدرن به شما کمک می کند بفهمید آیا کاربری که هشدار DLP را ایجاد کرده ، خطرناک است ، مخرب است یا سهل انگاری.

همه سناریوهای DLP خود را برطرف کنید امروز ، تمام از دست دادن داده ها ذاتاً مردم محور است. متأسفانه ، راه حل های DLP در دنیای قدیم از نظر دورسنجی نبودند و هشدارها به یک شکل بود. این کار آنها را به یک کادر تأیید مطابقت داد. با Proofpoint ، تیم های امنیتی و انطباق شما می توانند طیف کاملی از سناریوهای از دست دادن داده های مردم محور را برطرف کنند. شما می توانید به سرعت درک کرده و به درستی پاسخ دهید ، خواه با کارمندی که در معرض خطر مالکیت معنوی شماست سر و کار دارید یا اینکه این یک مثبت کاذب است. و همه با یک راه حل واحد.

طبقه بندی مشترک DLP ما می تواند از طریق کانال ها اعمال شود. و به راحتی با مقررات محافظت از داده ها مطابقت دارد. برای مشتریان Proofpoint که کاربران DLP تک کانال فعلی هستند ، می توان دسته بندی ها را نیز متداول کرد و به یک کانال جدید مانند برنامه های ابری گسترش داد. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه