لایسنس FastView

فهرست مطالب

معرفی Radware’s FastView

لایسنس FastView
لایسنس FastView

 

80 درصد مشکلات عملکرد در قسمت جلویی یا سطح مرورگر اتفاق می افتد. بنابراین ، کلید سریعتر وب سایت ها و برنامه های مبتنی بر وب ، بهبود عملکرد جلویی و بهینه سازی کد هر صفحه برای ارائه سریعتر در مرورگر است. در گذشته ، بهینه سازی front-end (FEO) وقت گیر بود و فقط توسط توسعه دهندگان با تخصص عملکرد خاص می توانست به صورت دستی انجام شود. Radware’s FastView FEO را از یک فرایند طولانی و پیچیده کدگذاری تبدیل می کند و به یک عملکرد خودکار انجام می شود که در زمان واقعی انجام می شود و زمان پاسخ برنامه وب خارج از جعبه را تسریع می کند.

FastView : صنعت بهینه سازی راه حل بهینه سازی عملکرد چندین روش و قانون وجود دارد که سازمان ها برای بهینه سازی عملکرد وب باید از آنها پیروی کنند. FastView به طور خودکار این قوانین عملکرد را در وب سایت یا برنامه وب اعمال می کند تا بلافاصله زمان بارگذاری صفحه سریعتر ارائه شود.

این نتیجه در کاربران شادتر ، افزایش تبدیل ها ، درآمد بیشتر ، بهبود نتایج موتور جستجو و کارمندان با بهره وری بیشتر است. علاوه بر این ، تیم توسعه می تواند به جای بهینه سازی کد وب سایت برای زمان پاسخ سریعتر برنامه وب ، بر ایجاد ویژگی های جدید تمرکز کند.

FastView کار بهینه سازی عملکرد را به طور خودکار انجام می دهد و زمان برنامه جدید برای بازاریابی را کاهش می دهد. 5 حلقه گلوگاه عملکرد بحرانی Solved Radware’s FastView از یک رویکرد منحصر به فرد و جامع برای تسریع برنامه های وب با حل چندین گلوگاه عملکرد استفاده می کند. در اینجا چند مثال آورده شده است:

 

 • صفحات وب بزرگ و پیچیده ساده. صفحه وب متوسط ​​خیره کننده 1950k است و حاوی بیش از 90 شی برای بازیابی محتوای صفحه ، ده ها درخواست از سرور لازم است و باعث می شود زمان بارگذاری کلی صفحه کندتر شود. اگرچه چندین روش كدنویسی بهترین روش برای كاهش تعداد رفت و برگشت سرور و كوچكتر كردن صفحات وجود دارد ، اما اجرای این كارها یك كار بی پایان است. FastView به طور خودکار این بهترین روش ها را در وب سایت یا برنامه وب اعمال می کند و هر صفحه را با بیشترین سرعت ممکن انجام می دهد.
 • کل تراکنش های وب را تسریع کنید. با استفاده از الگوریتم تحلیل رفتاری ، لایسنس FastView به طور خودکار الگوهای مرور کاربران نهایی را در وب سایتی که تسریع می کند ، می آموزد و می فهمد که کاربران صفحه وب احتمالاً در آینده از کدام یک بازدید می کنند. در حالی که کاربر نهایی مشغول تعامل با صفحه فعلی است ، FastView اشیا را بارگیری می کند در حافظه پنهان مرورگر مورد نیاز برای صفحه بعدی که کاربر نهایی احتمالاً در آینده بازدید خواهد کرد. به این ترتیب وقتی کاربر در نهایت از آن صفحه بازدید کند ، بلافاصله بارگیری می شود. این روش به طور قابل توجهی سرعت کل معاملات را برای کاربران نهایی در اکثر وب سایت ها ، دستگاه ها و مرورگرها تسریع می کند.
 • کشف پویا منابع درخواستی توسط کدی که در سمت مشتری اجرا می شود. چندین وب سایت از اسکریپت های جاوا (JS) و الگوهای CSS در صفحات وب استفاده می کنند که به عنوان بخشی از نمایش صفحه ، اشیا و تصاویر را درخواست می کنند. FastView از رفتار مرورگرها تقلید می کند ، کد جانبی مرورگر را اجرا می کند و آن را قادر می سازد اشیایی را که به طور پویا توسط مرورگر درخواست شده است ، کشف کند. لایسنس FastView سپس می تواند درمان های شتاب خود را بر روی آن منابع (مانند بهینه سازی تصویر و بارگیری مجدد) اعمال کند. این قابلیت میزان شتاب قابل استفاده در صفحات وب معمولی و سایت های برنامه تک صفحه ای را که محتوای صفحه وب را از طریق JS و CSS درخواست می کنند ، به طور قابل توجهی افزایش می دهد.
 • تشخیص اینکه همه مرورگرها برابر نیستند. هر نوع مرورگر اولویت خاص خود را در مورد نحوه ارائه صفحات ، تعداد ارتباطات باز شده و غیره دارد. تکنیک هایی که برای یک نوع مرورگر کار می کنند می توانند سرعت را کاهش دهند و یا حتی صفحات را در یک مرورگر دیگر خراب کنند. FastView برای هر مرورگر الگوهای بهینه سازی سفارشی ایجاد می کند و باعث بارگذاری صفحات به بهترین روش ممکن در هر نوع مرورگر می شود.
Radware’s FastView
لایسنس FastView

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Radware اینجا کلیک کنید

 

بهترین شتاب برای مشتریان موبایل و نیروی کار موبایل وقتی صحبت از سرویس گیرندگان تلفن همراه می شود ، هنوز هم بسیاری از مشکلات عملکردی که گریبان گیر رایانه های رومیزی هستند ، اعمال می شوند. با این حال ، ویژگی های ذاتی در سرویس گیرنده های تلفن همراه وجود دارد که درمان های تسریع برنامه را متفاوت می کند.

به عنوان مثال ، یک حافظه پنهان مرورگر سنتی در کلاینت های تلفن همراه از نظر اندازه محدود است و باعث می شود حافظه پنهان مرورگر سنتی دشوار و بی تأثیر باشد. در نتیجه ، FastView از داربست حافظه محلی HTML5 برای ارائه یک حافظه پنهان مرورگر تلفن همراه استفاده می کند که قابل مقایسه با حافظه پنهان مرورگر دسک تاپ است.

Mobile Super Cache که از طریق راه حل FastView Radware فعال شده است ، به صاحبان سایت امکان پیکربندی حافظه ثابت و قابل اعتماد برای ذخیره اشیا را از سایت خود در دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد و شتاب قابل توجهی را برای کاربران تلفن همراه فراهم می کند. عامل شکل سیستم عامل های تلفن همراه فرصت های جدیدی برای تسریع ارائه می دهد که تکنیک های خاصی را تقویت می کند.

به عنوان مثال ، فشرده سازی تصویر با FastView’s PerfectImage ، نه تنها میزان بارگذاری تصاویر را کاهش می دهد ، بلکه صورتحساب داده تلفن همراه را که انتقال داده را کاهش می دهد نیز کاهش می دهد. با استفاده از PerfectImage می توان فشرده سازی تصویر را بر اساس مشخصات دستگاه دستی اعمال کرد. در حالیکه درجه های واریانس را می توان بر اساس تلفن یا رایانه لوحی بودن دستگاه نیز اعمال کرد.

سرویس شتاب FastView
لایسنس FastView

 

سرویس FastView برای راه اندازی اولیه و بهره برداری مداوم نیاز به حداقل سرمایه گذاری و منبعی از طرف مشتری ندارد. این به سرمایه گذاری اولیه CAPEX نیازی ندارد زیرا می توان آن را براساس مدل OPEX با شارژ ماهانه به ازای تعداد صفحات قابل دسترسی از طریق سرویس شتاب FastView خریداری کرد.

مزایای تجاری Radware FastView بهبود کیفیت کاربر نهایی (QoE) و تسریع در زمان پاسخ به برنامه های وب مزایای زیادی را به سازمان ها تحمیل می کند. بهبود معیارهای کسب و کار آنلاین: هر ثانیه کاهش یافته با Radware’s FastView بلافاصله به معیارهای بهبود یافته تجارت آنلاین تبدیل می شود: – بازدید بیشتر از صفحه – نرخ تبدیل بالاتر – افزایش رضایت مشتری – درآمد بیشتر

زمان سریعتر برای بازاریابی برنامه ها و خدمات جدید: با خودکار کردن کار بهینه سازی عملکرد ، چرخه توسعه برنامه ها و خدمات جدید نیازی به گذر از مرحله خسته کننده و طولانی بهینه سازی عملکرد ندارد. درعوض با قابلیت شتاب پیشرفته و انعطاف پذیر FastView به سرعت با عملکردی برتر به تولید می رسد.

بهینه سازی منابع توسعه: FastView نه تنها عملکرد برنامه را بهینه می کند. بلکه توسعه را نیز بهینه می کند. این به تیم توسعه این امکان را می دهد تا به جای بهینه سازی کد برای زمان پاسخ سریعتر ، بر ایجاد ویژگی های اصلی مورد نیاز برای تجارت تمرکز کنند.

FastView به طور خودکار با تغییرات برنامه سازگار می شود و قابلیت های خود را با هر نسخه جدید مرورگر به روز می کند تا تیم های توسعه نیازی به صرف هر زمان یا تلاش برای بهینه سازی عملکرد برنامه نداشته باشند. دلایل اصلی انتخاب لایسنس FastView برای بهینه سازی عملکرد برنامه وب

 • فقط ارائه دهنده راه حل WPO در مقیاس سازمانی
 • تجربه شتاب بخشیدن به سایت ها و برنامه های جهانی
 • تنها صنعت شتاب دهنده وب بهترین نژاد که به عنوان یک محصول یا خدمات مستقل در دسترس است
 • گزینه های استقرار و خرید انعطاف پذیر از دستگاه اصلی تا خدمات مبتنی بر cloud / OPEX بدون نیاز به سرمایه گذاری اولیه
 • بهینه سازی برنامه های وب برای دستگاههای دسک تاپ و موبایل
 • پشتیبانی بی نظیر 24/7 ، از جمله پشتیبانی در محل
 • ارائه دهنده پیشرو هر دو WPO و ADC

درباره  Radware (NASDAQ: RDWR) ، یک رهبر جهانی در زمینه ارائه برنامه ها و راه حل های امنیتی برنامه برای مراکز داده مجازی ، ابری و نرم افزاری است. نمونه کارهای راه حل های برنده آن ، اطمینان از سطح خدمات را برای برنامه های مهم تجاری فراهم می کند ، در حالی که بهره وری فناوری اطلاعات را به حداکثر می رساند.

راه حل های Radware بیش از 10،000 مشتری شرکت و شرکت مخابراتی را در سراسر جهان توانمند می کند تا به سرعت با چالش های بازار سازگار شوند ، تداوم تجارت را حفظ کنند و با کاهش هزینه ها به حداکثر بهره وری برسند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه