لایسنس GFI FaxMaker Online

فهرست مطالب

معرفی GFI Fax Maker Online

GFI FaxMaker Online
لایسنس GFI FaxMaker Online

 

سرویس نمابر مبتنی بر اینترنت که نیازی به نصب ندارد. تجارت خود را از خطوط تلفن ، مودم ، صفحه فکس و نرم افزارهای اضافی آزاد کنید. با استفاده از ایمیل خود برای ارسال و دریافت فکس بصورت آنلاین ، روش فکس مشاغل خود را تغییر دهید.

ارسال فاکس از هر سیستم ایمیل GFI FaxMaker Online بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام سرور یا سرویس ایمیل استفاده می کنید از ایمیل به فاکس و فاکس به ایمیل استفاده می کند. این می تواند Microsoft Server Exchange Server ، Lotus Notes ، Office 365 ، Google Apps یا هر سرور یا سرویس SMTP دیگری باشد. ارسال فکس از هر برنامه ای برای ارسال ایمن فکس ، کاربران از هر یک از برنامه های خود به درایور چاپگر GFI FaxMaker Online یا از طریق SMTP یا HTTPS چاپ می کنند.

دریافت فکس از طریق ایمیل با فرمت TIFF یا PDF می توان با استفاده از سرویس گیرنده ایمیل معمولی ، فاکس های دریافتی را از هرجای دنیا بررسی کرد. پس از دریافت فکس ، برای استفاده در قالب PDF در دسترس خواهد بود. مسیریابی تحویل خودکار فکس / فاکس ورودی GFI FaxMaker Online  می تواند فاکس های ورودی را به طور خودکار بر اساس خط دریافت فاکس به صندوق پستی کاربر هدایت کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس GFI اینجا کلیک کنید

نمابر را در GFI Archiver  یا سایر راه حل های بایگانی ایمیل بایگانی کنید همانطور که GFI FaxMaker آنلاین به شما امکان می دهد فکس را به صورت ایمیل دریافت کنید ، همه فکس ها را می توان در GFI Archiver بایگانی کرد ، یا در راه حل های دیگر برای بایگانی ایمیل برای جستجوی سریعتر و بازیابی آن. ارسال یا دریافت فکس از تلفن همراه یا تلفن همراه خود GFI FaxMaker Online با تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، لپ تاپ ها ، نت بوک ها ، نوت بوک ها و موارد دیگر سازگار است.

اگر دستگاه دارای اتصال اینترنت ، قابلیت ایمیل و نمایشگر PDF است ، در راه هستید. اسناد ، PDF ، HTML و سایر پرونده های Microsoft Office را ضمیمه کنید پیوستن Microsoft Office ، PDF ، HTML و سایر پرونده ها به یک فاکس آسان است. از دستور Send to Mail Recipient که در Microsoft Office و سایر برنامه ها موجود است ، می توان برای ارسال سریع هر سندی به عنوان نمابر استفاده کرد.

Microsoft Office از اتصال پایگاه داده باز و گیرنده پشتیبانی می کند لیست را می توان از هر منبع داده ، از جمله Microsoft SQL Server ، Microsoft Access و بسیاری دیگر بازیابی کرد.

مدیریت آسان پورتال مدیریت به مشتریان این امکان را می دهد تا راه حل فاکس آنلاین خود را از طریق یک مرورگر وب مدیریت کنند ، افزودن / ویرایش / تعلیق / حذف / جابجایی کاربران ، سرپرستان و ادارات به سرویس ، درخواست موجودی جدید شماره گیری مستقیم ورودی (DID) را آسان می کند ، کاربران را به یک DID خاص پیوند دهید و علاوه بر گزارش دقیق ، صفحات جلد را نیز مدیریت کنید.

ویژگی های یکپارچه سازی API های قدرتمند GFI FaxMaker Online(لایسنس GFI FaxMaker Online) شما را قادر می سازد تا برنامه های شخص ثالث را که به طور کامل ارسال و دریافت فکس را خودکار می کنند تلفیق فناوری نمابر ، زمان و هزینه تحویل دستی اسناد با ارزش را کاهش می دهد و امنیت و حریم خصوصی اطلاعاتی را که با مشتریان و شرکای تجاری به اشتراک می گذارید افزایش می دهد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه