لایسنس GFI

لایسنس GFI
GFI License

 

کمپانی GFI با دارا بودن لایسنس GFI استاندارد، به عنوان یک شرکت بین‌المللی عمل می‌کند که توانمندی تجزیه و تحلیل نیازهای منطقه‌ای را دارد. این توانایی به ارائه راهکارهای فنی و سازگار با متغیرهای مختلف کاربران در سراسر جهان منجر شده و حتی این شرکت را قادر ساخته است تا نیازهای پیش‌روی کسب و کارها را پیش‌بینی و پاسخگو باشد، حتی قبل از اینکه آن‌ها به بازار معرفی شوند.

کمپانی GFI راه حل های مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را ارائه می دهد. راه حل های این شرکت مناسب برای مدیران فناوری اطلاعات می باشد و کار کشف، مدیریت و امنیت شبکه ها، سیستم ها، برنامه های کاربردی و ارتباطات را در هر کجا که باشند را برای آنها راحت می کند.

GFI به مشتریان خود در سراسر جهان متعهد می باشد تا تخصص های مورد اعتماد، راه حل های مهندسی متناسب با نیازشان به همراه تمرکز بالا در برتری امنیتی را ارائه نماید. نرم افزار های تولید شده توسط GFI  را می توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

 • محصولات بایگانی کننده و اسناد و سیستم فکس
 • سیستم ها و راهکارهای امنیتی شبکه
 • سیستم های امنیتی وب و میل سرور
 • سرویس های مدیریتی

شرکت مورد بررسی دارای شبکه گسترده ای از شرکت ها با هزاران شبکه همکار در سراسر دنیا می باشد. کمپانی GFI جوایز بسیاری دریافت نموده است و به مدت طولانی شریک Microsoft Gold ISV می باشد.

 

GFI License
GFI License

 

محصول GFI Languard

در ادامه میتوانید با قابلیت های این محصول آشنا شوید:

 معرفی ابزار اسکنر امنیتی و گزارش GFI

در بحث معرفی ابزارهای امنیتی و اسکنرهای امنیتی بعد از Nessus ابزار GFI Languard را می توان به عنوان یکی از بهترین ها در این حوزه معرفی کرد، این ابزار در واقع یک مشاور امنیت مجازی برای یک ITPRO است. این ابزار به شما پیشنهادهای در خصوص Patch های امنیتی که باید بر روی سرورها نصب شوند می دهد، ضمن این فرآیند ارزیابی آسیب پذیری ها و بازرسی های امنیتی سرویس های شبکه را نیز انجام می دهد. ما بارها شده است که از این ابزار برای جمع آوری دارایی های شبکه یا همان فرآیند Asset Inventory استفاده کرده ایم زیرا بصورت ریز به ریز اطلاعاتی در خصوص سیستم های شبکه در اختیار قرار می دهد که حتی در فرآیند مستند سازی نیز گاهی کمک می نماید.

این ابزار کمک حال شما در فرآیند های مدیریت تغییرات در شبکه، تجزیه و تحلیل ریسک و بحث های مدیریت امنیت به ویژه بحث عدم انطباق ها در ISO 27001 خواهد بود. مهمترین قابلیت های این ابزار امکان ایجاد کردن اسکن های امنیتی شخصی سازی شده، شناسایی آسیب پذیری های امنیتی و ارائه پیشنهاد و نصب Patch برای رفع مشکل امنیتی، ایجاد کردن انواع تست ها و اسکن ها و اطمینان حداقلی در خصوص لایسنس امنیت Application های موجود بر روی سرورها را می توان نام برد.

GFI License
لایسنس GFI

 

معرفی محصولات

GFI MAXfocus Remote Management

يک پلتفرم مديريت از راه دور که به شما در خارج از محل کار به رشد کسب و کارتان کمک مي‌کند. درآمد بالاتر، جذب مشتريان بيشتر، کمک و جذب آسان مشترياني که سرگردان هستند از نتایج استفاده از این محصول می باشد. ابزار Remote Monitoring and Management (RMM) براي استفاده توسط هر يک از مدل‌هاي کسب و کار ساخته شده است. اينکه آيا شما پشتيبان بانک يا مديريت خدمات باشيد، MAX Remote Management براي ارائه هرچه بهتر پشتيباني IT به شما کمک خواهد کرد.

GFI MAXfocus Service Desk

تغيير مدل خدمات helpdesk با اتکا به MAX Service Desk. راه‌هاي قديمي انجام کارها نياز به سرمايه گذاري قابل توجه و بي انتها، هزينه بالاي نگهداري و هزينه‌هاي کارکنان بخش پشتيباني هستند. بهبود تجارب مشتري و افزايش فرآيندهاي عملياتي خود در تمام مناطق با پشتيباني کاملاً يکپارچه مديريت خدمات و ارائه سرويس در هر زمان و هر مکان. Service Desk به عنوان يکي از ويژگي‌هاي MAX Remote Management نيز در دسترس است.

GFI Mail Archiver

GFIMAX Mail Archive، ساده براي نصب و قابل ارائه به سرويس دهندگان آرشيو نامه‌هاي الکترونيکي، به صورت ويژه براي شرکتهاي خدمات IT و MSP ها طراحي شده و در دسترس مي‌باشد. در کمتر از ۱۰ دقيقه يا با چند کليک کوتاه، کاربران ترافيک ورودي و خروجي مشتريان و حتي پيام هاي داخل سازماني آنها به صورت امن و با رابط گرافيکي مناسب آرشيو بندي مي‌شود و دسترسي مجدد به آنها بسيار ساده و از طريق جستجو، ارجاع و امکانات بازيابي به وجود مي‌آيد.

GFI Mail Archiver
لایسنس GFI

 

GFI MaxMail Protection

بهره وري مداوم و امنيت نامه‌هاي الکترونيکي راه حل متمرکز بر روي سرور به صورت ضد هرزنامه چند لايه. همانند نرم افزار GFI MailEssential نه تنها يک بلکه دو موتور قوي ضد هرزنامه را براي مسئولين شبکه با کمترين احتياج به پيکربندي خاص با بالاترين نرخ شناسايي هرزنامه را به همراه دارد. اين نرم افزار براي ارائه دهندگان خدمات (Service Provider) مي‌باشد.

لایسنس GFI
لایسنس GFI

 

GFI MAXfocus Backup

حفاظت بهتر از اطلاعات با پشتيبان گيري بهتر شروع مي‌شود.گارانتي و تداوم مشتريان کسب و کار شما با سرويس hybrid cloud  پشتيبان و بازيابي اطلاعات در زمان بروز فاجعه با بکار گیری این محصول صورت می گیرد.

کار با این ابزار فوق العاده آسان بوده و براي مديريت از طريق فقط يک پنجره براي حفاظت از داخل و خارج مجموعه شما انجام می پذیرد. شما مي‌توانيد فرآيند پشتيبان گيري و بازيابي را در سطح فايل، نرم افزار و محافظت از دستگاه‌هاي فيزيکي و مجازي را با استفاده از کليدهاي ميانبر انجام دهيد. آرامش را به مشتريان خود بدهيد و اجازه دهيد کارهاي سخت را ما انجام دهيم.

GFI FAXMaker

سرور فاکس تحت شبکه براي Exchange/SMTP/Lotus اين نرم افزار توانايي مديريت فاکس را براي سازمانهاي کوچک و بزرگ دارد. صرفه جويي در هزينه و وقت براي دريافت و ارسال فاکس ها و چاپ کردن آنها و هزينه نصب و نگهداري بسيار پايين‌تر از دستگاه فاکس از ويژگي هاي آن است.

GFI FAXMaker
لایسنس GFI

 

GFI MailArchiver

آرشيو نامه‌هاي الکترونيکي سرور Exchange، مديريت و اجرا نرم افزار GFI MailArchiver يک آرشيو کننده نامه‌هاي الکترونيکي است که مشکلات مديريت نامه‌هاي الکترونيکي شما را بر روي Exchange به عهده مي‌گيرد. با GFI MailArchiver نگراني‌هاي مربوط به نامه‌هاي الکترونيکي شما رفع خواهد شد. تمامي نامه‌ها در يک محل متمرکز ذخيره خواهد شد و دسترسي ساده دو طرفه به صورت اول، دسترسي به پوشه شخصي Outlook کاربر و دوم، استفاده از جستجوگر وب را به شما مي‌دهد.

GFI MAXfocus Mail Security

مديريت امنيت ايميل، دقت، تداوم و کنترل کامل راه حل‌هاي MAX Mail Security، براي مديريت يکپارچه پست الکترونيکي و به طور خاص براي ارائه دهندگان خدمات مديريت (MSP)ها و شرکت‌هاي پشتيبان IT مي‌باشد. با يک کنسول براي امنيت ايميل، پيوستگي و آرشيو؛ راهکاري امن و آسان براي استفاده از ايميل براي جذب و حفظ مشتريان خود.

GFI Mail Essentials

راه حل ضد هرزنامه براي Exchange/SMTP/Lotus راه حل متمرکز بر روي سرور به صورت ضد هرزنامه چند لايه. GFI MailEssential نه تنها يک بلکه دو موتور قوي ضد هرزنامه را براي مسئولين شبکه با کمترين احتياج به پيکربندي خاص با بالاترين نرخ شناسايي هرزنامه را به همراه دارد.

GFI WebMonitor

يک راه حل آسان و مطمئن جهت مديريت فعاليتهاي مربوط به Web اي، براي مديران شبکه فراهم کرده و محيط شبکه را در برابر دريافت فايلهاي حاوي ويروس و يا ديگر بدافزارها محافظت مي‌کند. اين نرم افزار، ابزاري براي مديريت کاربراني که از اينترنت استفاده و فايل دريافت مي‌کنند، فراهم مي‌کند که اين امر باعث افزايش امنيت شبکه و بهره وري کاربران مي‌شود. نرم افزار GFI WebMonitor به صورت يک plug-in اختصاصي جهت استفاده در ISA يا TMG نيز موجود است.

GFI EndPoint Security

ابزار نرم افزاري در جهت حفظ اطلاعات از دزديده شدن، آلوده شدن به ويروسها، کنترل دسترسي دستگاه هاي جانبي مانند USBها، کارت‌هاي حافظه و موبايل هاي هوشمند.

GFI Events Manager

ثبت، مديريت، آرشيو بندي کليه رخدادها در سطح سيستم عاملهاي داخل شبکه و مانيتور کردن به صورت همزمان موارد ثبت شده.

باعث تسهیل در کارها ی مدیریتی و کاهش هزینه ها میگردد.جمع آوری ،طبقه بندی و یکپارچه سازی اطلاعات Log  از تمامی منابع شبکه ، میزان فعالیت و بروزماندن سیستم ها را افزایش می دهد. 

ویژگی های این محصول عبارت است از :

 • حفاظت از سیستم به واسطه شناسایی و تحلیل حوادث امنیتی به وقوع پیوسته در تحلیل اطلاعات log
 • ارتقاء امنیت به واسطه مدیریت اقدامات مکانیسم هاو اپلییشن های مرتبط با امنیت
 • کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به واسطه مدیریت اتوماتیک IT
 • شناخت و درک حوادث رخ داده در فضای IT سیستم شما
 • فعال و بروز نگه داشتن شبکه و شناسایی مشکلات مربوط به داشبورد و هشدارهای زمان واقعی
 • کمک به آرشیو منظم وظایف از طریق سرور SQL ،بازبینی Oracle و SNMPTrap که توسط سروروها ، مسیریاب ها،فایروال ها ،سویچ ها ، سیستم های تلفنی ،PC ها و غیره بوجود آمده اند.
 • نظم درونی این سیستم طبقه بندی مدیریت و هشداردهی خارج از عرف مربوط به اطلاعات Log را امکان پذیر می سازد.

GFI LANGuard

پويشگر امنيت شبکه و مديريت Patchها نرم افزار پويشگر نقاط ضعف و امنيتي شبکه مي‌باشد. اين نرم افزار توانايي تهيه منظر مناسبي از موارد امنيتي و نقاط ضعف در يک شبکه با کمترين نياز به دسترسي به هر يک از اعضاء شبکه را به صورت يک به يک دارا مي‌باشد. از امکانات اين نرم افزار مي‌توان به موار زير اشاره کرد:

 • پويش و ارزيابي نقاط ضعف و تهيه گزارش
 • مديريت Patchهاي امنيتي
 • بازرسي شبکه و نرم افزارهاي روي شبکه
 • مديريت دارايي‌هاي شبکه
 • مديريت تغييرات
 • تحليل ريسک
GFI LANGuard
لایسنس GFI
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه