golicense

لایسنس GFI MailEssentials

لایسنس GFI MailEssentials
لایسنس GFI MailEssentials

آشنایی با GFI MailEssentials

به عنوان یک راه حل برنده جایزه امنیت ایمیل و ضد هرزنامه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) شد ، اسپم را مسدود می کند و از شبکه شما در برابر ویروس های ایمیل و سایر تهدیدات بدافزار محافظت می کند. ایمیل ها را از طریق لایه های امنیتی مختلف ، حداکثر پنج موتور اسکن آنتی ویروس و چندین فن آوری فیلتر می کند. به مدیران می توان اطمینان داد که میزان ضبط اسپم بیش از 99٪ است و چندین لایه امنیتی از سرور ایمیل شما محافظت می کند.

لایسنس GFI MailEssentials همچنین ابزارهای

  • email management tools to your mail server
  • including email disclaimers
  • email monitoring and redirecting based on custom rules
  • email reporting, list server
    • server-based auto replies and POP3 downloading

GFI MailEssentials در سه نسخه در دسترس است

  • UnifiedProtection Edition : راه حل جامع مبتنی بر سرور که از شبکه شما در برابر اسپم ها ، ویروس ها و سایر تهدیدهای ایمیل محافظت می کند.
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات  لایسنس GFI اینجا کلیک کنید
  • Anti-spam Edition : ضد اسپم و ضد فیشینگ مبتنی بر سرور.

 

  • EmailSecurity Edition : امنیت چند لایه در برابر ویروس ها و سایر بدافزارهای ایمیل.

 

قبل از نصب لایسنس GFI MailEssentials بر روی درگاه ایمیل ، اطمینان حاصل شود که آیا اتصال داخلی بین gateway server  و سرور ایمیل شما وجود دارد، چه در داخل همان شبکه محلی یا در سرویس ابری میزبانی شود. برای اشاره به آدرس IP سرور gateway نیز باید رکورد MX را برای دامنه به روز کنید. اگر سرور DNS توسط ISP شما مدیریت می شود ، از ISP خود بخواهید تا رکورد MX را به روز کند تا اطمینان حاصل شود که ایمیل های دریافتی از طریق سرور gateway بازپخش می شوند.

استقرار MailEssentials در درگاه ایمیل شما را قادر می سازد تا با استفاده از منابع Active Directory در سطح سرور gateway ، ترافیک غیرضروری ایمیل را کاهش دهید تا ارتباطات را برای گیرندگان ایمیل موجود در ایمیل های ورودی قطع کند. این به شما کمک می کند تا از تکنیک های ارسال هرزنامه از جمله حملات Directory Harvesting جلوگیری از ورود هرزنامه و بدافزار به سرور ایمیل شما ، خواه یک سرور Exchange پیش فرض باشد یا یک محیط ایمیل میزبان مانند Office 365

هنگام نصب GFI MailEssentials بر روی DMZ، توصیه می شود از جستجوی LDAP برای دریافت لیست کاربران ایمیل (مورد نیاز برای پیکربندی / قوانین مبتنی بر کاربر) از سرور SMTP خود استفاده کنید. دلیل این امر این است که Active Directory در DMZ معمولاً شامل تمام گیرندگان ایمیل نیست.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه