لایسنس GFI MailEssentials

آشنایی با GFI MailEssentials

لایسنس GFI MailEssentials
لایسنس GFI MailEssentials

 

محصول MailEssentials به عنوان یک راه کار تامین امنیت ایمیل ها، مسدود کننده هرزنامه و اسپم ها، برای مشاغل کوچک و متوسط شناخته میشود و میتواند از شبکه شما در برابر ایمیل های مخرب و حاوی بدافزارها محافظت کند. این محصول ایمیل ها را از طریق لایه های امنیتی مختلف، تا حداکثر پنج موتور اسکن آنتی ویروس و چندین فن آوری دیگر، فیلتر می کند و به مدیران می توان این اطمینان را داد که میزان ضبط اسپم بیش از 99٪ بوده و از سرور ایمیل شما محافظت میشود. تمامی ویژگی های این محصول با استفاده از لایسنس GFI MailEssentials فعال شده و ابزارهای مختلفی را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

قابلیت های نرم افزار GFI MailEssentials

با فعال سازی این محصول با لایسنس GFI قابلیت های فعال خواهد شد:

  • ابزار مدیریتی ایمیل سرور
  • ابزار مانیتورینگ ایمیل ها
  • امکان Redirecting ایمیل ها بر اساس قوانین تعریف شده
  • تهیه گزارش از ایمیل ها
  • قابلیت Auto Reply و POP3 Downloading

روش های راه اندازی GFI MailEssentials

در حال حاضر مشتریان میتوانند براساس معماری خود، سه نسخه مختلف از این نرم افزار را راه اندازی نمایند:

  • UnifiedProtection Edition: راه حل جامع مبتنی بر سرور که از شبکه شما در برابر اسپم ها ، ویروس ها و سایر تهدیدهای ایمیل محافظت می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات  لایسنس GFI اینجا کلیک کنید

  • Anti-Spam Edition: نرم افزار ضد اسپم و ضد فیشینگ مبتنی بر سرور.
  • EmailSecurity Edition: امنیت چند لایه در برابر ویروس ها و سایر بدافزارهای ایمیل.

 

توجه داشته باشید، قبل از نصب  GFI MailEssentials بر روی درگاه ایمیل ، از اتصال داخلی بین Gateway و سرور ایمیل، چه در داخل شبکه محلی یا در سرویس ابری، اطمینان حاصل شود. برای اشاره به آدرس IP سرور Gateway  نیز باید رکورد MX را برای دامنه به روز کنید. همچنین اگر سرور DNS توسط ISP شما مدیریت می شود، از ISP خود بخواهید تا رکورد MX را به روز کند تا اطمینان حاصل شود که ایمیل های دریافتی از طریق  Gateway بازپخش می شوند.

استقرار MailEssentials در درگاه ایمیل، شما را قادر می سازد تا با استفاده از منابع Active Directory در سطح Gateway ، ترافیک غیرضروری ایمیل را کاهش دهید. این به شما کمک می کند تا از تکنیک های ارسال هرزنامه از جمله حملات Directory Harvesting  جلوگیری کرده و از ورود هرزنامه و بدافزار به سرور ایمیل شما ، خواه یک سرور Exchange پیش فرض باشد یا یک محیط ایمیل میزبان مانند Office 365 پیشگیری نمایید.

در آخر، هنگام نصب GFI MailEssentials  بر رویDMZ ، توصیه می شود از جستجوی LDAP برای دریافت لیست کاربران ایمیل (مورد نیاز برای پیکربندی / قوانین مبتنی بر کاربر) از سرور SMTP خود استفاده کنید. دلیل این امر این است که Active Directory در DMZ  معمولاً شامل تمام گیرندگان ایمیل نمیباشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه