لایسنس Imagicle Billy Blues

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 27 ژانویه 2020

Imagicle Billy Blues

معرفی Imagicle Billy Blues

از نمونه ماژول های مهم نرم افزار Imagicle می توان به ماژول پرکاربرد Billy Blue’s اشاره کرد. این ماژول یک راه حل بسیار پیشرفته برای مانیتور و آنالیز ترافیک مربوط به تلفن می باشد. این ماژول قادر است نیاز ۵۰,۰۰۰ کاربر را در محیط های Single-Site , Multi-Site پاسخ دهد.

ماژول مورد بررسی دارای Certification از کمپانی سیسکو است و به عنوان یک راه حل رسمی از سوی سایت Cisco معرفی شده است به طوری که از February 2012 ماژول Billy Blue’s داخل Cisco GPL قرار گرفته و از طریق نرم افزار +Solution قابل خریداری می باشد.

قابلیت های ماژول Billy Blue’s:

داشبورد، امکان تنظیم آلارم های مختلف و گرفتن گزارشات متنوع و ارسال از طریق ایمیل در بازه های زمانی مورد نظر را داراست.

بر اساس MS SQL جهت بالا بردن کارایی می باشد به طوری که این نرم افزار قادر به ذخیره کردن اطلاعات میلیون ها تماس خواهد بود.

امکان مشاهده لیست هزینه تماس و لیست تماس های هر کاربر با استفاده از gadget مربوط به Jabber دارا می باشد.

Billy Blue’s این امکان را می دهد تا بتوانید هر نوع آنالیز و تحلیلی را روی تماس های خروجی، ورودی و داخلی صورت دهید و این امکان را دارید که از گزارش های آماده استفاده کنید و یا با استفاده از فیلتر ها و گروه بندی آنها را سفارشی نمایید.

کاربر تنها به یک مرورگر جهت دستیابی به اطلاعات تماس نیازمند است همچنین کاربر امکان دریافت آمار و گزارشات را به صورت PDF , MS Excel از طریق e-mail را دارا می باشد.

Group Cost

اگر از ماژول Budget Control استفاده گردد،قادر خواهید بود به هر کاربر مقدار شخصی اعتبار اختصاص دهید یعنی می توانید مشخص کند که هر کاربر چه مقدار اعتبار داشته باشد تا نتواند بیشتر از اعتبار خود تماس تلفنی برقرار نماید و چنانچه اعتبار کاربر به پایان برسد سیستم شروع به ارسال Notification می کند و در صورتی که ماژول PhoneLock نیز پیش بینی شده باشد امکان قفل شدن تلفن پس از اتمام اعتبار وجود خواهد داشت.

Trend Analysis

با استفاده از نرم افزار Cisco Jabber شما یک لیست تماس یکسان در اختیار خواهید داشت به طوری که Jabber نصب شده رو موبایل یا Laptop همگی دارای Unified Call List خواهند بود بدین ترتیب با استفاده از gadget ی که بر روی Jabber نصب می گردد امکان مشاهده هزینه مربوط به هر تماس، یک داشبورد کلی و … فراهم می شود.

Call Analytics

شما این امکان را خواهید داشت که بتوانید هزینه تماس ها را با استفاده از Carrier های مختلف محاسبه کنید.

شما به سادگی و با بهره مندی از ماژول های Imagicle می توانید هزینه را بر اساس میزان مصرف و همچنین هزینه اتصال محاسبه و همچنین هزینه LCR را بر اساس پارامترهایی همچون زمان، نوع خط، شماره تماس و … مدیریت کنید.

BT Standard Business

ماژول Billy Blue’s این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که یک تماس نا خواسته گرفته شد برای شما یک آلارم ار طریق ایمیل ارسال گردد به طور مثال در صورتی که یک تماس در ساعت غیر اداری گرفته شد یا اعتبار یک کاربر به پایان رسید برای مدیر سیستم یک هشدار از طریق ایمیل ارسال شود.

Imagicle Application