لایسنس Imagicle Budget Control

معرفی Imagicle Budget Control

 

ساده ترین و هوشمندانه ترین روش برای تعریف بودجه های تلفن. با استفاده از لایسنس Imagicle Budget Control می توانید بصورت هوشمندانه بودجه ای را برای تماس ها برای هر کاربر ، بخش ، مرکز هزینه اختصاص دهید ، در صورت بیش از بودجه هزینه تعیین شده ، هشدار دریافت کنید و تلفن را مسدود کنید و از این طریق از مکالمه های غیر کاری جلوگیری کنید. 

 

مدیریت کامل بودجه های تلفنی دوره برای کاربر ، مرکز هزینه ، بخش 

  • به هرکدام بودجه خودش. با یک کلیک ، بودجه تلفنی ماهانه یا هفتگی را به یک کاربر ، به یک مرکز یا یک بخش اختصاص دهید. 
  • هشدار از طریق ایمیل وقتی بودجه یا آستانه از پیش تعیین شده رسید. همچنین امکان دریافت خلاصه های دوره ای در مورد استفاده از بودجه ها 
  • قفل تلفن Phone Lock به منظور جلوگیری از تماس های غیر کاری پس از رسیدن بودجه. 
  • تحلیل بودجه. با گزارش های از پیش تعیین شده برای برنامه ریزی بهتر در آینده و بهبود کارایی تلفن شرکت 
  • اعتبار باقی مانده در فضای واقعی یا در Cisco Jabber به صورت واقعی قابل مشاهده است تا درک مصرف را فوری نماید 
  • داخل Jabber Desktop هزینه های تلفن و اعتبار اختصاص داده شده را در زمان واقعی در Jabber Desktop مشاهده کنید. 

غالباً  قبض تلفن شگفتی های ناخواسته را به همراه دارد. با راهکارهای صورتحساب محصولات Imagicle می توان به طور دقیق هزینه های تلفن شرکت را کنترل کرد ، اما همانطور که گفته می شود ، پیشگیری بهتر از درمان است. با استفاده از Imagicle Budget Control می توان پیش از این مقدار هزینه را تعریف کرد ، در زمان واقعی بودجه های اختصاص داده شده را کنترل کرد و به طور خودکار تلفن های شرکت را مسدود کرد ، تا از شگفتی های ناخوشایند در قبض تلفن جلوگیری شود. 

 

روش های مدیریت بودجه 

بودجه ماهانه یا هفتگی را به یک کاربر اختصاص دهید ، به یک مرکز هزینه (به عنوان مثال به یک شعبه خاص) یا به یک بخش از تجزیه و تحلیل دوره های قبلی اختصاص دهید. تمدید بودجه برای دوره بعدی بصورت خودکار انجام می شود و در صورت تمایل می توانید تصمیم بگیرید که پس اندازهای انجام شده در این دوره به عنوان اعتبار اضافی به دوره بعد اختصاص یابد. 

 

  • هشدارهای زمان واقعی در مورد هزینه بیش از حد بودجه. 

با رسیدن بودجه یا عبور از آستانه خاصی Imagicle Budget Control بلافاصله ایمیل زنگ هشدار می فرستد. همچنین می توان به صورت خودکار ایمیل ها را با خلاصه ای از کاربرد بودجه تعیین شده در پایان دوره دریافت کرد و در صورتی که به دلایلی ، تلفن به درستی مسدود نشده باشد ، اخطار دریافت کنید. 

 

  • با رسیدن بودجه ، قفل تلفن خودکار انجام شود. 

ادغام با Imagicle Phone Lock و Accouning & Billing برای سیسکو ، می توان در صورت رسیدن بودجه ، به طور خودکار تلفن ها را قفل کرد و از افزایش کنترل نشده هزینه های تلفن جلوگیری کرد. به این ترتیب ، کاربران دیگر قادر به برقراری تماس های خروجی نخواهند بود ، مگر با آن شماره های تنظیم شده توسط سرپرست (به عنوان مثال برای شماره های اضطراری). 

هزینه های تلفن را مشاهده کنید تا درک مصرف تلفن شود و همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. و به لطف Imagicle Budget Control ، مشاهده اعتبار باقیمانده اختصاص داده شده در زمان واقعی نیز امکان پذیر است. 

لایسنس Imagicle Budget Control

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه