لایسنس Imagicle Call Analytics

فهرست مطالب

معرفی Imagicle Call Analytics

لایسنس Imagicle Call Analytics
لایسنس Imagicle Call Analytics

 

پیشرفته ترین راه حل برای تجزیه و تحلیل و نظارت بر ترافیک تلفنی Cisco UCM ، BE6000-7000 و HCS است. کامل ، مقیاس پذیر و آماده برای استفاده ، Billy Blue’s نیازهای مشتریان تک و چند سایت را از چند تا 50000 برنامه افزودنی برآورده می کند. این گواهینامه سازگار با سیسکو است و توسط سیسکو به عنوان راه حل رسمی خود در سراسر جهان انتخاب شده است. از فوریه 2012 ، حسابداری Imagicle Call مستقیماً از طریق برنامه Solutions + در سیسکو GPL برای خرید در دسترس است.

Avoid nasty phone bill surprises

با استفاده از ماژول کنترل بودجه اضافی ، می توانید از قبل تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید هزینه کنید ، بودجه خود را در زمان واقعی کنترل کنید و به طور خودکار تلفن های شرکت خود را قفل کنید تا از تماس های غیر ضرور جلوگیری نمود.

Calculate costs with any Telecom operator

می توانید هزینه مکالمه را به طور همزمان و با استفاده از چندین شرکت مخابراتی به درستی محاسبه کنید. به راحتی می توانید هر لیست استفاده از هزینه یا هزینه اتصال را مدیریت و شخصی سازی کنید و هزینه LCR خود را براساس مسیریابی پیچیده با توجه به کد / خط / شماره / اپراتور محاسبه کنید.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Imagicle اینجا کلیک کنید

Imagicle Call Analytics

Uncover abuses and telephone fraud جلوگیری از سواستفاده

Imagicle Call Accounting از نزدیک مراقب شما است تا بتوانید کارهای خود را به پایان برسانید. با برنامه ریزی هشدار ، هر رویداد ناخواسته به طور خودکار منجر به ارسال زنگ هشدار به ایمیل شما می شود. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر تماس خارج از ساعت کاری ، بیش از بودجه هزینه و غیره انجام شود ، در زمان واقعی به شما اطلاع داده می شود.

لیست تماس یکپارچه شما(تمام تماس هایی که با دسک تاپ / تلفن همراه و میز تحریر Jabber برقرار می شود) و داشبورد برای کنترل کامل تماس ها و هزینه ها در داخل دسک تاپ سیسکو Jabber با یک نگاه در دسترس هستند. حساب رایگان تماس تصویری تلفن همراه برای Cisco Jabber Gadget.

لیست تماس یکپارچه
لایسنس Imagicle Call Analytics

 

با استفاده از ماژول Imagicle PMS Link ، Imagicle Call Analytics به راه حل ایده آل برای هتل هایی تبدیل می شود که از قبل دارای PMS هستند و می خواهند آن را با تلفن سانترال خود تلفیق کنند تا قفل تلفن به صورت خودکار انجام شود و تماس های تلفنی را بلافاصله با حساب اتاق شارژ کنید ، برنامه ریزی تماس های بیداری و مدیریت وضعیت اتاق در PMS.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه