لایسنس Imagicle Hotel Services (Hotel Pack)

معرفی Imagicle Hotel Services (Hotel Pack)

لایسنس Imagicle Hotel Services(Hotel Pack)

 

محصول لایسنس Imagicle Hotel Pack با هماهنگی با Cisco UC تمام ویژگی های را که بطور طبیعی در هر سیستم عامل سیسکو بکار رفته است ، فراهم می کند. Imagicle ApplicationSuite که شامل 4 برنامه است (of which includes 4 applications),(i.e. Oracle Hospitality OPERA Property Management, Oracle Hospitality Cruise SPM, Infor,   Protel, Galaxy, etc.)  مدیریت صورتحساب تماس های مهمان ، ورود به سیستم / خروج ، تماس های بیدار و موارد دیگر. به علاوه ، اضافه کردن خدمات فوق العاده ارزشمند برای کارکنان خود ، مانند خدمات مشتری حرفه ای و رسیدگی به تماس ، یا نمابر مجازی فقط با ایکون صورت می پذیرد زیرا در همان مجموعه قرار دارد.

مزایا و ویژگیهای Imagicle Hotel Pack

این محصول از مزایای زیر برخوردار میباشد:

    • آسان ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه
    • از ورود به اتاق تا چک کردن
    • برای هتل ها وفروشگاه های زنجیره ها
    • انتخاب نوع سرویس تلفن
    • براحتی امتیاز دادن

آسان ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه

Imagicle Hotel Pack به شما امکان می دهد تا بهترین سیستم عامل های Cisco UC را در هتل خود اتخاذ دهید و تمام خدمات مورد نیاز خود را در یک مجموعه واحد ، در یک سرور واحد اضافه کنید.

این محصول با یک تلفن IP را فعال می کند و نام مهمان را در هنگام ورود تنظیم می کند ، تماس های بیداری را انجام می دهد ، پست صوتی را مدیریت می کند ، صورتحساب تماس را ارائه می دهد ، وضعیت اتاق را تنظیم می کند و تلفن ها را در هنگام خروج قفل می کند. و همچنین می توان حسابداری تماس و نامه صوتی برای کارکنان شما است ، اما شما همچنین می توانید سرور نمابر IP ، پیشرفته ACD / IVR ، کنسول همراه و شناسه تماس گیرنده دایرکتوری را برای خدمات چشمگیر مشتری اضافه کنید.

برای هتل ها و فروشگاه های زنجیره ها

از ده ها تا هزاران اتاق برای ترکیب هزینه / ارزش واجد شرایط هستند ، در حالی که هتل های زنجیره ای کاملا مناسب برای متمرکز کردن فضای تلفن و ساده سازی عملیات / کاهش هزینه ها هستند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Imagicle اینجا کلیک کنید

انتخاب نوع سرویس تلفن

تلفن های خود را انتخاب کنید. هتل پک می تواند خدمات هتل را به CUCM ، BE6K-BE7K برای استقرار در محل و HCS برای استقرار ابر ارائه دهد. به شما امکان می دهد از طریق تلفن IP سیسکو یکی را انتخاب کنید اما حتی از آنالوگ پشتیبانی می کند.

اگر می خواهید یک پلت فرم Cisco UC در هتل خود داشته باشید تا تجربه مهمانان خود را افزایش دهید ، ضمن ساده سازی عملیات و کاهش هزینه ها ، به Imagicle Hotel Pack احتیاج دارید. مهم نیست که در هتل خود چند اتاق یا هزاران اتاق دارید ، Imagicle Hotel Pack خدمات هتل را که در سیستم عامل لایسنس سیسکو وجود ندارد ارائه می دهد و آن را با PMS شما ادغام می کند.

Hotel Pack نشان دهنده راه حل ایده آل در صورت نیاز به ویژگی های اساسی هتل است: IP تلفن اتاق را فعال می نماید و نام برنامه افزودنی را در Check In مهمان تنظیم کنید با زنگ زدن در IP Phone و پخش فایل های صوتی ، تماس های بیدارباش تنظیم شده توسط PMS را برقرار می شود نامه الکترونیکی صوتی را برای تلفن های اتاق و خانه داری در محل کنترل مهمان مدیریت نماید در طول اقامت یا هنگام خروج از مهمان قبض تماس ارائه دهید به خانه داری اجازه دهید تا وضعیت اتاق را از طریق تلفن IP در اتاق تنظیم کند IP تلفن اتاق را برای تماس های خارجی قفل کنید ، تاریخچه تماس / DND را در Check Out مهمان تمیز کنید.

Imagicle Hotel Pack به شما امکان می دهد تا بستر مناسبی را برای پشتیبانی و ادغام جدیدترین سیستم عامل های Cisco UC با استقرار در فضای مجازی یا ابر انتخاب کنید. Cisco BE6000 می تواند مناسب هتل باشد ، در حالی که CUCM یا HCS – ابر عمومی یا خصوصی – اگر هتل زنجیره ای شما نیاز به یک سناریوی چند شعبه ی چند سایته داشته باشد ، ممکن است گزینه مناسبی باشد. شما نیازی به هیچ یک سرور اضافی ندارید این می تواند از منابع پلت فرم بهره ببرد زیرا Imagicle ApplicationSuite می تواند در یک ماشین مجازی با یک هسته کامل در سیستم عامل UCS-BE6K-7k شما اجرا شود. آخرین ، اما نه کمترین ، شما می توانید از میان نمونه کارها Cisco IP-Phones از سری 3900 مقرون به صرفه گرفته تا 9900 گران قیمت یا سری DX جدید یکی را انتخاب کنید. اما اگر شما باید تلفن های آنالوگ خود را نگه دارید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید.

ادغام PMS خدمات کاملی را ایجاد می کند. این مسئله ارائه بهترین خدمات به میهمانان است. به همین دلیل است که ما همچنین Hotel Link نهایی خود را ارائه می دهیم که خدمات هتل به علاوه یکپارچه سازی کامل با بیش از 100 PMS را ارائه می دهد: به عنوان مثال Oracle Hospitality OPERA ، Galaxy Lightspeed ، Protel ، Infor / Amadeus ، Brilliant ، SilverByte ، Roomaster ، Agilysys ، INNkeeper ، مرکز رزرو ، Hyatt Vacation. علاوه بر این ، به دلیل امکان شبیه سازی PMS ، به راحتی می توان ارائه داد.

آسان تر و بهتر برای کارکنان خود. با تمام سرویس های تلفیقی با PMS ، همه چیز آسان تر خواهد شد. حتی بهتر است از برنامه های Imagicle موجود ، مانند حسابداری و صورتحساب و نامه صوتی ، که برای کارکنان نیز موجود است بهتر است. آنها به بهبود بهره وری تیم ، کاهش هزینه ها با نظارت بر استفاده از تلفن و جلوگیری از تقلب کمک می کنند.

می توانید خدمات اضافی را در همان مجموعه اضافه کنید ، مانند کنسول Imagicle Attendant و Advanced ACD – IVR برای دربان و کارمندان ، IP FaxServer برای یک سرویس فکس مجازی ، خدمات دایرکتوری پیشرفته با Caller ID برای تماس تلفنی شخصی. در همان سرور را ارائه ی دهد.

Imagicle ApplicationSuite
لایسنس Imagicle Hotel Pack
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه