لایسنس Imagicle Contact Manager(Speedy Enterprise)

معرفی Imagicle Contact Manager(Speedy Enterprise)

لایسنس Imagicle Speedy Enterprise
لایسنس Imagicle Contact Manager(Speedy Enterprise)

 

ماژول منحصر به فرد مبتنی بر استانداردهای LDAP برای مدیریت متمرکز ، از طریق استفاده آسان از سبک رابط وب Imagicle ، اطلاعات مشتری در یک محیط معماری مشترک HCS. علاوه بر این ، Imagicle LDAP ماژول به همه کاربران یک پورتال وب سلف سرویس اختصاصی برای تغییر رمزهای عبور می دهد. ایده آل برای ارائه دهندگان خدمات ، مجتمع های سیستم که می خواهند خدمات UCaaS را بدون سرمایه گذاری در مجوزهای گران قیمت برای Microsoft Active Directory برای هر کاربر مستقر کنند. به عنوان ماژول اضافی برای Speedy Enterprise موجود است.

در محیط های چند کاربره ، مانند معماری مشترک HCS ، Imagicle این گزینه را فراهم می کند که یک مخزن دایرکتوری شرکتی متمرکز را برای همه کاربران از شرکت های مختلف فعال کند. این ویژگی منحصر به فرد به ارائه دهندگان خدمات این امکان را می دهد تا تمام داده های کاربران را در یک سرور اصلی LDAP ذخیره کنند، که به عنوان یک منبع اصلی برای هماهنگی خودکار مخاطب فعال شده توسط Cisco UCM و Imagicle Suite عمل می کند. Imagicle LDAP Module تأیید اعتبار کاربران را کنترل می کند و یک پورتال وب ساده ارائه می دهد که به ارائه دهندگان خدمات و مدیر اجازه می دهد مخاطبین خود را مدیریت کنند.

 

ویژگیهای imagicle speedy enterprise

لایسنس Imagicle Speedy Enterprise

  • OVA براساس OpenLDAP، برای مدیریت اطلاعات کاربر HCS SA
  • ادغام با UCM ، Imagicle AppSuite ، CUCDM ، VOSS-4-UC ،
  • پورتال وب برای مدیریت و پورتال کاربر برای تغییر رمز عبور
  • کاربر مبتنی بر اکسل در حال انجام یا AD / LDAP
  • برای هر مشتری از مشتریان HCS SA
  • امکان استفاده از ایمیل به عنوان نام کاربری برای شناسایی مشتری / ورود به سیستم
  • رابط های استاندارد LDAP برای یکپارچه سازی
  • راحت تر بودن کاربر و خدمات شخصی
Imagicle Contact Manager
لایسنس Imagicle Speedy Enterprise

 

شما می توانید دایرکتوری های عمومی ، یا دایرکتوری های مختص گروه ها / بخش های خاص ، یا دایرکتوری هایی با مخاطبین خصوصی که فقط شما می توانید در تلفن IP خود مشاهده کنید ، ایجاد و مدیریت کنید. هر کاربر می تواند به یک گروه اختصاص یابد و علاوه بر فهرست عمومی  خود ، فهرست های اختصاص یافته به آن گروه را نیز مشاهده کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه