لایسنس Imagicle Digital Fax(StoneFax)

نرم افزار Imagicle Digital Fax(StoneFax)

لایسنس Imagicle StoneFax

لایسنس Imagicle StoneFax یک راه حل کامل نرم افزاری شامل یک سرور فکس قوی مبتنی بر Imagicle Fax to IP driverمنحصر به فرد ، قادر به همکاری مستقیم با PBX از طریق Voip comminication است.

یک سرور فاکس حرفه ای صرفه جویی قابل توجهی می کند و خدمات مشتری و تصویر شرکت را بهبود می بخشد. روند ارسال فکس سریعتر است و فکسهای ورودی بصورت خودکار با گردش کار وب و ایمیل تلفیق می شوند.

StoneFax با ارائه یک راه حل کامل سرور نمابر IP ، به کاربران امکان می دهد تا مستقیماً از هر سرویس گیرنده ایمیل یا از طریق یک رابط وب اختصاصی ، نمابر ارسال و دریافت کنند StoneFax را می توان با استفاده از پروتکل های استاندارد SMTP  IMAP-POP3  بدون اعمال الزامات خاص زیرساختی ، با هر سرور ایمیل یکپارچه ی می تواند به طور خودکار فکسهای ورودی را با فرمت های TIFF / PDF به ایمیل هر کاربر هدایت کند.

این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با استفاده از هر یک از موارد زیر ، فکس را از هرجای دنیا بررسی کنند

 • برای ایمیل دسکتاپ می توان از فرمت های (i.e.: Outlook, Lotus Notes…) استفاده نمود.
 • از تمام مرورگرهای (Internet Explorer, Chrome, Firefox…). می توان استفاده نمود.

برای ارسال فکس ، هر کاربر می تواند

 • آن را به عنوان یک پیام جدید در ایمیل خود ، ویژگی Email To Fax ایجاد کنید.
 • سندی را از طریق وب از طریق یک صفحه وب اختصاصی ، از ویژگی Web To Fax بارگذاری کنید.
 • مستقیماً از هر برنامه ای در چاپگر شبکه StoneFax ، ویژگی Print To Fax چاپ کنید.

پس از ارسال فکس ، کاربر گزارش ارسال را در ایمیل خود دریافت می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر از محصولات لایسنس Imagicle اینجا کلیک کنید.

نکته :  StoneFax به طور خودکار صف خروجی را مدیریت می کند ، در صورت عدم موفقیت ، دوباره فاکس را می فرستد.

StoneFax  همراه با سایر واحدهای Application Suite ، راه حل برای ارتباطات یکپارچه سیسکو را تکمیل می کند. لایسنس Imagicle StoneFax را می توان به عنوان دروازه ایمیل به فاکس همراه با هر سرور SMTP / POP3 یا IMAP استفاده کرد ، به کاربران امکان می دهد تا مستقیماً توسط سرویس گیرنده ایمیل خود فاکس ارسال و دریافت کنند. سیستم ایمیل ویژه بعداً مورد بحث قرار خواهد گرفت (MS Outlook). برای راه اندازی این ویژگی ، باید یک ایمیل اختصاصی در سرور ایمیل ایجاد نمود ، که StoneFax از آن فاکس های ارسال شده را کزارش کند.

StoneFax  به یک سرور ایمیل نیاز دارد تا:

 • ایمیل هایی را که کاربران به یک حساب مشخص مانند(fax@company.com) ارسال می کنند ، همراه با فایلی فکس شود( .این فاکس های خروجی است – POP3)
 • فکس های دریافتی را از طریق ایمیل با فاکس به عنوان ضمیمه به هر کاربر اطلاع می دهید (این رفتار فکس های ورودی است – SMTP ).
 • StoneFax ایمیل را بارگیری می کند و فایل پیوست شده را با چاپ روی یک فایل گرافیکی به یک فاکس تبدیل می کند. این صف ارسال می شود تا به شماره گیرنده مشخص شده ارسال شود.

Imagicle StoneFax

StoneFax می تواند همزمان فاکس های زیادی را ارسال کند ، فقط به تعداد خطوط موجود و کانال های مجوز محدود می شود. حتی اگر بسیاری از کانال ها رایگان باشند ، فکس هایی که به همان شماره گیرنده ارسال می شوند همیشه یکی پس از دیگری شروع می شوند. این بدان معناست که فاکس دوم فقط وقتی ارسال می شود که اولین بار ارسال نشده یا دوباره تلاش های خود را تمام کرده است.                                                                                                                                                            

با چاپ یک سند یا استفاده از ابزار جدید برای Jabber ، مستقیماً از طریق رایانه ، از طریق ایمیل یا رابط وب ، فاکس ارسال و دریافت کنید. با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود می توانید فکس ها را در هر کجا مدیریت کنید. و اگر برخی از همکاران شما در گذشته گیر کرده باشند ، می توانند از طریق چاپگر چند منظوره شبکه ارسال و دریافت فاکس را ادامه دهند

مزایایی imagicle stonefax

 • نیاز به کاغد نیست و کمک به محیط زیست
 • یادگیری بسیار آسان
 • از هر کجایی قابل دسترسی و ارسال و دریافت می باشد.

imagicle license

imagicle digital license

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه