راهکار Information Protection

فهرست مطالب

معرفی information protection

Information Protection
راهکار Information Protection

 

محافظت از اطلاعات Proofpoint تنها مجموعه مبتنی بر ابر است که از ابتدا برای ارائه قابلیت مشاهده و کنترل داده های حساس درکلاد مانند Microsoft Office 365 یا ایمیل های داخلی ، اشتراک فایل ها ، شبکه های ذخیره سازی (SAN) طراحی شده است.

فضای ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) و SharePoint همه اینها با سیاست های خارج از جعبه هستند که فقط در 24 ساعت سطح حمله شما را فراهم می کنند. این مجموعه شامل موارد زیر است: رمزگذاری پیام ها و پیوست های مبتنی بر سیاست Proofpoint Data Discover به سرعت اطلاعات حساس و محرمانه در معرض درایو های مشترک، سایت های NAS ، SAN و SharePoint را کشف کنید.

  • DLP ایمیل Proofpoint: جلوگیری از سهل انگاری تصادفی کارمندان با دقت و کنترل بیشتر
  • رمزگذاری ایمیل Proofpoint: با رمزگذاری مبتنی بر سیاست ارتباط ایمن برقرار کنید پیام ها و پیوست ها

می توانید داده های حساس  از جمله PII ، PHI و PCI – را که در معرض قرار گرفتن هستند به طور خودکار شناسایی کنید و از طریق قرنطینه ، لغو دسترسی یا حذف دسترسی به آن را در زمان واقعی فعال کنید.

تطابق نظارتی خودکار Proofpoint تجزیه و تحلیل محتوای خودکار و قابل اعتماد را برای ردیابی اطلاعات در سراسر شبکه شما فراهم می کند ، از جمله:

  • فایل الکترونیکی و خودکار می توانید سیاست ها را بر اساس محتوای پیام ، با رمزگذاری در سطح مشتری یا دروازه ، به صورت پویا اعمال کنید. Proofpoint به طور شفاف مدیریت کلید رمزگذاری را بر عهده دارد و کلیدها را در امکاناتی امن ، کاملاً در دسترس و کاملاً زائد ذخیره می کند.
برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

 

زمان به ارزش سریع مبتنی برابر زمان مورد نیاز برای استقرار راه حل های سنتی محافظت از اطلاعات یکی از بزرگترین موانع در حفاظت از داده های مهم تجاری است. راه حل های Proofpoint با استفاده از یک پلتفرم مبتنی برابر ، استقرار سریع را با زمان بی ارزش و بی سابقه ارائه می دهند.

شما می توانید فقط در 90 دقیقه مستقر شوید و سریعاً 24 ساعته مزایای آن را دریابید. راه حل های بیش از 80 الگوی خط مشی را شامل می شوند از جمله PCI ، HIPAA ، PII و موارد دیگر. سیاست های سفارشی را می توان هم به داده های در حال حرکت و هم در حالت استراحت ایجاد و گسترش داد. تجسم برای داده های غیر ساختاری در حالت استراحت صف های اصلاح تصادف به دلیل سر و صدا بودن بیشتر از بینش مشهور است.

Data Discover با ارائه ابزارهایی ، از جمله نقشه های حرارتی و نمودارهای قرار گرفتن در معرض ، برای تجسم محل آسیب پذیری سازمان ، این مسئله را حل می کند. به عنوان مثال ، تخلفات صنعت اعتبار پرداخت (PCI) به تنهایی می تواند شما را با هزاران مورد غرق کند حوادث Data Discover می تواند با تخلفات خاص PCI که بر سازمان شما تأثیر می گذارد ، کمک کند. این پرونده های با ارزش بالا به احتمال زیاد توسط عوامل تهدید در صورت مصالحه امنیتی منحل می شوند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه