لایسنس LiveAction

معرفی LiveAction

لایسنس LiveAction
لایسنس LiveAction

 

شرکت LiveAction یک شرکت نرم افزاری سازمانی است که شبکه را برای سازمان های IT ساده می کند تا بینش مداوم، تضمین خدمات و کنترل دقیق زیرساخت های شبکه خود را ارائه دهند. لایسنس LiveAction از یک پروژه برای وزارت دفاع ایالات متحده سرچشمه گرفته است. فناوری آن توسط تفنگداران دریایی به عنوان بستر اصلی مدیریت شبکه برای عیب یابی و پشتیبانی از شبکه های ارتباطی بین میدان نبرد و مقر استفاده شده است.

امروزه LiveAction توسط بیش از ۷۵۰ مشتری سازمانی استفاده می شود. این  فناوری اختراع شده ثابت کرده است که می توان مشکلات شبکه را تا ۲۰ برابر سریع تر تشخیص داده و ترمیم کرد، سیاست های QoS را تا ۵ برابر سریع تر پیکربندی کرد و بهره وری عملیات شبکه را تا ۱۰۰ درصد بهبود بخشید.

DataVox با LiveAction همکاری کرده است تا بتوانند راهکارهای مدیریت شبکه را برای شما ساده تر کنند و به شما در درک بهتر زیرساخت های خود از طریق نظارت، تجزیه و تحلیل و پیکربندی شبکه خود کمک کنند. لایسنس LiveAction با داشتن راه حل هایی مانند Management Application ، WAN Management و Security ، تمام جنبه های امنیت شبکه شما را در نظر دارد.

LiveAction با ارائه تجسم و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی برای SD-WAN ، صدا، ویدئو و کیفیت خدمات، مدیریت شبکه های پیچیده را ساده می کند. Liveaction به سازمان ها این امکان را می دهد تا به سرعت علت اصلی مشکلات شبکه را شناسایی کرده و به سرعت روند صحیح اقدامات مورد نیاز را تعیین کنند. همچنین جریانهای کاری موجود را اتوماتیک می کند و نیاز به ابزارهای بی شماری را برای کمک به تیم های NetOps به طور کارآمد و مؤثر شبکه های فشرده و پیچیده مدیریت می کند و انتظارات سطح خدمات از مشاغل را تأمین می کند.

شرکت LiveAction به عنوان پارتنر شرکت سیسکو شناخته می شود و نرم افزار LiveNX را می توان بهترین و کاملترین راهکار موجود برای پایش و مدیریت شبکه های WAN و LAN دانست. LiveNX یک نرم افزار هوشمند و واکنشگراست که قابلیت پایش و مدیریت دقیق زیرساخت شبکه و ترافیک عبوری را با جزئیات کامل و فارغ از نوع و برند تجهیزات موجود ارائه می دهد. این نرم افزار برای استفاده در  IXP, ICP, ISP و شرکتهای بزرگ اینترنتی (Carrier) طراحی شده است.

LiveNX از یک شیوه جدید برای پایش و مدیریت شبکه های بزرگ استفاده می کند به این ترتیب که اطلاعات ریز و جزئی تمامی تجهیزات موجود را با توپولوژی شبکه تجمیع کرده و بدین ترتیب امکان پایش و مدیریت تمامی مسیرهای ترافیک عبوری با جزئیات کامل به صورت کلی و یا روی هر مسیر یا هر تجهیز خاص را ارائه می دهد که ثمره آن فهم دقیق وضعیت موجود، مدیریت و عیب یابی بسیار ساده تر خواهد بود.

نرم افزار LiveNX برای پایش و مدیریت شبکه از روشهای مختلفی از جمله SNMP V2, SNMP V3, SSH, Telnet استفاده می کند و به این ترتیب می توان تمامی تنظیمات مورد نظر را مستقیما از طریق این نرم افزار روی یک تجهیز یا تعداد نامحدودی از تجهیزات بدون نیاز به اتصال به تک تک آنها و بصورت کاملا خودکار اعمال کرد.

نرم افزار LiveNx  یک نرم افزار ماژولار می باشد که مشتری بر اساس نیاز خود قادر است ماژول های مورد نیاز خود را سفارش دهد و یا در آینده به نرم افزار اضافه کند ، ماژول های قابل سفارش برای این نرم افزار عبارتند از:

QOS Module

این ماژول امکان تنظیم و اعمال تمامی سیاستهای QOS را روی تجهیزات شبکه فراهم می کند، این نرم افزار با استفاده از فهم و شناخت دقیق ترافیک عبوری از تمامی تجهیزات،قابلیت اعمال محدودیتها و اولویتهای خاص را برای ترافیکهای مختلف به صورت متمرکز و بسیار آسان را داراست.

Flow Module

این ماژول امکان ارائه دقیق جزئیات مسیر عبور ترافیک، تجهیزات بین مسیر و وضعیت عملکرد هریک از این تجهیزات را برای هر ترافیک خاص فراهم می کند .

Routing Module

این ماژول امکان پایش دقیق وضعیت عملکرد پروتکل های مسیریابی روی تجهیزات شبکه و همچنین اعمال تغییرات دلخواه برای تعیین مسیرهای مشخص برای ترافیک خاصی را می دهد.

IP SLA Module

این ماژول با استفاده از اطلاعات و جزئیات دریافتی از تجهیزات شبکه قابلیت ارائه اطلاعات دقیق و لحظه ای از وضعیت Jitter, Latency, Packet Loss و موارد مشابه روی تمامی خطوط فیزیکی و ارتباطات را فراهم می کند.

LAN Module

این ماژول امکان پایش شبکه در لایه دو و همچنین ارائه نقشه و همبندی تجهیزات در این لایه را ارائه می دهد، همچنین می توان جزئیات کامل مربوط به نوع ارتباطات و میزان استفاده از پهنای باند را بدست آورد.

خرید لایسنس نرم افزار LiveAction

مشتریان میتوانند برای تهیه نرم افزار LiveAction و اطلاع از انواع و قیمت لایسنس های آن با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا در ارتباط باشند.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه

You cannot copy content of this page