لایسنس LiveAction LiveNA (LiveUX)

معرفی LiveAction NA (LiveUX)

لایسنس LiveAction UX
لایسنس LiveAction UX

User Experience یک ماژول نرم افزاری است که با پلتفرم LiveUX Performance و Analytics در دسترس است. تجربه کاربر با انجام آزمایش های فعال دوره ای برای جمع آوری داده ها درباره عملکرد شبکه و برنامه شما ، به طور فعالانه تجربه کاربر نهایی برنامه های تحت وب مبتنی بر cloud یا مبتنی بر برنامه را کنترل می کند. برای رسیدگی به مشکلات قبل از اینکه کاربران تأثیر بگذارند ، می توانید از دسترس بودن و عملکرد هر برنامه تحت وب در هر مکان اطلاعاتی کسب کنید. همبستگی تجربه کاربر نهایی و اطلاعات شبکه از طریق تلفیق با LiveUX برنامه نظارت بر عملکرد شبکه با آگاهی از برنامه ، تسریع در حل مشکل و چالش های نظارت بر عملکرد برنامه شما را به طور قابل توجهی ساده می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس liveAction اینجا کلیک کنید

مزایایی اصلی Live UX 

  • عوامل – هنگام رفتار به عنوان یک کاربر مجازی ، کنترل و بررسی می کند.
  • کنترل کننده در فضای ابری – نقطه کنترل و جمع آوری تمام داده ها
  • تجربه کاربر در فضای ابری یا پیش فرض
لایسنس LiveAction LiveNA
لایسنس LiveAction UX

نمایندگی های خصوصی عامل خصوصی مبتنی بر نرم افزار بسیار سبک وزن است و استقرار آن در محل های شرکت ها آسان است. این هسته به عنوان یک نرم افزار مجازی باز (OVA) توزیع می شود و یک بایگانی حاوی پرونده مطابق با مشخصات قالب Open Virtualization است OVA شامل همه موارد لازم برای نصب سیستم می باشد. علاوه بر این با نصب سیاست های دیجیتال برای محدود کردن دسترسی خارجی غیر مجاز ، عامل را سخت می کند.

جمع آوری به عنوان بخشی از اندازه گیری سرویس ، در زمان های مختلف تأخیر ، بارگیری ، اتصال ، زمان انتظار برای صفحه وب ، از جمله منابع محصور شده آن را جمع آوری می کند. این نتایج اندازه گیری به کنترل کننده ارسال می شود. روند در بازه بعدی تکرار می شود. عوامل برای انجام اندازه گیری های پیوسته طراحی شده اند. یک عملکرد نظارتی در همه کارگزاران تعبیه شده است. مسئولیت اصلی نماینده نظارت بر عملکرد کاربردهای محلی آن است.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه