لایسنس LiveAction LiveWire

معرفی Livewire

لایسنس LiveAction LiveWire
لایسنس LiveAction LiveWire

 

با گسترش این شبکه ها به سایت های از راه دور ،WAN edge و مراکز داده ، داده ها بیش از هر زمان دیگری در شبکه های تجاری وجود دارد. دستیابی به سرعت در سراسر شبکه و عیب یابی سریع برنامه های شبکه دشوار است. اکثر سازمانها برای تجزیه و تحلیل جریان و داده های بسته از انبوهی از ابزارهای نظارت بر شبکه استفاده می کنند. استفاده از چندین ابزار باعث می شود که حل مسائل به صورت زمان بر و تأثیر بر میانگین زمان برای تفکیک (MTTR) باشد.

LiveWire با عملکرد بالا ضبط کارایی یکپارچه با LiveNX برای گسترش نظارت بر شبکه و عیب یابی برنامه ها به سایت ها و شعبات از راه دور ، WAN edge و مراکز داده. LiveWire امکان تجزیه و تحلیل در زمان واقعی و پس از رویداد تا G 100را فراهم می کند و برای ضبط بسته ها از هرجای شبکه بسیار مناسب است دارای ادغام های عمیق در LiveNX است ، بنابراین اکنون می توانید به راحتی از سطح جریان به تجزیه و تحلیل سطح و بازگشت در یک راه حل نرم افزار واحد تبدیل شوید LiveWire از LiveFlow برای تبدیل داده های به داده های مبتنی بر جریان با استفاده از IPFIX صورت می گیرد و این داده ها را به صورت خودکار به LiveNX صادر می کند. سپس LiveNX بدون نیاز به تجزیه و تحلیل عمیق ، شناسایی و حل سریع برنامه های کاربردی مانند VoIP و مشکلات عملکرد ویدئو را آسان می کند.

 LiveWire License
لایسنس LiveAction LiveWire

ویژگی های LiveAction LiveWire

 • عملکرد برنامه را در سایتهای از راه دور ، WAN edge و مراکز داده بهینه می نماید
 • تجزیه و تحلیل بی درنگ و پس از رویداد تا G 100 را فعال می‏شود
 • با استفاده از تجزیه و تحلیل جریان و سطح بسته ، مسائل را سریعتر حل می‏کند
 • عیب یابی و گزارش از راه دور 24*7
 • عیب یابی آسان برای مشکلات VoIP و عملکرد ویدئو
 • پیکربندی و مدیریت آسان بسیاری از دستگاه های LiveWire هنگام اتصال دستگاه ها به اینترنت

با عملکرد بالا LiveWire برای انواع موارد استفاده در سایت های از راه دور ، شعب ، مراکز داده ، LAN و WAN edge طراحی شده اند. همه دستگاه های LiveWire برای کار یکپارچه با LiveNX طراحی شده اند و انتقال از سطح جریان به تجزیه و تحلیل سطح بسته و بازگشت در یک رابط کاربر را آسان می کنند. LiveWire را به صورت درون خطی قرار دهید تا به طور خودکار شروع به جمع آوری آمار شبکه و داده های روند برای نمایش فوری و گزارش طولانی مدت کند. کاربران می توانند بلافاصله به تجزیه و تحلیل عمیق فعالیت شبکه مانند استفاده از پهنای باند ، زمان پاسخ برنامه ، میزان جریان ، انواع بسته ، رویدادهای خبره ، رویدادهای امنیتی و تماس های VoIP دسترسی پیدا کنند.

 LiveWire Device
لایسنس LiveAction LiveWire

 

 • برای افزایش دید و کاهش MTTR ، داده های جریان با بالاترین کیفیت را از هرجای شبکه خود ، به ویژه دفاتر از راه دور که داده های جریان اغلب وجود ندارد ، در دسترس قرار می‏گیرد. بسته مقیاس پذیر برای انتقال داده ها برای دید دقیق در هر مکان ، از دفاتر راه دور گرفته تا مراکز داده گرفته تا Cloud
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لایسنس LiveAction اینجا کلیک کنید
 • عیب یابی دقیق نیاز به داده های دقیق دارد و برای عیب یابی شبکه و برنامه دقیق ترین داده های موجود خود بسته های شبکه هستند. گردش کار و اتوماسیون کاربران را به دلیل اصلی مشکلات شبکه و برنامه ها سوق می دهد ، بهره وری را افزایش می دهد و تعداد راه حل ها (یا صفحه های نمایش) مورد نیاز برای حل مشکلات را کاهش می دهد.
 • انطباق با استانداردها و تحقیقات امنیتی برای ارائه گزارش و تحقیق درمورد مسائل ، خواه برای گزارش معمول ، بررسی دقیق یا اثبات صریح ، به جامع ترین داده های موجود ، بسته های شبکه نیاز دارند.
 • تحول دیجیتال باعث افزایش ترافیک ماشین به ماشین یا شرق به غرب در مراکز داده می شود که بیشتر آنها برای تیم های IT غیرقابل مشاهده است. این نقاط کور شایع است و می تواند هزینه بر باشد
 • بینش دانه ای در یک صفحه شیشه ای برای شناسایی ، عیب یابی و حل سریع مشکلات موجود در شبکه سنتی و زیرساخت های مجازی
 • یکپارچه سازی عمیق با LiveNX به شما امکان می دهد به راحتی از سطح جریان به تجزیه و تحلیل مبتنی بر بسته پزشکی قانونی ، با استفاده از یک راه حل نرم افزار واحد ، درصورت کافی نبودن اطلاعات جریان ، عبور کنید.
 • بسته ها را به راحتی و سریع ضبط کنید تا مسائل مشترک ، از لایه 2 تا لایه 7 ، برای مشکلات شبکه ، برنامه ، VoIP و WiFi به طور خودکار شناسایی شوند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه