لایسنس Location Threat Monitoring

معرفی proofpoint Location Threat Monitoring 

لایسنس Location Threat Monitoring
لایسنس Location Threat Monitoring

 

 

شبکه های اجتماعی و وب عمیق و سطحی کانون های مناسب برای ارسال ها و بحث هایی هستند که می توانند خطرات امنیتی قابل توجهی را برای کارمندان و محل کار شما ایجاد کنند. در دنیای مدرن و متصل به دیجیتال ما ، مجرمان اینترنتی می توانند افراد اصلی سازمان شما را به راحتی شناسایی کنند  و آنها را تهدید کرده و یا قصد حمله به دفاتر شرکتی شما را دارند 

مجرمان اطلاعات خصوصی یا شناسایی مدیران شما را منتشر می کنند. گروه های جرایم اینترنتی برنامه حملات فیزیکی یا اعتراض به مراکز داده بسیار محافظت شده شما یا نهادهای مهم زیرساختی را دارند. به عنوان بخشی از اطلاعات تهدیدات سایبری سازمان شما ، نظارت بر رسانه های اجتماعی و حوزه های وب برای دستیابی به قابلیت مشاهده در تمام تهدیدهای مربوط به کارمندان اصلی و مکان های شما بسیار مهم است.

 Proofpoint Location Threat Monitoringبه شما کمک می کند آگاهی موقعیتی نسبت به تهدیدات احتمالی علیه مدیران و مکانهای اصلی خود پیدا کنید. راه حل ما نقاط دوردست دنیای دیجیتال را شامل می شود که روزانه میلیون ها صفحه وب و سایت اجتماعی را دربرمی گیرد تا به شما کمک کند در مقابل تهدیدات ، چه برنامه ریزی شده ، چه قریب الوقوع ، و چه وقایع واقعی رخ دهد. 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

ویژگی های proofpoint Location Threat Monitoring 

 

نظارت گسترده و اجمالی در زمینه پوشش منظره دیجیتال با استفاده از یک سیستم تشخیص بسیار مقیاس پذیر که اسکن عمیق را در همه کانال های دیجیتال فراهم می کند ، از جمله: 

  • رسانه های اجتماعی 
  • وب سطحی 
  • وب عمیق 

پوشش دیجیتالی ما شامل سیستم عامل های اجتماعی برجسته ای مانند توییتر ، فیس بوک و Linkedin و همچنین انجمن های کلیدی و سایت های میزبانی در سطحی و عمیق مانند دامنه های نقطه Reddit ، Pastebin و Tor است. 

تجزیه و تحلیل پیشرفته سیستم های اطلاعات بیش از 15 میلیون صفحه وب عمیق و سطحی را روزانه تجزیه و تحلیل می کند. Deep Social Linguistic Analysis (DSLA) در انتظار ثبت اختراع بیش از 125 الگوریتم پردازش به زبان طبیعی برای نظارت بر محتوا و شناسایی تهدیدات امنیتی ، جعل هویت اجرایی و سایر خطرات برای افراد و مکان های شما است.

مهمترین تهدیدات را کشف می نماید.می توانید نتایج را از منابعی که برای شما بیشترین اهمیت را دارند فیلتر کنید، خواه شبکه های اجتماعی باشد، وب عمیق یا سطحی. هیچ فناوری دیگری با دقت بیشتری محتوای مخاطره آمیز امنیتی را شناسایی ، طبقه بندی و مدیریت نمی کند. کیفیت هوش و گستردگی پوشش دیجیتال به معنای کشف دقیق خطراتی است که تهدیدی فیزیکی یا شهرتی برای کارمندان و مکان های اصلی آنها محسوب می شود. 

دید عالی برای ارزیابی خطر، دید دقیق تهدیدات سازمان شما را فراهم می کند و برای دستیابی به آگاهی از موقعیت تهدید بتوان سریعاً اقدام نماید. هنگام ارسال پیام تهدیدآمیز یا آسیب رسان ، نظارت بر تهدید و موقعیت مکانی محتوا را کشف می کند و طبقه بندی  خاصی اختصاص می دهد تا به شما کمک کند نوع ریسک آن را برای تجارت خود درک کنید. طبقه بندی ما بر اساس گروه ریسک به شما امکان می دهد ارزیابی کنید:  

  • تهدیدهای جسمی برای کارمندان و مکانها 
  • اعتراضات احتمالی 
  • حوادث مخرب 
  • تأثیر اعتبار 
  • ارسالایمیل مخرب از سوی سازمان  
  • حسابهای اجرایی جعلی

 

وقتی تهدیدی علیه مدیران و مکانهای اصلی شما ایجاد می شود ، از جمله هنگامی که یک حساب اجتماعی جعلی که شخصیت اصلی افراد یا مارک های شما را جعل می کند، اعلان ها و گزارش های فوری را ارائه می دهد . علاوه بر این ، هنگامی که راه حل ما اطلاعات شخصی یا شرکتی را که می تواند برای doxingیا سازش در حساب استفاده شود ، هشدار دریافت خواهید کرد. ادغام با ارائه دهندگان حذف و روند کار اصلاح ، پیگیری نتایج را آسان می کند. 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه