لایسنس Access manager plus

لایسنس Access manager plus _ لایسنس ManageEngine
لایسنس Access manager plus

امکان دسترسی سریع به سیستم های حیاتی برای کارمندان مناسب بدون توجه به موقعیت مکانی و زمانی که نیاز به دسترسی دارند. اما ارائه چنین دسترسی دسترسی از راه دور به کاربران دارای چالش های بزرگی در زمینه امنیت و حریم خصوصی است و راه حل های قدیمی مانند VPN اغلب انعطاف پذیر نیستند و دیگر به راحتی نمی توانند آن را قطع کنند.

آنچه که شرکتهای مدرن به آن نیاز دارند راه حلی است که امکان دسترسی مستقیم به هرمولفه زیرساختی را که درفضای کلود  عمومی و خصوصی پخش شده است فراهم می شود، در حالی که از کنترل دسترسی دقیق، نظارت و ضبط کلیه اقدامات پشتیبانی می کند.

ManageEngine Access Manager Plus

یک نرم افزار تحت وب مدیریت برای تنظیم دسترسی به سیستم های از راه دور از طریق کانال های امن (vpn) از یک کنسول یکپارچه است. با قابلیت های آنالیز جامع، دید کامل را در همه موارد استفاده از دسترسی را فراهم می کند و به شما امکان می دهد کاربران را در زمان واقعی مدیریت کرده و راههای سواستفاده را میبندد.

لایسنس Access manager plus _لایسنس ManageEngine
لایسنس Access manager plus

به شما امکان می دهد سیستم های از راه دور اضافه شده به سرویس را به صورت یکپارچه مدیریت کند. برای مدیریت سریعتر و کارآمدتر اتصالات، می توان عملیات ویرایش انفرادی و گروهی را از بخش مدیریت لایسنس Access Manager Plus  انجام داد.

 فیلتر جستجو به شما کمک می کند تا منطقه نمایش را برای اتصالات سازماندهی کنید. منوی کشویی فیلتر جستجو با گزینه All Connections همراه است که تمام اتصالات موجود را نمایش می دهد.

ویژگی های اصلی  ManageEngine Access Manager Plus

 • نظارت بر فعالیت کارمندان
 • اشتراک فایل
 • کنترل دسترسی تک کاربر
 • حداقل امتیاز
 • احراز هویت چند عاملی
 • مدیریت دسترسی از راه دور
 • دسترسی / کنترل از راه دور
 • پشتیبانی از راه دور
 • اشتراک گذاری صفحه
 • ضبط جلسه
 • انتقال جلسه
 • کنفرانس وب
لایسنس Access manager plus
لایسنس Access manager plus

مزایایی سازمانی

 • افزایش بهره وری برای کاربران ممتاز
 • سطح حمله کاهش یافته است
 • دولت بهبود یافته و آسا
 • انطباق نظارتی پیشرفته
 • حاکمیت دسترسی سخت تر

Access manager plus  برای چه جاهای کاربرد دارد :

دسترسی مرکز داده
لایسنس ManageEngine

دسترسی مرکز داده برای سرور، شبکه، برنامه، پایگاه داده و مدیران امنیتی که به پروتکل دسک تاپ از راه دور VNC (RDP), SQL, and Secure Shell (SSH) به منابع مرکز داده در محیط های داخلی، کلود و ترکیبی نیاز دارند.

دسترسی مرکز داده

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Manageengine اینجا کلیک کنید.

با امکان دسترسی ممتاز به سیستمهای حساس شرکتها از طریق اتصالات امن RDP و SSH، امکانات کار از راه دور برای کل نیروی کار را فراهم می کند. کنترل دسترسی تک کاربر برای مدیران سیستم برای اینکه کاربران فقط دسترسی کافی به پوشه ها و برنامه های مورد نیاز را داشته باشند.

امکانات کار از راه دور

دسترسی از راه دور به سیستم های کنترل صنعتی (ICS) برای تکنسین ها، مهندسان تعمیر و نگهداری و کارشناسان کارخانه برای اتصال به سرورهای مهم واقع در سیستم های مختلف اتوماسیون، مانند PLC ها، SCADA  DCS ، HMI ها و غیره از طریق سرورهای امن RDP و SSH، آنها را قادر می سازد تا انجام کارهایی مانند عیب یابی یا اتصال نرم افزار.

دسترسی از راه دور به سیستم های کنترل صنعتی

دسترسی موقت و مبتنی بر نقش برای اشخاص ثالث مانند پیمانکاران، فروشندگان و کارمندان خارج از کار، برای دسترسی به سیستم ها یا برنامه های خاص شرکت بدون نیاز به دسترسی کامل. هنگام ضبط، ورود به سیستم و نظارت بر فعالیت هایشان، فقط با دسترسی مناسب به انجام وظایف خود، دسترسی سفارشی را برای آنها ایجاد شود.

دسترسی موقت

تنظیمات مشترک جلسه برای مدیران جهت پیوستن به یک جلسه از راه دور در حال انجام با یک کلیک برای پیوستن به جلسات و همچنین کمک به عیب یابی کاربران هنگام نظارت بر فعالیت های آنها در جلسات.

تنظیمات مشترک جلسه

نظارت ویژه بر جلسات به منظور ارتقا شفافیت سازمانی و ارائه امکان به مدیران IT در مشاهده و در صورت لزوم قطع و خاتمه جلسه فعال. کاربر قابلیت ضبط وپخش هرجلسه را دارد برای ارائِه به مدیران.

امکانات کار از راه دور
لایسنس Access manager plus

قابلیت انتقال امن فایل در طی یک جلسه از راه دور که کاربران را قادر می سازد پرونده ها را بین یک سیستم سیسکو از راه دور و میزبان محلی یا بین دو سیستم از راه دور انتقال دهند و همچنین فایل ها را بر اساس مجوزهای از پیش تعیین شده خود در دستگاه از راه دور بارگذاری یا بارگیری کنند.

لایسنس Access manager plus

اتصال RDP که به کاربران امکان می دهد به جای کل دسک تاپ دسک تاپ، به برنامه های خاص ویندوز طراحی شده به عنوان RemoteApps در سیستم های هدف متصل شوند.

اتصال RDP

دسترسی به فناوری های عملیاتی (OT) در مراحل تولید از هر دستگاه یا مکان از راه دور، از جمله تولید سایت ها، برای کارشناسان امنیتی برای نظارت و کنترل دارایی ها.

لایسنس Access manager plus
لایسنس Access manager plus

دسترسی از راه دور متخصصان پزشکی به سیستم های مراقبت های بهداشتی، مانند سیستم های اطلاعات بیمارستان (HIS)، بایگانی تصاویر و سیستم های ارتباطی (PACS)، سیستم های تصویربرداری، سیستم های پرتودرمانی و سیستم های نظارت بر بیمار، برای خدمات تشخیص و کنترل از راه دور.

لایسنس Access manager pl

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه