golicense

لایسنس Key Manager Plus4


برای مشاهده قیمت محصولات اینجا کلیک کنید

 

ManageEngine Key Manager Plus 4

Key Manager Plus

معرفی محصول ManageEngine Key Manager Plus

یک راه حل مدیریتی کلید دربستر تحت وب است که می تواند برای تسهیل کنترل ،تلفیق ،نظارت ،ممیزی و مدیریت کل چرخه عمر کلیدهای SSH و گواهینامه های SSL مورد استفاده قرار گیرد. این نرم افزار به کاربران امکان دید کامل در محیط SSH و SSL و کنترل کامل کلید را می دهد تا بتوانند از موارد و همچنین احتمال نقض آن جلوگیری کنند. از این نرم افزار می توان برای یافتن سیستم های SSH در شبکه و تلفیق آنها استفاده کرد. پس از آن، می توان آنها را در یک منبع متمرکز ذخیره کرد. این پلتفرم می توان برای تولید کلیدهای جدید و استقرار آنها در سیستم های مورد نظر استفاده کرد و همچنین کاربران می توانند فعالیت های کاربران را کنترل و نظارت کنند و گزارشات را تولید نماید.

ویژگی و مزایایی Key Manager Plus

ادغام با اکتیو دایرکتوری
می توان دسترسی را محدود و تنظیم کرد
برنامه پشتیبانی از داده ها
چرخش کلیدها به صورت دوره ای
خط مشی مدیریت کلیدی را پیکربندی می نماید
هشدارهای به انقضا رسیدن زمان استفاده از کلید
راه اندازی ارتباط مستقیم
کلیدها و گواهینامه ها را درمنابع موجودی ذخیره می شود

 Key Manager Plus4

مدیریت کلید SSH

سرپرستان امنیت معمولاً چالش های جدی را تجربه می کنند، خصوصاً در مورد امنیت داده ها هنگام انتقال. کلیدهای SSH برای کمک به شرکتها و سازمانها برای دسترسی به ویژه مدیریت از راه دور و همچنین انتقال ایمن اطلاعات بسیار مهم هستند. کلیدهای دیجیتالی چالش های زیادی ایجاد می کنند. به طور معمول، مدیران فقط کلیدهای SSH را کنترل نشده و بدون کنترل می گذارند که باعث می شود شرکت ها یا سازمان های آنها با تهدیدات متعدد و حملات سایبری باز شود.

برای مقابله با این آسیب پذیری، اکثر متخصصان امنیتی هر کلیدی را که استفاده می شود جمع می کنند، جستجو می کنند و سپس دسترسی امتیاز را رد می کنند. آنها همچنین چرخش دوره ای را اجرا خواهند کرد. این فرآیندها به طور معمول مقدار قابل توجهی از تلاش و زمان را به خود اختصاص می دهند. ManageEngine Key Manager Plus برای ساده سازی فرایندهای فوق الذکر طراحی شده است.

محیط امن SSL

بسیاری از سازمان ها یا شرکت ها معمولاً مجبور به استفاده از بسیاری از گواهینامه های SSL هستند که توسط چندین فروشنده مختلف با دوره های مختلف اعتبار مختلف ارائه می شود. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که سازمانی از گواهینامه های SSL غیرمجاز، نامعتبر یا منقضی شده استفاده کند. این سناریوها می توانند منجر به پیام های خطا در صفحه یا توقف سرویس نمایش داده شوند، از این بدتر، این سناریوها می توانند شبکه شما را در برابر حملات سایبری باز کنند لایسنس Manage Engine برای کمک به شما در رسیدگی به موارد ذکر شده در حالی که به عنوان یک نرم افزار همه جانبه برای مدیریت یا مدیریت هویت های دیجیتال عمل می کند، طراحی شده است.

 

لایسنس Manage Engine

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. شمارش آرا: 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه