لایسنس ManageEngine

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 02 سپتامبر 2019

جهت اطلاع از لایسنس ماژول های مختلف نرم افزار ManageEngine کلیک کنید: لایسنس ManageEngine

لایسنس manageengine

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در حوزه مانیتورینگ شبکه، نرم افزار ManageEngine می باشد. این نرم افزار با قابلیت استفاده در سطح بالا با بیش از 40،000 مشتری در سراسر جهان، از چارچوب های بزرگ مدیریت شبکه به حساب می آید. بخش نرم افزاری مدیریت IT Enterprise از شرکت ZOHO Corp است که در سال 1996 تأسیس شده و تا سال 2009 به عنوان شرکت AdventNet شناخته شده است. این شرکت خدمات گسترده ای را برای مشتریانIT، شبکه و ارتباطات ارائه می دهد و با گذشت سالها به رشد قابل توجهی دست یافته است.

کار اصلی این نرم افزار ارائه گزارشات فوق العاده و کم نظیر از فایل سرور و فولدر های به اشتراک گذاشته به همراه تمامی تغییرات انجام شده روی آنها می باشد، در واقع به کمک این نرم افزار می توان کاملترین گزارشات و نمودار های منطقی و گرافیکی را از فایل سرور و فولدر های مورد استفاده در شبکه و سیستم ها و کاربرانی که از این فایل ها استفاده کرده اند و بر اساس انواع مختلفی از فیلتر ها بدست آورد.

جهت اطلاع از لایسنس ماژول های مختلف نرم افزار ManageEngine کلیک کنید: لایسنس ManageEngine

ویژگی های نرم افزار manageEngine:

از ویژگی های مهم این نرم افزار پرکاربرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. محیط نرم افزار manageEngine تا حد بالایی Admin friendly است و به راحتی تمامی منوهای مورد نیاز در دسترس می باشد.
  2. علاوه بر نمودار های بینظیر در این نرم افزار شما میتوانید انواع خروجی های لازم بر اساس فرمت های XLSX , PDF , HTML ,CSV را نیز داشته باشید و تحلیل خود را به آسانی و با روش های مختلفی انجام دهید.
  3. از دیگر ویژگی های مهم این نرم افزار دریافت Alert در ایمیل می باشد. شما می توانید به کمک یک SMTP سرور، گزارشات را از طریق ایمیل خود به راحتی دریافت کنید.
  4. شما میتوانید چندین سرور و نرم افزار را از روی NAS و… به سادگی به این سرور اضافه کنید و با توجه به ماهیت Web base بودن آن به راحتی و از طریق یک مرورگر میتوانید تمامی گزارشات و دسترسی را کنترل و تنظیم نمایید.
  5. تمامی گزارشات تغییرات فایل ها اعم از Create ,Modify ,Delete Rename ,Move ,Change permission Read event و… به سادگی در این نرم افزار در دسترس بوده و انواع گزارشات و فیلتر ها بر اساس افراد، زمان، فایل سرور، مکان قرارگیری فایل و اسم سیستمی که ارتباط را برقرار کرده است قابل استفاده می باشد. همچنین به کمک گزارشات دلخواه میتوانید ترکیبی از خروجی های مختلف را بدست آورید. میتوانید فایلهای بابیشترین استفاده و یا کمترین استفاده را بدست آورید و فایل های با حجم بالا یا با حجم پایین را، Hidden و بر اساس فرمت فایل گزارشات متنوعی را داشته باشید.

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


لایسنس ManageEngine

بازدیدکننده گرامی شما در حال مشاهده کالاهای گروه لایسنس ManageEngine هستید. شما می توانید با کلیک بر روی موارد زیر، لایسنس مورد نظر خود را یافته و اطلاعات کامل در مورد آن مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.