لایسنس Patch Manager Plus

معرفی Patch Manager Plus

لایسنس Patch Manager Plus

لایسنس Patch Manager Plus

مانیتورینگ Patch Manager Plus یک نرم افزار مدیریت پچ مبتنی بر ابر برای شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ است. این مناسب برای مشاغل در بانکداری ، امور مالی ، خدمات فناوری اطلاعات ، مراقبت های بهداشتی ، دارویی ،زیرساخت ، ارتش ، دولت ، آموزش و پرورش و صنایع رسانه ای / سرگرمی است. از ویژگی های اصلی می توان به ردیابی پچ ، استقرار پچ ، تست پچ ، انطباق و گزارش پچ اشاره کرد.

Patch Manager Plus به کاربران این امکان را می دهد تا پچ های از دست رفته را شناسایی کرده ، پچ های آزمایشی را آزمایش کرده ، آنها را مستقر کرده و گزارش های دقیق و منطبق را ارائه دهند. این برنامه می تواند ویژگی های دیگر شامل استقرار بسته سرویس ، دسترسی مبتنی بر نقش ، به روزرسانی آنتی ویروس ، مدیریت پچ برنامه سرور و احراز هویت دو عاملی است. پشتیبانی از طریق ایمیل و از طریق تلفن ارائه می شود. سایر گزینه های پشتیبانی شامل FAQs .

به منظور حفظ امنیت و بروزرسانی سیستم عامل و مدیریت پچ برنامه را در کل سازمان به طور خودکار انجام دهید هر سازمانی که به شبکه ای از کامپیوترها متکی باشد ، مجبور است به روز نگه داشتن همه ماشین ها ، هم از نظر سیستم عامل و هم از نظر پچ های کاربردی ، مقابله کنند اما بیشتر برای اطمینان از جلوگیری از تهدیدات امنیتی است.

تعریف Patch

پچ مجموعه‌ای از تغییرات در یک برنامه است که به طور معمول برای این اضافه می‌شود تا اشکالات یک برنامه رفع یا ویژگی جدیدی به آن اضافه شود..پچ ، به عنوان رفع اشکالات سریع نرم افزار، بخشی از کار برنامه نویسی بوده که طراحی شده برای حل مسائل مربوط به عملکرد، بهبود امنیت و اضافه کردن ویژگی های جدید است.

Patch Manager Plus
لایسنس Patch Manager Plus

 

ویژگیهای Patch Manager Plus

  • اتوماتیک نمودن مدیریت پچ ها :مدیریت پچ را به صورت خودکار انجام دهید تمام مراحل مدیریت پچ را خودکار می نماید و از اسکن ، ارزیابی ، استقرار و گزارش گیری انجام می شود.
  • مدیریت کردن تمام پلت فرم ها : پشتیبانی از تمامی پلت فرم به طور یکپارچه مدیریت همه جنبه های پچ های ویندوز ، مک و لینوکس را کنترل می نماید.
  • پچ برنامه ها متنوع : بیش از 350 برنامه مانند Adobe ، Java ، WinRAR و موارد دیگر را مدیریت و نصب می نماید.
    • آپدیت های منعطف تر : به وسیله ویژگیهایی این محصول به فرایندهای اجرایی پچ ها و سیاست ها را بسیار راحت منعطت تر می گردد.
برای مشاهده محصولات  لایسنس ManageEngine اینجا کلیک کنید
  • پچ ها را آزمایش و تأیید می شود: گروه های آزمایشی ایجاد شده و پچ های آزمایشی را و برای استقرار در محیط های تولید به طور خودکار تأیید می کند.
  • استقرار به روزرسانی ویژگی ویندوز 10: با استفاده از آخرین به روزرسانی ویژگی ، بدون به خطر انداختن بهره وری ، کامپیوترهای ویندوز 10 آپدیت می گردد.
  • پچ ها برنامه ها را رد می شود: با کاهش پچ های کم اهمیت ، استقرار خود را در اولویت قرار می دهید ، پچ های رد شده را می توانید دوباره برگردانده و برای استقرار لغو کرد.
  • از انطباق 100% پچ ها : اطمینان حاصل می شود از طریق ارزیابی و ارزیابی تکنیک های نهایی ، 100٪ وضعیت انطباق پچ ها را در همه سیستم ها بدست آمده است.
  • بروز رسانی‌های ویندوزمی‌تواند به طور خودکار پچ‌های مربوط به سیستم عامل ویندوز و سایر نرم افزارهای مایکروسافت را دانلود و نصب کند. اما مزایای متفاوتی برای استفاده از Windows Server Update Services (WSUS) وجود دارد. به عنوان مثال، WSUS به مدیران اجازه می دهد که نظارت بر ویندوز را بر روی آن اعمال کنند. این ابزار همچنین موجب صرفه جویی در پهنای باند اینترنت می‌شود. زیرا هربار که آنهارا دانلود می‌کند و آنها را در سراسر سازمان توزیع می‌کند، در غیر اینصورت هر کدام از آنها بایدبه صورت جداگانه دانلود شود.

چرا پچ‌ها مهم هستند

پچ‌های رفع اشکال مهم هستند، زیرا آنها مشکلات عملکردو کارکرد نرم افزارها راحل می‌کنندو به روز رسانی ویژگی‌ها وقابلیت‌های اضافی نرم افزارها را فراهم می‌کنند.

پچ امنیتی بسیار مهم است زیرا به رفع مشکلات امنیتی شناخته شده،مربوط می‌شود. هنگامی که یک عرضه کننده نرم افزاربه روز رسانی امنیتی را منتشر می‌کند. به جامعه‌ی هکر را هشدار می‌دهد که آسیب پذیری در آن نرم افزار وجود دارد. در آن لحظه، هکرها به دنبال نسخه‌‌های خالی از پچ‌های جدید آن نرم افزار می‌گردند تا بتوانند از آنهابهره برداری کنند. هر چه زودتر یک سازمان پچ امنیتیجدید نرم افزاری که از آن استفاده می‌کندرا نصب کند، سریع تر می تواند خود را در برابر آسیب پذیری و حمله‌ی هکرهامحافظت کند

نقش ادمین‌ها در توزیع پچ‌ها

ادمین‌ها قبل از اعمال پچ‌ها باید آنها را آزمایش کنند. بخش فناوری اطلاعات مسئول تست آن و پروسه توزیع است. علاوه بر این، ادمین‌ها نیز معمولا با نظارت‌های دوره‌ای خود مشخص می‌کنند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه