لایسنس Remote Access Plus

لایسنس Remote Access Plus
لایسنس Remote Access Plus

لایسنس Remote Access Plus به مدیران سیستم و تکنسین های IT کمک می کند تا در عیب یابی رایانه های از راه دور از یک مکان کمک کنند. ابزارهای قدرتمندی مانند کنترل دسترسی از راه دور پیشرفته ، مدیریت سیستم ،انتقال فایل از راه دور ، امکان پشتیبانی از راه دور و موارد دیگر را فراهم می کند و به طور قابل توجهی زمان عیب یابی را از روز به دقیقه کاهش می دهد.

مزایایی Remote Access Plus

  • اشتراک گذاری دسکتاپ از راه دور
  • مدیریت سیستم
  • گفتگویی صوتی وتصویری
  • روشن نمودن سیستم ها بدون دسترسی سخت افزاری
  • خاموش نمودن از راه دور
  • گزارش دهی

اجزایی Remote Access Plu

  • سرور
  • کاربر
  • کنسول وب
لایسنس Remote Access Plus
لایسنس Remote Access Plus

server

 یک راه حل داخلی است ، اولین مرحله پس از بارگیری .exe میزبانی از سرور در هر یک از رایانه های ویندوز شبکه. سرور به عنوان نقطه مرکزی عمل می کند که می توان از راه دور عملیات مختلف عیب یابی را آغاز کرد.

لایسنس Remote Access Plus
لایسنس Remote Access Plus

                               

Web Console

لایسنس ManageEngine کاملاً تحت وب و سازگار با مرورگر است، یعنی می توان از هرجای شبکه محلی به سرور دسترسی داشت. برای دسترسی به سرور لایسنس Remote Access Plus ، باید از هر یک از مرورگرهای پشتیبانی شده استفاده کنید و یا نام سرور ، آدرس IP یا FQDN و به دنبال آن جزئیات پورت را ارائه می دهد.

Active Directory

Remote Access Plus  قادر به مدیریت چندین دامنه ، گروه های کاری و Active Directories است. در نمونه نصب سرور Remote Access Plus  دارای یک حساب مدیر پیش فرض است و لیستی از دامنه های کشف شده در شبکه شما را ارائه می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دامنه ای را انتخاب کنید و اعتبار دامنه خود را با امتیاز مدیر ارائه دهید.

Agent

پس از افزودن دامنه ها و گروه ها که می خواهید با استفاده از لایسنس Remote Access Plus مدیریت کنید ، می توانید فوراً عملیات عیب یابی از راه دور را شروع کنید. اولین باری که از راه دور به هر رایانه ای متعلق به دامنه / کارگروه اضافه شده متصل می شوید ، می توانید سیستم عامل های پشتیبانی شده را بشناسید

Ports Required

Remote Access Plus برای عملکرد بی نقص و عیب یابی به مجموعه ای از درگاه ها نیاز دارد. لیست به شرح زیر است.

Ports Required

امنیت ارتباطات (Securing the communication)

Remote Access Plus از طریق آن از یک سرور به کاربر مورد نظرمتصل شده  ،برای بررسی به روزرسانی ها هر 90 دقیقه با سرور ارتباط برقرار می کنند. سرور هر زمان که یک عملیات از راه دور از کنسول آغاز شود به عامل متصل می شود. هرگونه ارتباط بین سرور Remote Access Plus و عامل با گواهی SSL همراه با بسته محصول کاملاً ایمن است.

لایسنس Remote Access Plus

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه