لایسنس Vulnerability Manager Plus

معرفی Vulnerability Manager Plus

لایسنس Vulnerability Manager Plus
لایسنس Vulnerability Manager Plus

 

مدیریت آسیب پذیری یک فرآیند چرخه ای برای شناسایی IT و همبستگی آنها با یک پایگاه داده آسیب پذیری است که به طور مداوم به روز می شود تا تهدیدها ، تنظیمات نادرست و آسیب پذیری ها را شناسایی کند .یکی دیگر از جنبه های مدیریت آسیب پذیری شامل تأیید ضرورت و تأثیر هر آسیب پذیری بر اساس عوامل خطر مختلف و پاسخ سریع به تهدیدات مهم است.

مزایای انتخاب Vulnerability Manager Plus

  • ارزیابی آسیب پذیری
  • آنالیز نرم افزارهای با ریسک بالا
  • مدیریت patch ها
  • مدیریت تنظیمات امنیتی
  • کنترل سخت افزارهای وب سرور
  • شناسایی و کاهش آسیب پذیری های شناخته نشده
  • اجرای گزارش
  • بررسی آنتی ویروس

 

با Vulnerability Manager Plus مدیریت آسیب پذیری موثر را در شبکه خود پیاده سازی نماید

 

دون کورلئونه در پدرخوانده می گوید: “دوستان خود را نزدیک نگه دارید ، اما دشمنان خود را نزدیک تر “.این به همان اندازه در مدیریت آسیب پذیری قابل استفاده است .نمی توانید آنچه را که نمی بینید برطرف کنید ، به همین دلیل ادمین و کارشناسان امنیتی باید همیشه از تهدیدات و آسیب پذیری‏های شبکه خود بدانند‏.‏اینجاست که Vulnerability Manager Plus وارد عمل می شود. بیایید نگاهی دقیق به ساختارVulnerability Manager Plus بیندازیم تا درک کاملی از آنچه ارائه می دهد ، بدست آوریم.

Vulnerability Manager Plus
لایسنس ManageEngine

Vulnerability Manager Plus روی سرویس کلاینت  کار می‏کند و در محل مشتری قرار دارد و دارای یک پایگاه داده مجزا است که با آپدیت دوره ای با پایگاه داده آسیب پذیری مرکزی واقع در سایت  manage engineآخرین اطلاعات اسکن و اصلاح به روز می شود ، پس از تجزیه و تحلیل کامل مربوط به اسکن ، اصلاح اطلاعات در پایگاه داده آسیب پذیری مرکزی قرار داده می‏شود این اطلاعات به عنوان پایه سیسکو vulnerability manager plus در شرکت عمل می کند.به محض فعال شدن  در شبکه شما ، Vulnerability Manager Plus به طور خودکار Active Directory و work group شما را کشف می کند و به طور مداوم باActive Directory  همگام سازی می شود ، اطلاعات جدید به محض ورود به شبکه شما تحت بررسی قرار می گیرند و فرصتی برای تهدیدهای جدید باقی نمی مانند.

 Vulnerability Manager Plusبا بهره گیری از فناوری لپ تاپ ها، دسکتاپ ها  سرورها، پایگاه داده ها و ماشین های مجازی شما، سیستم عامل ها، پورت های باز، نرم افزار نصب شده، حساب های کاربری، پیکربندی سیستم و موارد دیگر را در کل محیط سازمان هر 90 دقیقه اسکن می کند، صرف نظر از اینکه در محدوده شرکت هستند یا خیر. سیستم های شناسایی شده با استفاده از مجموعه داده های اسکن به روز ، اطلاعات بدست آمده را از نظر تهدیدات و آسیب پذیری ها بررسی می کند و اصلاح مناسبی را ارائه می دهد.

 در یک نگاه داشبورد مدیریت آسیب پذیری

 

کنسول وب Vulnerability Manager Plus دارای تعدادی داشبورد تعاملی است که تمام اطلاعات آسیب پذیری مورد نیاز شما را به صورت نمودار نمایان می‏شود.

داشبورد آسیب پذیری ها

 

از وضعیت امنیتی شبکه خود یک چشم انداز بدست آورید ، از طریق نمودارها و ماتریس های مختلف ببینید که چه چیزی بیشترین اهمیت را دارد ، روند آسیب پذیری در شبکه خود را تجزیه و تحلیل کنید و میزان تلاش های مدیریت آسیب پذیری خود را بررسی کنید.

Manageengine Vulnerability Manager Plus

داشبورد مدیریت تنظیمات امنیتی:

 

داشبورد مدیریت پیکربندی های امنیتی فعال سازید ، که منحصراً برای ردیابی تنظیمات نادرست در سیستم ها و سرورها و بررسی وضعیت های فایروال ، آنتی ویروس ،  SSLوBitLocker  ساخته شده است.

مدیریت تنظیمات امنیت

کاربری فردی سیستم

 

شما می توانید تصویری واضح از نمای کلی امنیت سیستم های جداگانه داشته باشید.

کاربری فردی سیستم

گزارش های مدیریت آسیب پذیری

 

اگر نتوانید پیشرفت خود را ارزیابی و درک کنید ، تمام تلاش های شما برای مدیریت آسیب پذیری اساساً بی فایده است. لایسنس Vulnerability Manager Plus مدل‏های مختلفی برای گزارش های اجرایی ، الگوها را ارائه می دهد که می توانید برای بررسی دقیق امنیت شبکه ، برقراری ارتباط خطرات ، پیگیری پیشرفت و گزارش قوانین امنیتی به مدیران استفاده کنید.این گزارش ها در قالب های مختلف از جمله CSV  ، PDF و XLSX در دسترس هستند .

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه

You cannot copy content of this page