لایسنس NetBackUp

معرفی Veritas NetBackup

لایسنس Veritas
لایسنس NetBackUp

 

که مدت طولانی به عنوان رهبر سهم بازار در نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی سازمانی شناخته می شود ، هزینه و پیچیدگی محصولات نقطه ای را از بین می برد در حالی که داده های شما را ایمن ، سازگار و در دسترس نگه می دارد – صرف نظر از محل زندگی آن. NetBackup در هسته پلتفرم Enterprise Data Services Platform ما (EDSP) برای ارائه بازیابی سریع داده های مهم تجاری در برنامه های ترکیبی ، فیزیکی ، مجازی ، حاوی ظرف و چند محیط ابری طراحی شده است.

NetBackup در هر حجم کاری مقیاس بندی می کند و قابلیت های موفقیت آمیزی را برای استقرارهای مجازی و مبتنی بر ابر فراهم می کند که فراتر از آن چیزی است که شیوه های پشتیبان گیری سنتی می تواند بدست آورد. از تهدیداتی مانند حمله باج افزار تا خرابی برنامه ریزی نشده ، NetBackup به سازمان ها این قدرت را می دهد تا از شرکت خود در برابر موارد پیش بینی نشده محافظت کنند و این مزایای اصلی را ارائه می دهد:

NetBackup (لایسنس NetBackUp) انعطاف پذیری بی نظیری را فراهم می کند – با پشتیبانی از بیش از 800 بار کاری پشتیبانی شده ، 1400 هدف ذخیره سازی و ارائه دهندگان 60+ ابر ، هر ابر ، هر بار کاری و هر معماری را در هر مقیاس پذیرفته و از حفاظت کامل از اکوسیستم متنوع اطمینان حاصل کنید.

NetBackup به شرکت ها این امکان را می دهد تا از فناوری های مورد نیاز مشاغل و انعطاف پذیری داده ها استفاده کنند و در عین حال آزادی انتخاب حالت استقرار برای NetBackup را فراهم کنند – NetBackup Flex ، NetBackup Flex Scale ، NetBackup لوازم خانگی ، نمونه ابری یا ساخت خودتان (BYO) ) سرور برای بیش از یک دهه ، NetBackup صنعت را به عنوان محبوب ترین نرم افزار محافظت از داده های سازمانی با سهم بازار هدایت کرده است ، که توسط بزرگترین شرکتهای کره زمین مورد استفاده قرار می گیرد و 15 بار در Garter Magic Quadrant (MQ) به عنوان رهبر شناخته شده است.

راه حل ما زیرساخت های یکپارچه سازی با فناوری های آینده را فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد که با محیط تغییر پذیر خود سازگار شوید. از طریق اتوماسیون و ارکستراسیون ، NetBackup به شما امکان می دهد به طور موثر بارهای فعلی را مدیریت کرده و با اطمینان به بارهای بعدی مهاجرت کنید. NetBackup به طور کارآمد مدیریت داده را ساده می کند – به عنوان یک راه حل واحد برای محافظت از تمام دارایی های داده ، NetBackup پشتیبانی از تقریباً هر سرور ، ذخیره سازی ، hypervisor ، پایگاه داده ، برنامه و بستر ابری را که امروزه توسط شرکت ها استفاده می شود ، فراهم می کند.

این سیستم عامل محافظت از داده با عملکرد بالا ، اتوماسیون هوشمند مبتنی بر سیاست و مدیریت متمرکز بارهای کاری (شکل 1 را ببینید) می تواند از هر بار کاری در مقیاس محافظت کند و نیاز به محصولات نقطه ای را برطرف کند. دسترسی و مدیریت چرخه عمر داده ها و پشتیبانی از بازیابی سریع به و از هر کجا. NetBackup از طریق ادغام NetBackup CloudPoint ™ و بستر نرم افزاری انعطاف پذیری Veritas ، یک تجربه یکپارچه برای بازیابی بلایای ناشی از کار ، مهاجرت و محافظت از داده های ابری را فراهم می کند. این مجوز ساده با استفاده از یک SKU و متر به سیستم عامل محافظت از داده جامع NetBackup را فراهم می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Veritas اینجا کلیک کنید

NetBackup از انعطاف پذیری در مقیاس اطمینان می یابد – NetBackup به منظور تقویت انعطاف پذیری سازمان در برابر موارد ناشناخته و غیر منتظره با بازیابی سریع از حوادث فاجعه بار تجاری – از پرونده های از دست رفته تا حملات باج افزار تا زمان خرابی مرکز داده ، طراحی شده است.

با استفاده از مدیریت هویت و دسترسی ، رمزگذاری داده ها و امنیت ذخیره سازی تغییر ناپذیر که به پرونده های پشتیبان کمک می کند تا از مهاجمان مخرب ایمن و سالم بمانند ، به یکپارچگی داده ها اعتماد کنید.

NetBackup از بازیابی فاجعه (DR) در مقیاس در محیط داخلی ، ترکیبی و چند ابر پشتیبانی می کند تا اهداف خاص زمان بازیابی (RTO) و اهداف نقطه بازیابی (RPO) را برآورده کند. و از آنجا که NetBackup از طیف گسترده ای از گزینه های بازیابی پشتیبانی می کند ، سازمان ها می توانند روش هایی را که به بهترین وجهی نیازهای بازیابی را دارند ، مانند بازیابی در مقیاس با NetBackup Resiliency ™ یا بازیابی چندین VM با استفاده از NetBackup Instant Rollback برای VMware انتخاب کنند. از لوازم پشتیبان گرفته تا فضای ذخیره سازی ابری ، NetBackup در هر نقطه از کشور ادغام می شود پشته فناوری برای به حداکثر رساندن قابلیت اطمینان و عملکرد

پشتیبان NetBackup

غیر معمول نیست که سازمان های فناوری اطلاعات رشد 40 تا 60 درصد در سال را گزارش دهند. برای ادامه کار ، به نسخه های پشتیبان نیاز دارید که تا حد امکان بدون ایجاد اختلال در فعالیت تولیدی اجرا شوند. NetBackup (لایسنس NetBackUp) طراحی نوآورانه را با جدیدترین پیشرفت های فنی ترکیب می کند تا اعداد عملکرد قابل توجهی را با حداقل تأثیر ارائه دهد. جریان موازی تنگناهای عملکرد را حذف کرده و ذخیره سازی را برای محیط های بزرگ داده بهینه کنید.

NetBackup Parallel Streaming پشتیبان گیری بدون بازخوانی و مبتنی بر API و بازگرداندن خوشه های چند گره ای ، مانند Hadoop را فراهم می کند. شتاب دهنده پشتیبان گیری کامل را یکبار برای همیشه حذف کنید. عکسهای فوری  اجازه دهید سیستم ذخیره سازی برای شما پشتیبان گیری کند. با مدیریت Snapshot NetBackup ، عکس های فوری با استفاده از فناوری های ذخیره سازی از فروشندگان مانند NetApp و Dell EMC تنظیم ، فهرست بندی و تکرار می شوند.

 

لایسنس NetBackUp
لایسنس NetBackUp

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه

You cannot copy content of this page