محصولات شبکه

لایسنس PLR محصولات شبکه سیسکو

محصولات شبکه

 

امروزه اکثر محصولات تحت شبکه سیسکو نیازمند لایسنس های اسمارت سیسکو برای فعالسازی ویژگی های خود دارند. این شیوه اعمال لایسنس سیسکو نیازمند ارتباط مستقیم تجهیزات این شرکت با وبسایت مدیریت لایسنس سیسکو (CSSM) بصورت مستقیم با از طریق پروکسی دارند. اگرچه شرکت سیسکو اذعان دارد که این شیوه مدیریت و نظارت بر لایسنس ها را راحتتر کرده و موجب آسودگی مدیران شبکه ها میشود، بسیاری از مشتریان این راهکار را پیچیده و طاقت فرسا دانسته و نوع پیشنین لایسنس RTU (Right-to-Use) و یا لایسنس PAK سیسکو را ترجیح میدهند. برای این گروه از مشتریان و همچنین مشتریانی که تجهیزات شبکه آنها در محیط بسیار امنیتی واقع شده و هرگونه ارتباط با شبکه های خارجی محدود شده اند، لایسنس PLR محصولات شبکه سیسکو توصیه میگردد. این لایسنس ها میتوانند بصورت آفلاین و دائمی برروی محصولات شبکه از قبیل سوئیچ و روترهای سیسکو اعمال گردند و تمامی ویژگی های آنها را بصورت فول و نامحدود فعال گردانند. در ادامه با محصولاتی که از لایسنس Cisco PLR پشتیبانی میکنند آشنا میشویم:

سری روترهای ASR سیسکو: این سری از روترهای سیسکو قابلیت های بسیاری را برای شبکه های پیشرفته فراهم میکنند و برای هر قابلیت لایسنس های گوناگونی دارند. مشتریان میتوانند با اعمال لایسنس PLR  برروی روترهای ASR سیسکو تمامی این قابلیت ها رو بصورت دائمی و فول فعال گردانند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سیسکو PLR اینجا کلیک کنید

سری روترهای ISR سیسکو: این روترها که باعث نوآوری در شکل گیری و طراحی شبکه های WAN گردیده اند، از لایسنس PLR سیسکو پشتیبانی میکنند.

روتر CSR1000v سیسکو: این روتر مجازی سیسکو که قابلیت اجرا برروی VMWare ESXi را دارا میباشد میتواند گزینه مناسبی برای شعب مختلف باشد. تمامی ویژگی های این روتر با استفاده از لایسنس PLR سیسکو فعال میگردد.

سوئیچ Nexus سیسکو:  این سری از سوئیچ های دیتاسنتر سیسکو که توانایی پاسخ گویی به نیازهای روزافزون اپلیکیشن ها و سرورها در شبکه های پیشرفته را دارا میباشند، میتوانند با بهره گیری از لایسنس PLR سیسکو بصورت فول و دائمی فعال گردند.

سوئیچ Catalyst سیسکو: این سری از سوئیچ های پرطرفدار سیسکو که انتخاب بسیاری از سازمان ها و شرکت ها میباشند، با استفاده از لایسنس PLR سیسکو میتوانند از قابلیت های لایه دو و لایه سه خود بصورت کامل بهره ببرند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه