لایسنس RedHat

فهرست مطالب

معرفی RedHat

لایسنس Red Hat
لایسنس RedHat

 

یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی آمریکایی است که محصولات نرم افزاری منبع باز را به شرکت ها ارائه می دهد. لایسنس Red Hat در سال 1993 تأسیس شد و دفتر مرکزی خود را در رالی ، کارولینای شمالی و سایر دفاتر در سراسر جهان تشکیل داد. این شرکت در تاریخ 9 جولای 2019 به یکی از شرکت های تابعه IBM تبدیل شد.

توزیع لینوکس Redhat Enterprise یا بطور مختصر RHEL جزو معدود توزیع های لینوکسی می باشد که بصورت تجاری منتشر شده است این توزیع بر پایه ی سیستم عامل فدورا طراحی شده و بصورت نسخه های ویژه Server یا workstation و یا دیتاسنترهای مجازی مورداستفاده قرار می گیرد. 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس امنیت اینجا کلیک کنید

نکته ای که این توزیع را برای سازمان ها و شرکت ها جذاب می نماید مبحث پشتیبانی این توزیع می باشد که شما با خرید پکیج های پشتیبانی Standard و یا Premium می توانید امکان دسترسی به یک نیروی پشتیبان مسلط بر توزیع را در کنار خود داشته باشید. 
توزیع Centos بعنوان رایج ترین توزیع مورد استفاده در سرور ها و مراکز داده بر پایه RHEL می باشد و تفاوت آنها در بحث رایگان بودن این توزیع است. 
یکی از پرکاربردترین محصولات redhat محصول redhat enterprise for SAP می باشد که بسیاری از کامپوننت های فنی SAP HANA را نیز ارائه نموده و کاملا با راه حل های راه اندازی SAP سازگار می باشد 
 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه