لایسنس RHEL Developer Support

معرفی RHEL Developer Support

لایسنس RHEL Developer Support
لایسنس RHEL Developer Support

 

Red Hat Enterprise Linux یک سیستم عامل با عملکرد بالا است که برای مدت نزدیک به یک دهه ارزش فوق العاده ای را به محیط های IT تحویل داده است. Red Hat Enterprise Linux به عنوان قابل اعتمادترین پلت فرم IT جهان ، در موقعیت های مختلفی از آن استفاده می شود مانند بورس های جهانی سهام ، ISP ها و استودیوهای انیمیشن مستقر شده است.

پلت فرم پایدار و قابل اعتماد Red Hat Enterprise Linux از یک پلتفرم عملیاتی طولانی مدت و قابل پیش بینی است. با انعطاف پذیری برای استقرار در سخت افزارهای فیزیکی ، به عنوان یک میزبان مجازی یا در فضای ابری ، Red Hat Enterprise Linuxپایه ایده آل برای مرکز داده های نسل بعدی است.

این تضمین ثبات طولانی مدت در حالی که ادامه نوآوری و ارائه پیشرفت ترکیب بهینه از نوآوری و ثبات است. معماری مدولار Red Hat Enterprise Linux امکاناتی را فراهم می کند که رابط های برنامه را تحت تأثیر قرار نمی دهند. برنامه ها نیازی به در صورت بروزرسانی مجدداً ساخته یا مجدداً تأیید شوند زیرا برنامه نویسی برنامه و رابط های باینری (API / ABI) بدون در نظر گرفتن مدل استقرار فیزیکی ، مجازی یا ابری.

RAID نرم افزار ، پشتیبانی از چند مسیر ذخیره سازی و اتصال شبکه قابلیت انعطاف پذیری را در شبکه و مناطق ذخیره سازی فراهم می کند. قابلیت های سیستم فایل مانند موانع و پشتیبانی از TRIM امکان ایمنی داده ها و تهیه نازک را فراهم می کند ، در حالی که مدیریت حجم منطقی برداشت دیسک را فراهم می کند. اینها از معدود ویژگیهایی است که باعث شده است Red Hat Enterprise Linux به یکی از پایدارترین و مورد اعتمادترین سیستم عاملهای IT تبدیل شود.

انعطاف پذیری Red Hat Enterprise Linux طیف گسترده ای از گزینه ها را برای متناسب سازی سیستم عامل با محیط خاص خود به مشتریان ارائه می دهد. Red Hat Enterprise Linuxشامل تعاریف جدیدی از گروههای component ویژگی است که امکان انتخاب آسان ویژگی را از حداقل نصب برای یک محیط اصلی زمان اجرا ، تا مجموعه کاملی از انتخاب ویژگیها شامل گزینه های ذخیره سازی ، مدیریت سیستم ها ، رابط های گرافیکی و ابزارهای اداری فراهم می کند.

علاوه بر پشتیبانی از گستره گزینه های زیرساختی ،Red Hat Enterprise Linux همچنین شامل مجموعه کاملی از برنامه های منبع باز است. با برنامه های پشتیبانی شده از زیرساخت وب گرفته تا پایگاه داده و چارچوب های توسعه  هستند علاوه بر انعطاف پذیری ویژگی ، Red Hat Enterprise Linux همچنین با پشتیبانی از طیف گسترده ای از سخت افزار از سرورهای استاندارد صنعت گرفته تا فریم های اصلی و اشتراک جدید ، انعطاف پذیری در استقرار نیز دارد.

گزینه های تمدید چرخه عمر آن با پشتیبانی از به روزرسانی گسترده (EUS) و پشتیبانی مشتریان همچنین از طریق ویژگی های استقرار خودکار مانند ابزارهای شروع مجدد ، به روزرسانی خودکار سیستم و قابلیت های حسابرسی شبکه Red Hat از انعطاف پذیری عملیاتی برخوردار می شوند. شبکه Red Hat و نسخه ماهواره ای Red Hat Network Satellite ، به سازمانها کمک می کند تا هزینه استقرار و مدیریت هر سیستم را کاهش دهند .

یک فشار بزرگ در Citi برای بهینه سازی و ثبات فناوری اطلاعات وجود دارد. با ارائه یک ساخت جهانی مشترک لینوکس در کل شرکت ، شرکت توانسته است تعدادی از محصولات نرم افزاری زیرساخت های تجمیع کند. در این فرآیند ، این شرکت قادر به توافق در مورد توافق نامه های سطح سازمانی برای تعداد کمتری از محصولات شخص ثالث قابل استفاده در هر دو سیستم عامل سخت افزاری بوده است.

بعلاوه ، ثابت شده است که مجازی سازی یک استراتژی موفق برای بهینه سازی استفاده از سخت افزار است. پردازنده های اصلی IBM رسم دیرینه ای در ارائه مجازی سازی دارند و به ویژه برای بارهای کاری که به ورودی / خروجی سنگین نیاز دارند عملکرد خوبی دارند ، با ساخت مشترک Red Hat Enterprise Linux ، Citi قادر است مجازی سازی را به بهترین وجهی نیازهای خود را انتخاب کند.

فناوری مجازی سازی منبع باز است. رویکرد Red Hat برای مجازی سازی آسان است زیرا به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سیستم عامل لینوکس Red Hat Enterprise ارائه می شود.

بر اساس فناوری ماشین مجازی مبتنی بر هسته (KVM) ، قابلیت های مجازی سازی Red Hat در Red Hat Enterprise Linux ادغام شده و از آخرین قابلیت های مجازی سازی سخت افزار ارائه شده توسط سیستم عامل های پردازنده Intel و AMD استفاده می کنند.

طراحی مدولار Red Hat Enterprise Linux به مشتریان این امکان را می دهد تا زمان و مکان استفاده از مجازی سازی را انتخاب کنند. برای انعطاف پذیری بیشتر ، مشتریان می توانند Red Hat Enterprise Linux و Microsoft Windows را کاملاً پشتیبانی شده در یک محیط مجازی Red Hat Enterprise Linux مستقر کنند.

لینوکس Red Hat Enterprise همچنین از چندین مورد استفاده از مجازی سازی ، از انتزاع سخت افزاری برای پشته های نرم افزار موجود ، تا تلفیق مرکز داده .

ابرها فراتر از مجازی سازی اصلی ، RHEL Developer Support  پشتیبانی قابل توجهی از قابلیت های پیشرفته مجازی I / O از طریق استانداردهای SR-IOV و NPIV ارائه می دهد. یک زیرساخت استاندارد مدیریت مجازی سازی ، libvirt ، که توسط Red Hatتوسعه یافته و توسط سیستم عامل های دیگر پذیرفته شده است ، رابط قابل انعطافی برای تعریف ، مدیریت و نظارت بر ماشین های مجازی فراهم می کند.

مقیاس پذیری و عملکرد RHEL Developer Support   برای ارائه عملکرد و مقیاس پذیری بدون از بین بردن یکپارچگی داده ها ، طراحی شده است. این امکان مقیاس گذاری برای 4،096 CPU و 64 ترابایت RAM را فراهم می کند و پایه محکمی برای پشتیبانی از نسل بعدی سخت افزار فراهم می کند.

در این چارچوب گسترده ، RHEL Developer Support   از انواع زیرساخت های شبکه مانند Infiniband و Ethernet و زیرساخت های ذخیره سازی مانند FCoE و iSCSI و همچنین دستگاه های سنتی NAS ، SAN و DAS پشتیبانی می کند RHEL Developer Support  همچنین از دسک تاپ تا ایستگاه های کاری ، ازفایروال گرفته تا محیط رک ، از سیستم های CPU واحد گرفته تا بزرگترین سرورها و فریم های اصلی SMP ، عملکرد و مقیاس بالایی را ارائه می دهد.

در حالی که به روزرسانی های سخت افزاری قابلیت های پردازش و ذخیره سازی اضافی را ارائه می دهد ، Red Hat Enterprise Linux به مشتریان این امکان را می دهد تا با انتخاب آن استراتژی های مقیاس بندی و مقیاس بندی و معماری های پلت فرم متناسب ، از این پیشرفت ها استفاده کنند.

الزامات تجاری آنها Red Hat همچنان به همکاری با شرکای خود برای ارائه عملکرد پیشرفته به مشتریان ادامه می دهد. به عنوان مثال ، بهبود در عملکرد مجازی سازی ، به کارگیری هرگونه بار کاری ، حتی برنامه های متصل به I / O ، در پلتفرم RHEL Developer Support  عملی است.

چشمگیرترین پیشرفت ها در عملکرد اخیر ماشین مجازی با بهینه سازی I / O از جمله پشتیبانی از قابلیت های سخت افزاری جدید مانند آداپتورهای 10 گیگابایتی SR-IOV و NPIV امکان پذیر شده است.

این موارد باعث می شوند که هزینه های اضافی برای محیط های ورودی و خروجی به کمتر از پنج درصد کاهش یابد ، که این امر دریچه ای برای کل برنامه های جدید مانند پایگاه داده ، پردازش تراکنش و سرورهای پرونده باز می کندRed Hat ، با همکاری شرکای سخت افزاری خود ، قابلیت اطمینان ، در دسترس بودن ، قابلیت سرویس دهی (RAS) و ویژگی های مقیاس پذیری را که اخیراً به معماری های اصلی وارد شده اند و باعث کاهش زمان ، افزایش در دسترس بودن و محافظت از داده ها می شوند ، فراهم می کند.

سیستم های مجهز به سیستم عامل لینوکس به نتایج برجسته ای در معیارهای استاندارد صنعت با متنوعی از SpecWeb ، که وب سرویس را اندازه گیری می کند ، رسیده اند. TPC-H برای انبارهای داده در مقیاس بزرگ ؛ و SpecVirt برای تلفیق سرور. RHEL Developer Support  پایه ای برای بهره مندی بیشتر از سخت افزارهای جدید سرور در بارهای متنوع و زیرساخت های IT است.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس RedHat اینجا کلیک کنید

امنیت امنیتی RHEL Developer Support  با یک ویژگی اصلی معروف به Security-Enhanced Linux (SELinux) آغاز می شودSELinux، یک چارچوب MAC قوی و انعطاف پذیر برای اجرای کنترل دسترسی مبتنی بر نقش و امنیت چند سطح ارائه می دهد.

با استفاده از سیاست های گسترده کاربردی و بررسی کامل امتیازات سیستم ، RHEL Developer Support  استفاده از SELinux را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند. علاوه بر SELinux ، RHEL Developer Support  شامل فایروال های سیستم ، قابلیت های حسابرسی ، و ابزار تأیید یکپارچه سازی فایل و بسته سیستم و یک ساختار امنیتی کامل است که مدل های استقرار از سرورهای رو به اینترنت گرفته تا رایانه های معتبر را پوشش می دهد.

پشتیبان گیری از فناوری اصلی ، تیم پاسخ امنیتی Red Hat است که به عنوان شناخته شده است رهبران صنعت برای رسیدگی به نقاط آسیب پذیر امنیتی. به طور خلاصه ، لینوکس RHEL Developer Support  یک محیط امنیتی بی نظیر را برای مشتریان و برنامه های آنها فراهم می کند.

فناوری های Red Hat Enterprise Linux در تمام محیط ها گسترش می یابد ، ضمن اینکه از مهارت های پلتفرم عملیاتی استفاده می کنند ، از پیچیدگی می کاهند ، کارایی را افزایش می دهند و هزینه های مدیریت را به حداقل می رسانند.

مجازی سازی یکپارچه استقرارهای فیزیکی و مجازی با هم را قادر می سازد ، در حالی که کنترل دقیق منابع محاسباتی CPU ، حافظه ، شبکه و I / O به مشاغل اجازه می دهد تا توافق نامه های سطح سرویس یا مهمان (SLA) را مدیریت کنند.

مزایایی Red Hat Enterprise Linux Developer Support  

به Red Hat Enterprise Linux Developer Support  به شما امکان می دهد محیط برنامه خود را با پسوندهای کاری متناسب با نیازهای خاص رایانه ای خود تنظیم کنید. در دسترس بودن

 • افزودنی در دسترس بودن بالا: زیرساختی را برای بهبود در دسترس بودن برنامه فراهم می کند
 • افزودنی ذخیره سازی انعطاف پذیر: از سیستم فایل های خوشه ای منسجم حافظه پنهان پشتیبانی می کند و شامل افزودنی در دسترس بودن بالا
 • افزودنی متعادل کننده بار: پشتیبانی از TCP و UDP مقیاس پذیری ترافیک مقیاس پذیری
 • افزودنی سیستم پرونده مقیاس پذیر: پشتیبانی از سیستم فایلها تا 100 ترابایت
 • افزودنی شبکه با عملکرد بالا: پشتیبانی از عملیات RDMA با بیش از 10 گیگابایت اترنت ، همچنین به عنوان RoCE Management شناخته می شود
 • افزودنی مدیریت هوشمند: پیشنهادات قابلیت های مدیریت و تهیه شبکه Red Hat مدیریت چرخه زندگی
 • افزودنی پشتیبانی گسترده به روز شده: مدت پشتیبانی از به روزرسانی را برای 18 ماه تمدید می کند و پشتیبانی انتشار نسخه پشتیبان را ارائه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتری به مشتریان شرکت ارائه دهد.

Red Hat Enterprise Linux Developer Support

مزایای Red Hat Enterprise Linux Developer Support، شما دریافت می کنید:

 • (ISV) برنامه های مورد نیاز کاربران به راحتس پشتیبانی می شود
 • انتخاب سیستم عامل های سخت افزاری شما صدها سیستم سخت افزاری و لوازم جانبی معتبر از فروشندگان پیشرو تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) و فروشندگان مستقل سخت افزار (IHV) که چندین معماری پردازنده را در بر می گیرد. پشتیبانی از آخرین معماری ها و استاندارد های سخت افزاری.
 • سیستم عامل پیشرو عملکرد عالی ، امنیت ، مقیاس پذیری و در دسترس بودن
 • یک پلت فرم پایدار ساخته شده برای بلند مدت هر نسخه اصلی رابط های برنامه پایدار و پشتیبانی هفت ساله از محصول را ارائه می دهد ، با گزینه ای برای پشتیبانی تا 10 سال
 • قابلیت همکاری یک خانواده از محصولات که امکان همکاری یکپارچه سیستم ها از لپ تاپ ، مرکز داده و قابلیت همکاری با نصب های موجود یونیکس و مایکروسافت ویندوز.
 • ارائه خدمات جامع حداکثر پشتیبانی 24×7با زمان پاسخگویی یک ساعته از Red Hat و شرکای ISV و OEM انتخاب شده.
 • صرفه جویی در هزینه و بازده کلی سرمایه (ROI) را به حداکثر می رساند و به شما کمک می کند تا طرح های موفق IT را برنامه ریزی و اجرا کنید. مشاوره Red Hat دارای سابقه اثبات شده در زمینه کمک به مشتریان در استفاده کامل از ارزش سرمایه گذاری Red Hat Enterprise Linux در محیط های منحصر به فرد و متفاوت است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه