لایسنس RHEL Developer Workstation

معرفی Red Hat Enterprise Linux Developer Workstation

لایسنس Red Hat
لایسنس RHEL Developer Workstation

 

بررسی اجمالی محصول لینوکس امروز سریع ترین رشد را در سیستم عامل سمت سرور دارد و در حال گسترش است دسکتاپ. بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک ، لینوکس را به دلیل قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری آن ترجیح می دهند.

آی تی مدیران Red Hat Enterprise Linux را برای ثبات ، امنیت و انعطاف پذیری که به سازمان می رساند ، ارزش قائل هستند. و از آنجا که کد منبع باز است ، دسکتاپ می تواند به سرعت و به راحتی بهبود یابد بدون اینکه منتظر بمانیم فروشندگان اختصاصی در یک برنامه مناسب بیشتر از آنچه که برای آنها مناسب است برطرف کنند مشتریان خود.

Red Hat Enterprise Linux Desktop قدرت و نوآوری شرکت پیشرو در جهان را به ارمغان می آورد. Red Hat Enterprise Linux در سه نسخه مجازی در دسترس است Red Hat Enterprise Linux دسکتاپ تک کاربر ، مرکز داده لینوکس Red Hat Enterprise و Red Hat Enterprise Linux workstation

دسک تاپ های لینوکس Red Hat EnterpriseRed Hat Enterprise Linux Workstation همچنین برای فعالیت های با عملکرد بالا مانند بهینه شده است گرافیک ، انیمیشن و محاسبات علمی. این سیستم تا حداکثر دو سوکت را پشتیبانی می کند ، حافظه نامحدود و به عنوان مثال حداکثر چهار ماشین مجازی.

ویژگی ها و مزایای تولید در همه نسخه های Red Hat Enterprise Linux برای رایانه های رومیزی شامل محبوب ترین دسک تاپ است برنامه های بدون هزینه اضافی این برنامه ها کاملاً برجسته و دارای رابط های بصری هستند به کاربران کمک می کند تا با کمترین نیاز به آموزش مجدد ، بهره وری خود را حفظ کنند.

  • پردازش کلمه ، صفحه گسترده ، ارائه و سایر ابزارهای بهره وری از طریق مجموعه بهره وری اداری با پشتیبانی از استاندارد ISO قالب OpenDocument ، توابع وارد کردن مایکروسافت آفیس و موارد دیگر
  • ایمیل ، تقویم ، مدیریت تماس و کارها از طریق Evolution ، یک برنامه یکپارچه و با کاربرد آسان
  • برنامه نویسی برنامه پیام رسانی از طریق ایمیل دسترسی و ادغام رابط (MAPI) با سرور Microsoft Exchange با استفاده از OpenChange
  • مدیریت ارتباط شبکه تلفن همراه با NetworkManager
  • شبکه خصوصی مجازی ، از جمله سازگاری سرویس گیرنده IPsec لایسنس سیسکو

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس RedHat اینجا کلیک کنید

دسک تاپ های لینوکس Red Hat EnterpriseEASY TO MANAGING and MAINTAIN Red Hat Enterprise Linux Desktop شامل یک ابزار استقرار سریع و سریع است که به شما امکان می دهد کارکنان IT آن را مدیریت کنند یک زیرساخت دسک تاپ پیچیده ، از نظر جغرافیایی پراکنده ، از یک کنسول مبتنی بر وب.

شبکه Red Hat ، به طور کامل با پورتال مشتری Red Hat ، به شما اجازه می دهد تا tors دسک تاپ ها را از راه دور به راحتی به روز ، گروه بندی ، استقرار و تهیه می کند. خواه مدیریت 10 یا 10000 سیستم ها، تلاش یکسان است، آزاد کردن پرسنل فناوری اطلاعات برای سایر پروژه ها.

تجربه صلح از ذهن با پشتیبانی از HED قرمز همه اشتراک های Red Hat Enterprise Linux Desktop  شامل دسترسی به به روزرسانی های نرم افزار، Red Hat پایگاه دانش ، منابع آموزشی و یک اکوسیستم متخصص برای کمک به حداکثر بهره وری مفید است و برنامه های عالی لینوکس را ایجاد می کند. Red Hat پشتیبانی گسترده ای از توسعه دهندگان برای Red ارائه می دهد .

 

لایسنس RHEL Developer Workstation
لایسنس RHEL Developer Workstation
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه