لایسنس RHEL for Virtual Datacenters

معرفی Red Hat Enterprise Virtual Data Center

لایسنس RHEL for Virtual Datacenters
لایسنس RHEL for Virtual Datacenters

 

 Red Hat Enterprise Linux Server for Virtual Datacenters یک راه حل مناسب برای محیط های بسیار مجازی است. با یک اشتراک ساده هزینه های صدور مجوز غیر منتظره را برای نمونه های مجازی کاهش دهید و به راحتی فضای مجازی خود را بسازید.

سرور لینوکس Red Hat Enterprise برای پایگاه داده های مجازی نامحدود پشتیبانی می کند و دارای دو سوکت پردازنده فیزیکی است. مجوز اشتراک Red Hat چیزی فراتر از یک نرم افزار درجه بندی سازمانی است. اشتراك به روزرسانی های مداوم و خدمات پشتیبانی متخصص را برای استقرار پلتفرم Red Hat Linux فراهم می كند و اگر هنوز یک سیستم فعال Red Hat Linux Server ندارید ، مجوزهای اشتراک Red Hat را انتخاب کنید. Aventis Systems سرور لینوکس Red Hat Enterprise را با مجوزهای یک و سه ساله ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Redhat اینجا کلیک کنید
  • پشتیبانی ممتاز یا استاندارد؟ سطح استاندارد پشتیبانی از پشتیبانی نامحدود وب و تلفن در ساعات کاری استاندارد ، کاملاً مناسب برای سیستم های مهم توسعه یا غیر مأموریت برخوردار است. سطح پشتیبانی برتر برای تولید و سیستم مهم مأموریت ، با پشتیبانی نامحدود از وب و تلفن ، از جمله دسترسی 24*7 و زمان پاسخ سریع برای مسائل با شدت بالا ، ایده آل است.
  • بدون مدیریت هوشمند؟ Red Hat’s Smart Management به شما امکان می دهد چرخه حیات کامل سیستم های Red Hat Enterprise خود را مدیریت کنید. این افزونه كنترل كامل سیستمهای توسعه ، آزمایش و تولید شما را با ابزارهای مدیریتی جهت تأمین ، پیكربندی موثر فراهم می كند.

ویژگیهای Red Hat Enterprise Virtual Data Center

  • پشتیبانی یک مرحله ای Red Hat Enterprise Linux از HPE به شما امکان می دهد Hewlett Packard Enterprise را به عنوان واحد خرید ، تماس و پاسخگویی سخت افزاری و نرم افزاری خود قرار دهید. اشتراک خود را دریافت کرده و آن را در مدت 30 روز فعال کنید.
  • تخصص فنی برجسته Red Hat Enterprise Linux از HPE خدمات پشتیبانی و آموزشی اضافی و ارتقا یافته Red Hat Enterprise Linux را ارائه می دهد و یک تجربه خدمات جهانی ثابت را به صورت محلی ارائه می دهد. ما به عنوان عضوی از پلاتین بنیاد لینوکس ، در Hewlett Packard Enterprise می فهمیم که لینوکس چگونه توسعه و تکامل می یابد
  • راه حل های صنعت پیشرو Red Hat Enterprise Linux از HPE در کل سرورها و نمونه کارهای ذخیره سازی HPE ProLiant تأیید شده و پشتیبانی می شود. Hewlett Packard Enterprise برای پیش بینی سوالات و مشکلات مشتری قبل از نصب ، معماری مرجع (RA) را برای مجازی سازی Red Hat Storage و Red Hat Storage ساخته شده بر روی سرورهای Hewlett Packard ، سیستم های همگرا و OpenStack توسعه می دهد.
  • مدیریت هوشمند جدید اکنون مدیریت هوشمند شامل ماهواره است.
لایسنس Redhat
لایسنس RHEL for Virtual Datacenters
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه