لایسنس Riverbed SteelCentral

معرفی  Riverbed SteelCentral

 

لایسنس Riverbed SteelCentral
لایسنس Riverbed SteelCentral

 

امروزه عملکرد بسیاری از تجارت ها، به نحوه کارایی شبکه ها و اپلیکیشن های در بستر شبکه بستگی دارد و هرگونه اختلال در فعالیت زیرساخت های شبکه تاثیر مخربی نه تنها بر این کسب و کارها، بلکه برروی میلیون ها مشتری خواهد داشت. این شرکت های توسعه یافته از استراتژی و طراحی های متفاوتی برای توسعه زیرساخت و ارتباطات خود استفاده میکنند. درحالی که بیش از پنجاه درصد سازمان ها از محیط های ابری ، ارتباطات سنتی در بستر اینترنت مانند شبکه های MPLS و استفاده دستگاه های شخصی کاربران بهره میبرند و از این امکانات بمنظور افزایش کارامدی و انعطاف پذیری محیط های خود استفاده میکنند، همچنین با مشکلاتی هم روبرو هستند که بخاطر فعالیت کارمندان در مکان های مختلف،  وجود اطلاعات و دیتاهای سازمانی در خارج از دیتاسنترها و پیچیدگی کار با اپلیکیشن های مختلف بوجود میاید.

 

شرکت Riverbed

شرکت Riverbed در سال 2002 با هدف تولید نرم افزارها و راهکارای بهینه سازی ارتباطات WAN برای سازمانها و ارگانهای دولتی آمریکا تاسیس گردید و فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در این زمینه آغاز کرد.

شرکت Riverbed با فراهم سازی دیدجامع بر نحوه عملکرد اپلیکیشن ها بصورت End-to-End ،  بهینه سازی ارتباطات شبکه و کنترل برنحوه دسترسی و امنیت شبکه، بوسیله محصولات قدرتمند خود کمک شایانی برای هرتجارت پیشرفته ای بحساب میاید. موارد زیر از مهم ترین محصولات این شرکت بحساب میایند و با بهره گیری از اینها کارایی اپلیکیشن ها و شبکه را در کنار هم ارتقا میبخشد: 

معرفی پلتفرم SteelCentral Controller

این محصول به عنوان پلتفرم مرکزی قابلیت مدیریت اپلیکیشن ها و شبکه را برعهده میگیرد و دید جامعی را برای مدیران فراهم میسازد. این پلتفرم با بهره گیری از محیط گرافیکی منحصر بفرد امکان اعمال سیاست های لازمه برروی Steelheadها را برای مدیران و در هرجای شبکه فراهم میکند. همچنین درصورت راه اندازی دستگاه جدیدی در شبکه، تنظیمات از پیش تعیین شده بصورت خودکار در آنها اعمال خواهد شد. علاوه بر این مانیتورینگ جامع شامل Health Check ، رجیستر شدن خودکار و آپدیت های خودکار جزو ویژگی های مدیریتی است که این پلتفرم پشتیبانی میکند. این محصول هم بصورت فیزیکی و هم مجازی در شبکه پیاده سازی میشود.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Riverbed اینجا کلیک کنید
پلتفرم SteelCentral Controller
لایسنس Riverbed SteelCentral

 

لایسنس شبکه SteelCentral با یک راه حل مدیریت عملکرد شبکه یکپارچه که دید و تجزیه و تحلیل گسترده ای را در بین همه شبکه ها و برنامه ها فراهم می کند ، از کیفیت خدمات و امنیت شبکه اطمینان حاصل کنید و منابع IT ترکیبی را کاملاً بهینه کنید. این لایسنس شبکه از منابع در IT و تمرکز منابع IT در ابتکارات استراتژیک استفاده می کند و بسیار کارآمد می باشد که ضبط اطلاعات زیرساخت ، نقشه مسیرهای برنامه کاربردی ، ترسیم نمودارهای شبکه ، تشخیص مشکلات زیرساخت ، مدیریت پیکربندی ها و برنامه ریزی معماری شبکه به راحتی صورت می گیرد. اعتبار زمانی این لایسنس شبکه یک سال/سه ساله/ پنج ساله و تا مادام العمر می باشد که در بازار تجهیزات شبکه با قیمت مناسب می توانید خریداری کنید. کاربر نهایی در این لایسنس شبکه Riverbed برنامه و مدیریت عملکرد شبکه و کنترل متمرکز را فراهم می کند. SteelCentral به شدت زمان و تلاش مورد نیاز برای توسعه ، استقرار و اطمینان از عملکرد برنامه را کاهش می دهد. برای دریافت آخرین نرم افزار و اسناد از صفحات محصول SteelCentral NPM جداگانه بازدید کنید. توانایی Riverbed در تشخیص سریع سرور، شبکه و مشکلات برنامه … بهره وری کارکنان فناوری اطلاعات را بسیار افزایش داده است و هرچه زمان کمتری برای عیب یابی و به روزرسانی صرف کنیم زمان بیشتری برای پروژه های جدید خواهیم داشت تا شبکه را برای سیستم بیمارستان بیشتر مفید کند.

ویژگی های  SteelCentral

    • دید قابل توجه ذینفعان برای شبکه، زیرساخت ها، تجربه کاربر نهایی و عملکرد برنامه
    • حل سریع مسائل عملیاتی
    • استفاده کارآمد از منابع در IT
    • تمرکز منابع IT در ابتکارات استراتژیک

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه