محصولات امنیت

لایسنس PLR محصولات امنیت سیسکو

محصولات امنیت
لایسنس سیسکو

 

لایسنس PLR محصولات امنیت سیسکو یک راهکار دائمی برای فعال کردن ویژگی های فول برروی تجهیزات امنیتی این شرکت از قبیل سیسکو ISE و سیسکو FMC بحساب میاید. این روش عموما در شبکه هایی با طراحی امنیتی که هرگونه ارتباط با شبکه خارجی محدود شده است و محصولات نمیتوانند با وبسایت مدیریتی لایسنس اسمارت Cisco ارتباط برقرار کنند، کاربرد دارد. در مجوع لایسنس های PLR بصورت آفلاین و تنها با استفاده از یک کد میتواند تمامی ویژگی های محصول شما را فعال نماید. در حال حاضر این لایسنس برای محصولات زیر کاربرد دارد:

فایرپاور سیسکو: امروزه فایروال های نسل جدید فایپاور سیسکو به منظور تامین امنیت شبکه ها در طراحی های کوچک تا بزرگ کاربرد داردو این محصولات میتوانند براحتی حتی ترافیک های رمزنگاری شده را بررسی نمایند و دید جامعی برای مدیران شبکه فراهم آورند. از قابلیت های دیگر این محصول امکان دفع کردن حملات DDoS، بکارگیری VPN برای دسترسی ریموت کاربران و بررسی URL های موجود در سطح اینترنت و شناسایی سایت های ناامن میباشد. تمامی ویژگی های ذکر شده برای فعالسازی نیازمند لایسنس های متفاوتی میباشند و تمامی این لایسنس ها در دوره های سه، پنج و هفت ساله معتبر هستند. اگرچه مشتریان فایروالهای پرقدرت سیسکو میتوانند با استفاده از لایسنس PLR فایرپاور سیسکو تمامی این ویژگی ها را بصورت فول و دائمی فعال نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سیسکو PLR اینجا کلیک کنید

سیسکو FDM: نرم افزار FDM سیسکو (Cisco Firepower Device Manager) که به منظور مدیریت گرافیکی فایروالهای سیسکو بصورت On-box برروی این محصولات کاربرد دارد، دارای داشبوردهای مختلفی برای اعمال تنظیمات مدنظر مدیران میباشد. همچنین با استفاده از این نرم افزار میتوان لایسنس های فایرپاور سیسکو را مدیریت نمود. این نرم افزار نیز از لایسنس PLR پشتیبانی کرده و مشتریان میتوانند بوسیله آن تمامی ویژگی های فایرپاور خود را فعال نمایند.

سیسکو FMC: نرم افزار FMC سیسکو (Cisco Firepower Management Center) امکان مدیریت چندین فایروال سیسکو را بصورت همزمان برای شما فراهم میکند. علاوه براین مدیران میتوانند با اتصال این محصول به وبسایت CSSM لایسنس های اسمارت خود را مشاهده و محصولات خود را بوسیله آنها فعال کنند. این محصول نیز از لایسنس PLR پشتیبانی کرده و مشتریان میتوانند تنها با اعمال یک لایسنس PLR سیسکو تمامی فایرپاورهای موجود در شبکه خود را بصورت فول و دائمی فعال نمایند.

سیسکو ISE: این نرم افزار که جزو محبوب ترین و پرکاربردترین محصولات شرکت سیسکو برای کنترل دسترسی لایه Access شبکه ، تجهیزات و کاربران مختلف میباشد، امکانات فوق العاده ای را در اختیار ادمین ها قرار میدهد که هرکدام از این قابلیت ها نیازمند لایسنس اسمارت سیسکو ISE دارند. مدیران توانایی این را دارند تا با استفاده از لایسنس PLR سیسکو ISE تمامی ویژگی های این محصول را نیز بصورت دائمی و در کامل ترین حالت خود فعال نمایند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه