لایسنس Sendmail Open Source

 معرفی Proofpoint Sendmail Open Source (MRA) 

لایسنس Sendmail Open Source
لایسنس Sendmail Open Source

 

مسیریابی و مدیریت ایمن ، مقیاس پذیر ، قابل اعتماد ایمیل را حتی برای پیچیده ترین زیرساخت های ایمیل فراهم می کند. بر اساس Sendmail MTA برای محیط های ایمیل داخلی ، MRA زیرساخت ستون فقرات پیام رسانی شما را تقویت می کند و وابستگی را به منابع سخت قابل تعویض ، مانند کارکنان بسیار ماهر ، کاهش می دهد. با فناوری پیشرفته مسیریابی ایمیل و مدیریت سیاست با پشتیبانی و پشتیبانی خدمات مشهور ، خیال آسوده داشته باشید. ایمیل در هسته اصلی ارتباطات تجاری سازمان ها قرار دارد و با تغییر فضای کسب و کار متنوع و همیشه در حال تغییر ، ادغام ها و ادغام ها ، دفاتر متفاوت و مقررات انطباق ، خواسته های مورد نیاز برای مسیریابی ایمیل می تواند دلهره آور باشد. بسیاری از مشاغل مجبورند از زیرساخت های پیچیده ایمیل استفاده کنند ، اغلب شامل محیط های منبع باز با اسکریپت ها و ابزارهای سفارشی که طی سالها به صورت ارگانیک ساخته شده اند. Proofpoint Sendmail Open Source (MRA) امن ، قابل مقیاس پذیری و زیرساخت ایمیل معتبر مبتنی بر Sendmail MTA برای محیط های ایمیل داخلی از هر اندازه و پیچیدگی. فناوری پیشرفته مسیریابی ایمیل و مدیریت خط مشی ، زیرساخت ستون فقرات پیام رسانی شما را تقویت می کند و وابستگی به منابع سخت جایگزین مانند کارکنان بسیار ماهر را کاهش می دهد. به علاوه ، شما می دانید که با همان سطح بالای خدمات و پشتیبانی مورد پشتیبانی تمام مشتریان سازمانی Proofpoint ، آرامش خاطر به دست می آورید. 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

 

Proofpoint Sendmail Open Source 

 

  • مسیریابی پیشرفته 

ایمیل قابلیت های پیام رسانی خود را با پلتفرم مورد اعتماد برخی از بزرگترین سازمان های جهان به صورت افقی مقیاس بندی کنید. انعطاف پذیری لازم را برای پشتیبانی از چندین نیاز از جمله مسیریابی دروازه ، خوشه بندی HA ، بازیابی بلایا ، مسیریابی داخلی و موارد دیگر بدست آورید. 

 

  • سیستم عامل 

ایمیل اثبات شده اطمینان داشته باشید که می دانید توسط یک رهبر صنعت پشتیبانی می شوید. همان عملکرد ، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری ارائه شده به کلیه مشتریان Proofpoint را به ایمیل خود ارسال کنید. 

 

  • مدیریت خط مشی هایی 

یک مکان مرکزی ایجاد کنید که با هر اقدامی برای هر پیامی قابل استفاده باشد. یکپارچه سازی LDAP شما را قادر می سازد تا براساس هر صفت LDAP ، برای هر فرد ، گروه ، بخش و سایر موارد سیاست گذاری کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه