لایسنس Social Media Protection

معرفی Social media protection

لایسنس Social Media Protection
لایسنس Social Media Protection

 

با گسترش حضور رسانه های اجتماعی خود ، در معرض محتوای توهین آمیز ، تهدیدهای امنیتی و تقلب در برند نیز قرار می گیرید. با Proofpoint Digital Risk Protection از مارک خود محافظت کنید ، از تصاحب حساب جلوگیری کنید و از کلاهبرداری های پرهزینه در شبکه های اجتماعی فیشینگ جلوگیری کنید.

Digital Risk Protection به شما کمک می کند از شرکت ، مشتریان و برند خود در برابر خطرات دیجیتال برای کل زیرساخت های رسانه های اجتماعی خود محافظت کنید. با استفاده از Proofpoint می توانید:

 • حضور اجتماعی نام تجاری خود محافظت می شود
 • شناسایی حسابهای شخصی
 • قفل کردن حسابهای به خطر افتاده
 • حذف محتوای مخرب
 • نظارت بر هشتگ ها و شرایط تجاری برای اعتبار و تهدیدهای امنیتی
 • کنترل برنامه های متصل
 • جلوگیری از کلاهبرداری فیشینگ
 • کاهش خطرات انطباق

حضور اجتماعی خود را کنترل نماید

هکرها می توانند حساب های جعلی در شبکه های اجتماعی ایجاد کنند. آنها این کار را برای انتشار اطلاعات گمراه کننده، مسلح کردن کلاهبرداری فیشینگ ، توزیع غیرقانونی IP شما و اجرای سایر اقدامات مخل انجام می دهند. آنها همچنین می توانند پروفایل های جعلی از مدیران کلیدی شما ایجاد کرده و زنجیره تامین شما را مختل کنند.

کشف و درک ردپای اجتماعی شما برای حفظ اعتبار برند شما حیاتی است. Proofpoint Digital Risk Protection به شما کمک می کند تا در پراکندگی حساب سلطنت کنید که خطر امنیتی را ایجاد می کند و تصویر منسجم و سازگار برند شما را تضعیف می کند. این وب اجتماعی را اسکن می کند تا حساب های وابسته به نام تجاری شما را پیدا کند.

فقط با چند کلیک می توانید حساب ها را با استفاده از نام تجاری خود در هر شبکه اجتماعی مانند Twitter ، Facebook ، LinkedIn ، Instagram و موارد دیگر مشاهده کنید. سپس می توانید از سیستم برچسب گذاری آسان ما برای ایجاد یک نقشه دقیق از ردپای اجتماعی خود استفاده کنید.

حضور اجتماعی نام تجاری خود را تنها با چند کلیک کشف کنید

 • به طور مداوم حساب های جعلی را اسکن کنید
 • از مارک و پیروان خود در برابر هرزنامه ، تهدیدات امنیتی و محتوای توهین آمیز محافظت کنید
 • با اصلاح خودکار محتوا در وقت و منابع خود صرفه جویی کنید

Social Media Protection

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

محافظت در برابر کلاهبرداری خدمات مشتری هنگامی که شخصی از طریق یک حساب جعلی به عنوان مشتری با شما تماس می گیرد ، بلافاصله به شما اطلاع می دهیم. با این کار می توانید به سرعت طرح پاسخ خود را آغاز کنید.

محافظت دیجیتال در برابر خطر دیجیتال اصلاح محتوای خودکار به طور خودکار پست ها و نظرات را برای محتوای پر خطر اسکن می کند. این موارد برجسته:

 • بدافزار
 • پیوندهای فیشینگ
 • دزدی و سرقت از حق نسخه برداری
 • سازش اعتبار نامه فقط با چند کلیک ، الگوهای سیاست پیش ساخته ما به شما کمک می کنند امنیت و استفاده قابل قبول را در طیف گسترده ای از صنایع و مقررات مدیریت کنید.

فناوری ای که با دقت بیشتری محتوا را شناسایی ، طبقه بندی و مدیریت می کند. راه حل ما به شما کمک می کند محتوای رسانه های اجتماعی را در مقیاس نامحدود اصلاح کنید. 24/7/365 کار می کند تا وقت گیر بودن تعدیل دستی را کاهش دهد.

هشتگ و نظارت بر مارک شما در هشتگ های مربوط به مارک و برند خود سرمایه گذاری کرده اید ، اما پس از محبوبیت بیشتر ، هرکسی می تواند از آنها استفاده کند.

گاهی اوقات ، آنها برای شکایت از یک تجربه استفاده می شوند. در مواقع دیگر ، می تواند خطر امنیتی ایجاد کند. Digital Risk Protection به شما کمک می کند تا هشتگ ها و اصطلاحات مربوط به مارک را از نظر تهدید علیه اعتبار خود کنترل کنید. همچنین تهدیدات امنیتی مانند فیشینگ ، بدافزار و هرزنامه را شناسایی می کند.

کنترل برنامه کاربردی اجتماعی برنامه های سازگار اغلب برای ربودن حساب های شبکه های اجتماعی استفاده می شوند. Digital Risk Protection کنترل برنامه ای را فراهم می کند که حساب های شما را ایمن می کند.

برنامه هایی را که به شما اجازه انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی شما را می دهد در لیست سفید قرار می دهد. و یک هشدار ارسال می کند و هر محتوای ارسال شده توسط برنامه های غیر مجاز را حذف می کند.

محافظت در برابر خطر دیجیتال با ارزش منحصر به فرد ما از شما در برابر امنیت ، مارک و خطرات انطباق در دامنه، رسانه های اجتماعی و تلفن همراه محافظت می کند. فقط Proofpoint رویکردی جامع در مورد خطر دیجیتالی را برای شما فراهم می کند که تمام کانال های تعامل شما را پوشش می دهد.

کنترل برنامه
لایسنس Social Media Protection
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه